Крем за зърната на гърдите?

  • 3 799
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 726
Благодаря ви много мами!   bouquet  Hug

# 16
  • Мнения: 439
лансинох /може и да не го измиваш преди кърмене/ и грамастан /измива се гърдата/ и двете са успешни пастички, но наистина са скъпички,н о важното е да има ефект.Дано ти минат скоро

# 17
  • Мнения: 789
Аз използвах Гармастан. Доволна съм.

И аз това ползвах. Още в родилното ми казаха да си го взема. Но си трябва време, за да свикнеш. Първите 2 месеца бяха ужас за мен...

# 18
  • Мнения: 435
Аз се преборих с разранени зърна с кремчето на Авент
И аз  Peace

# 19
  • Мнения: 236
Някъде четох,че Гармастан може да се ползва и като подготовка на гърдите за кърмене след 7-ми месец на бременността.Дали това важи и за Лансиноха?

# 20
  • Мнения: 941
Аз се преборих с разранени зърна с кремчето на Авент
и аз така, много съм доволна от този крем

# 21
  • Мнения: 888
На мен ми препоръчаха Дефламол в Родилното Peace използвала съм го само  3-4 дни когато бебка беше разранила гърдите ми /първата седмица след раждането/, след това не съм имала проблеми и с нищо не ги мажа, просто оставям да изсъхнат след кърмене!

# 22
  • Мнения: 128
Аз използвам и сега Гармастан, когато усуетя боцкане в зърната и съм доволна. С 1-2 мазания ми минават.

# 23
  • Мнения: 1 174
Предварителна подготовка на зърната за кърмене не се препоръчва.Иначее:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172055.20

# 24
Дефламола прави чудеса! За по-малко от седмица ми минаха проблемите, а почти бях започнала да си отглеждам вампирче. Вече е на 1 месец и кърменето е все така безгрижно.

# 25
  • Мнения: 480
Аз ползвах Гармастан, но той се отмива преди кърмене. Чувам много добри отзиви за Лансинох! Иначе по време на цялото кърмене ползвах силиконови предпазители - от тия, простичките - от аптеката. Вдигам две ръце ЗА тях!

# 26
  • Мнения: 11 007
Иначе по време на цялото кърмене ползвах силиконови предпазители - от тия, простичките - от аптеката. Вдигам две ръце ЗА тях!

Тези предпазители как се закрепват да не паднат - с ръка ли се придържат или бебето като засуче, те сами залепват за зърното и гърдата.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 259
Преди малко писах в една подобна тема - на мен много ми помогна преди време домашно кремче от зехтин и восък - загряваш на водна баня малка чашка зехтин и парче восък колкото орех. Изстива и се мажеш.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 726
Виждам,че пишете за кремчета различни но те могат ли да се използват преди раждане? newsm78

# 29
  • Мнения: 3 695
Аз съм много доволна от крема на Авент, особено поради това че не се отмива. Може и преди раждане, но аз лично не виждам смисъл, а и е опасно да не се предизвикат контракции  Peace

Общи условия

Активация на акаунт