За Peg Perego- Pliko P3

  • 5 177
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 457
Лекси АЗ ДА ти спестя 6 лева Mr. Green чантата е 89 Peace,сега остава с тях да почерпиш  Crazy

# 16
  • Мнения: 3 457
аз ли нещо бъркам newsm78-в каталога ми дъждобрана си върви с количката,както и чувалчето ,при комплето

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Коте, цената за чантата 95 лв ми я дадоха от магазина /Прима Паппа/, но беше преди 2 - 3 седмица. Може и да са я намалили.Ама честно да ти кажа и за 86 не я искам Mr. Green

Peg Perego Pliko P3 Classico /500 лв, само количката/ http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1019

Peg Perego Pliko P3 Completo /625 лв, количката + дъждобранс цип, гюрук, покривало с цип/ http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/166

# 18
  • Мнения: 3 457
Коте, цената за чантата 95 лв ми я дадоха от магазина /Прима Паппа/, но беше преди 2 - 3 седмица. Може и да са я намалили.Ама честно да ти кажа и за 86 не я искам Mr. Green

Peg Perego Pliko P3 Classico /500 лв, само количката/ http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1019

Peg Perego Pliko P3 Completo /625 лв, количката + дъждобранс цип, гюрук, покривало с цип/ http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/166

аз там гледах чантата 89лв.,а точно това имах предвид ,че комплето е с чувалче и дъждобран.А като допълнителен аксесоар за тях може да се поръча комарник  PeaceИ какво сега няма да има почерпка Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 426
Аз ползвам Прамете, няма нужда от възглавнички, портбебета, кош за новородено и т.н. има си чувалче, дъждобран, напълно легнало положение. Чантата не е нищо особено. Имах и кошница и ми беше много удобна да разнасям бебето, но е тежичка. Недостатъкът е, че коша за багаж е трудно достъпен и много са неудобни колелата ако се кара поразбити улици, които край нас са 100%. Купих си  и чадърче, но от друга марка. За новородено е достстъчно широка, но за бебе на 8-10м със зимни дрехи (грейка, яке) е тесничка да спи.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз се колебаех за Прематето. Спря ме това, че е по-тежка 9.900, но пък тази разлика може би идва от допълнителните аксесоари, а летния вариант да тежи колкото Пликото? Другото, което не ми харесва са цветовете - аз искам да е в черно/розаво или тъмно синьо/червено, а при Прематето точно тях ги няма. Но може би Прематето е наистина по-удачния вариант...

# 21
  • Мнения: 3 457
да Плико П3 ГО ИМКА В МНОГО ЦВЕТОВЕ-12 май newsm78

# 22
  • Мнения: 1 426
това е тегло с аксесоарите, но колекцията за 2006 има други цветове

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
това е тегло с аксесоарите, но колекцията за 2006 има други цветове
Мерси  bouquet Евент. ще се обадя да попитам в Пловдив

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Аз пак да се обадя като черна станция  Simple Smile Да, пише, че има напълно легнало положение, но всъщност все пак има лек наклон, 10,15,20 градуса,не съм го мерила, но има...а пък и аз исках да  си го гледам бебончо, а пък не ми хареса праметето, а и много държах на килограмите, така че...
А приятелката ми си взе същата количка, но за изравняване ползваше в началото меко порт-бебе , което беше купила отнякъде за 20 лв. Това също е вариант, но много бързо му отесня на бебето.

А за това, че гумите били неудобни за нашите разбити улици, вярно е може би, но все някакъв компромис трябва да се направи. Големите гуми пък означават тежка количка, пък аз много мразя да завися от някого и не мога да си представя да разчитам мъжа ми или някой друг да ми помага да си сваля количката по стълбите или да я натоваря в колата. И като няма кой да ми помогне - кво правя  newsm78

Така че всеки трябва сам да прецени какви са му изискванията и с какво не би направил компромис.

А чантата и за 50 лв според мен не си струва. Просто на мен изобщо не ми хареса, иначе бях пощръкляла всичко да ми е в тон и от една фирма, та столчето чак го поръчах от Италия, че в момента го нямаше този цвят тук, пък аз не можех да чакам... Но чантата според мен просто не си заслужава, има по-хубави чанти за същите, а и за много по-малко пари. А за това, че вътре имало подложка за преповиване и отделения - отделения имат и другите чанти, а пък бебето така или иначе се скъсах да го преповивам навън, още веднъж като ми се случи и ще ми е точно за първи път    Laughing

# 25
А как се сгъва като книга или като чадър

# 26
  • София
  • Мнения: 7 242
чадър - с две дръжки е

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Като чадър и става наистина компактна, щом влиза в моя малък багажник  Laughing

# 28
След много избиране се спрях на този модел точно защото прочетох,че се сгъва като чадър,но тук видях  newsm78 http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/166 че се сгъва като книга

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
Имат някои грешки. Бяха писали, че Плико лайт е с напълно легнало положение, че Плико Р3 има масичка за бебето, но се коригираха. Иначе са много коректни и ако запиташ на мейл, ще ти отговорят веднага.
Аз съм виждала как се сгъва Плико П3 - много е лесно и става много компактна. Виждала съм и сгънатото Чентро, което заема значително повече място.

Общи условия

Активация на акаунт