проблемът МЪЖ *Б*

  • 8 380
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 419
Е ние от скоро пробваме - обаче за сега при мен е обратния ефект (искам и искам  Laughing  Flutter)

# 16
  • Мнения: 264
аве аз опитах един месец по график и..някак си се губи очарованието от спонтанността..  Embarassed  Rolling Eyes  Embarassed  аз по принцип не обичам да правя нещо по график, камо ли пък секс.. ;о( да не говорим , че имам желание точно преди всякакъв вид благопеиятни дни  Laughing  май  ще наблягаме на спонтанните мераци, пък дано ни се усмихне щастието....

# 17
  • Мнения: 274
Мен мисълта за график ме подтиска, а той като, че е непокист в това отношение!

# 18
  • Мнения: 1 320
той каза, че не иска и не може по график. ама сега се оказва, че и на мен графиците не ми харесват. Rolling Eyes  та ще трябва нещо да измисля, защото лекарят даде срок 6 месеца и после изследвания.  ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 541
Simple Smile Аз проблеми с графиците нямам- даже предпочитам организираността във всяка сфера на живота си(е, тази до сега не я бях планувала де, но ще го преживея- все пак имам си ЦЕЛ), но не искам да му го причинявам на него, а то като че ли за сега не мога да измисля как точно да е си личи, че ТРЯБВА  Embarassed  Бельо, свещи, вино-всичко това през ден и то когато той е скапан от умора- някак не може да ми повярва, че е чиста нимфомания  Wink  Чувствам се виновна, че го подтискам! А и някой път точно от това препиране ще изпуснем най- важния ден  Sad

# 20
  • Мнения: 1 419
Тогава нимфоманствай само в най-важния период Wink

# 21
  • Мнения: 2 123
Мече,
чудесно е, че повдигаш този въпрос. И аз често съм си мислила за това, но не знаех как точно да си формулирам мисълта.
При мен с любимия желанието за бебе дойде някак от само себе си и без много обяснения и решения от типа "ще правим бебе на всяка цена" и т.н. Той много иска бебе и ще е най-щастливия мъж на планетата ако му съобщя такава новина, но като че ли аз съм по-планиращата и мислеща... Той дори не знае, че пия фолиева киселина и че си следя ову-то... Миналият месец например се случи така, че правихме само веднъж секс в дните ми за зачеване... Въпреки всичко съм решила да не му казвам точно кога е момента, за да не психяса и той като мен. Но след 7 дни когато пак съм във фертилен период Laughing не знам какво ще правя, за да не пропуснем месеца...
Иначе свещи, вана и т.н. си го правиме откакто сме заедно и много преди да решим да не се пазя...така че не знам какво ново да измисля за повече романтика и настроение.
С радост ще черпя идеи от ВАС!

# 22
  • Мнения: 1 541
Иринии, при нас също желанието за бебче е взаимо, но аз не успявам да крия вълнението си по тази тема- знае за всички подготовки и тн. За това и повдигнах въпроса, защото точно както казваш ти, романтичните и неприличните изживявания при нас са част от връзката ни- вече критерият е мнооого висок и не са някакъв повод за уникално и неудържимо желание в него, а и ежедневието си казва думата! А аз имам график за спазване  Wink За това исках да видя как се справят другите жени със запазвенето на мистицизма в мъжете си, защото както всички знаем- те искат бебче, но и те самите са си едно голямо такова, и имат нужда от глезене и коткане  kiss

# 23
  • Мнения: 2 123
Цитат на: me4eto
А аз имам график за спазване  Wink За това исках да видя как се справят другите жени със запазвенето на мистицизма в мъжете си, защото както всички знаем- те искат бебче, но и те самите са си едно голямо такова, и имат нужда от глезене и коткане  kiss

абсолютно съм съгласна с теб, но като гледам не е пълно с идеи тук... мисля си,че все пак трябва да се възползваме повече от женската си дарба да играем и импровизираме... след като си имаме график ще си имаме и план за изпълнението му.  Thinking

# 24
  • Мнения: 2 123
Цитат на: me4eto
А аз имам график за спазване  Wink За това исках да видя как се справят другите жени със запазвенето на мистицизма в мъжете си, защото както всички знаем- те искат бебче, но и те самите са си едно голямо такова, и имат нужда от глезене и коткане  kiss

абсолютно съм съгласна с теб, но като гледам не е пълно с идеи тук... мисля си,че все пак трябва да се възползваме повече от женската си дарба да играем и импровизираме... след като си имаме график ще си имаме и план за изпълнението му.   Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 1 320
ама и какви идеи очаквате? ако ми хрумне нещо, ще го напиша, но като цяло това са си много индивидуални работи Grinning
ето, следващият път, като дойде моментът, можете да ги посрещнете на вратата само по палто /ако е кожено още по-добре/ и директно в леглото. или пък се завъртете в кухнята само по кухненска престилка  Grinning

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 757
ами целувам тук  Embarassed , пипвам там Embarassed  , седам  Embarassed , ставам  Embarassed и след малкопочва сам да си иска Embarassed  , даже май понякога остава с впечетлението , че той подхваща нещата   Whistling

# 27
  • Мнения: 1 680
Ще кажа как беше при нас този път като го направихме бебето:
Правих си тестове за овулация и следвах плана за зачатие.
Понеже не исках да го подтискам и директно да му казвам да бебеправим все измислях разни игрички от сорта, че се срещаме в санасьора  ит.н. В началото той много ми се смееше и ме подиграваше, но аз не преставах да играя и ставаше много смешно по някое време и свършваха двамата непознати вечерта в леглото.
Абе сега си давам сметка, че ония дни много ми се беше развинтило въображението и пак мислех за бебе, но... беше повече забавлението.

# 28
  • Мнения: 6 993
Ау,направо ме втрещихте...Какви подготовки,какво чудо,какви 5 лева...ми вие му убивате цялото удоволствие на горкия мъж... Mr. Green  Добре,че не съм се вманиачила така...направо ме стряскате...Че искаме,искаме...ама никога не бих се поробила на тва желание... #Crazy  Не се сърдете за това мнение,моля,не искам да ви обиждам или нещо подобно,просто на мен ми се струва така.Целувки и успех!

# 29
  • Мнения: 7 716
Никога не е късно да станеш за резил

Общи условия

Активация на акаунт