Пазаруване от about you (февруари 2025) - тема 36

  • 88 248
  • 1 261
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 166
Яке Мамут, едно единствено ХЛ, и код го лови.
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/mammut/vanshno-yake-sender-in-20415549?u … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/mammut/ … ender-in-20415549

# 346
  • Мнения: 4 235
Веднагически поръчах два размера от якето Вила, много благодаря за линка!
Това ми е любим модел за зимно яке- изчистен, втален, не прекалено дебело, черно си нямам. Цената е без коментар за пух и пера.
Това e Марикото:
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/marikoo/prehodno-yake-aniyaa-5909965?utm … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/marikoo … ke-aniyaa-5909965

Последна редакция: чт, 06 фев 2025, 18:02 от Mateah

# 347
  • Мнения: 3 952
черна Камера или червено Видео?! 🤔

# 348
  • Мнения: 21 113
И на мен тази модел на Марико ми е любим, само че малината, която е тотално изчерпана.

# 349
  • Мнения: 2 925
Веднагически поръчах два размера от якето Вила, много благодаря за линка!
Това ми е любим модел за зимно яке- изчистен, втален, не прекалено дебело, черно си нямам. Цената е без коментар за пух и пера.
Това в Марикото:
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/marikoo/prehodno-yake-aniyaa-5909965?utm … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/marikoo … ke-aniyaa-5909965
Подстрекателки такива Simple Smile
От Марикото взех  цвят Корал последното ХS и за да се чудя много едно Златистожълто XS. Смъкнах  ги с код и станаха по 88.43 лв. Клоня към корала но и златистото ми хареса и ще е голямо чудене..... И като си видя гардероба с поне 8 якета /без кожените  Simple Smile / и  започвам да гледам и аз тавана.... омммм

# 350
  • София
  • Мнения: 943
Продължавам да не ви гледам линкове и чудесии, че прекалих малко с покупките (само малко? Joy)
Благодаря момичета все пак за всички линкове, отзиви и снимки ❤️
Мъничко от мен: Получих си чантата, страхотна е, мирише си на кожа, цветът е супер. Много ми харесва. Само ми идва малко голяма (или висока в този смисъл).Чудя се, дали това е достатъчна причина да я връщам. Thinking
Утре чакам якето на Maze, мислих, че ще е днес, но получих друга пратка, която направих за приятелка.

# 351
  • sofia
  • Мнения: 2 499
От известно време нямам опцията Наложен платеж…при вас как е?

Иначе ей това яке поръчах сега:

https://m.aboutyou.bg/p/weekday/prehodno-yake-promis-7364632?utm … _campaign=product

# 352
  • Мнения: 4 235
Коралът лятото е бил 68 лв, аз съм по принцип  хс, но С ми заспа от него.
Не помня защо го върнах , то август месец зимата ми се е струвала далече , пък и ярко ми идваше. Имаше един леко розовеещ оттенък, не беше точно корал.

# 353
  • Мнения: 2 925
Аз съм по принцип XXS, но гледам, че е вталено и определено XS ще ми стане. Дано е близък цветът до този на снимката. За сега корал ще да е.

# 354
  • Мнения: 3 952
Скрит текст:
Продължавам да не ви гледам линкове и чудесии, че прекалих малко с покупките (само малко? Joy)
Благодаря момичета все пак за всички линкове, отзиви и снимки ❤️
Мъничко от мен: Получих си чантата, страхотна е, мирише си на кожа, цветът е супер. Много ми харесва. Само ми идва малко голяма (или висока в този смисъл).Чудя се, дали това е достатъчна причина да я връщам. Thinking
Утре чакам якето на Maze, мислих, че ще е днес, но получих друга пратка, която направих за приятелка.
Тъкмо се хваща шише вода легнало и дори с аванс ако е право 😉 Ако не си я припознала като твоята- върни я.

Последна редакция: чт, 06 фев 2025, 18:40 от •mimoza•

# 355
  • Мнения: 1 340
От известно време нямам опцията Наложен платеж…при вас как е?

Иначе ей това яке поръчах сега:

https://m.aboutyou.bg/p/weekday/prehodno-yake-promis-7364632?utm … _campaign=product
truetrue, някои от момичетата тук казаха, че причината може да е в това, че последно време директно са връщани пратки, без да се вземат/отворят.

Аз също съм се "притеснила" да не съм в тая група, но пък аз винаги си ги плащам, вземам и на слдващото получаване връщам ненужните Simple Smile (въртя едни пари, както се изразих преди Sweat Smile )

# 356
  • Мнения: 2 925
До момента нямам проблем да поръчвам с наложен платеж до офис на Еконт.
Но сега се случи друго и в еуфорията от поръчките забравих да пиша.
Първо като видях корала, че е 1 бройка, бързах него да поръчам. Отивам да търся последните кодове от Тета и изненада. Автоматично се беше заредил някакъв код. Сметнах бързо, видях, че е 25 пр. И направих поръчката.
След това се съсредоточих за златистожълтото. Във втора поръчка го взимам и него, но вече нямаше заложен автоматично код. Използвах от дадените тук. Това до сега не ми се беше случвало. Нещо ново ли е?

# 357
  • Мнения: 3 952
Вероятно си го сложила преди и се запазва в случай, че нещо от количката ти е изчерпано.

# 358
  • Мнения: 2 925
Нямах нищо в количката. И беше име, което не е от тук показаните кодове. Кой знае какви съм ги вършила?

# 359
  • Мнения: 4 235
При мен  се случи същото, не въведох код, а намали .
И аз реших, че е нещо ново.

Общи условия

Активация на акаунт