Коя известна личност ме познава?

  • 5 774
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 208
Познава ме много добре Брайан Литрел, който се пада роднина на мъжа ми. Също ме познава Галя от Каризма. 

# 61
  • Мнения: 5 228
А, не ме познават. Това се оказа типичен бургаски лаф, аз го откраднах от Мюзик Айдъл. Като даваха кастинга от Бургас, Иван и Андрей го изплескаха за бургазлийки.
А целият лаф бил "нацъкана, натокана, ПОДПЛАКНАТА и облякана по последно" Simple Smile, ми каза една съфорумка.

Аз реших, че от теб са изплагиатствали.. Да ме прощават.  Laughing

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мен ме познава Румънеца от групата Румънеца и Енчев!  Wink Е, не ми знае името, но се спираме да говорим общи приказки като се видим! Laughing

# 63
мен ме познават управителите на някои яки фирми-клиенти са ми .те броят ли се известни личности.яки фирми-имам предвид големи и известни компании

# 64
  • Мнения: 3 423
мен ме познават управителите на някои яки фирми-клиенти са ми .те броят ли се известни личности.яки фирми-имам предвид големи и известни компании

извинете, има ли още
такова животно Г12?

# 65
  • Мнения: 7 122
Много малко от тях. Сега има леко затишие в ловния сезон.

# 66
  • Мнения: 15 619
На баба Злата шурея ме познава, не в библейския смисъл...

# 67
  • Мнения: 3 405
"нацъкана, натокана, ПОДПЛАКНАТА и облякана по последно" Simple Smile, ми каза една съфорумка.

само подплакната не ми е ясна, но предполагам, че е в синхрон с другите сложнопроизносими Wink

# 68
  • Мнения: 10 758
Мен ме познава Ж01 Mr. Green

# 69
  • Мнения: X
Мен ме познава Стойко Сакалиев.

# 70
  • Мнения: 5 789
Моят мъж се познава с Христо Стоичков.

# 71
  • Мнения: 7 122
Пък мен ме познава журналист, който Стоичков иска да пребие.  Grinning

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 306
"нацъкана, натокана, ПОДПЛАКНАТА и облякана по последно" Simple Smile, ми каза една съфорумка.

само подплакната не ми е ясна, но предполагам, че е в синхрон с другите сложнопроизносими Wink

Е как бе - да се изплакнеш отдолу.

# 73
  • Мнения: 3 405
Е как бе - да се изплакнеш отдолу.

така ли било, аз понеже я знам като подмита изобщо не зацепих Joy

# 74
  • Мнения: 2 663
Среща се някоя и друга известна личност да ме познава, примерно израстнахме с Катето Евро, сина и ние кум и сме си доста близки с тях от много години.Орлин Горанов, Дим Дуков и кой ли още не , много са.....поокай баща ми някой и друг политик, спортист....

Общи условия

Активация на акаунт