Помощ!!!Не мога да спя през нощта!

  • 18 144
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
О ,миличка, и аз го имам нощното будуване но..... гледам да не се дразня и го приемам за нормално заради бременността ми! Гледам да приемам всичко за нормално и на този етап май само това помага!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Често ми се случваше и на мен през бременността.Аз пък си бях обърнала съня-през нощта будувах,а през деня ми се спеше.Съвет незнам какъв да ти дам newsm78 Чакаш да родиш и това е. Peace
 
И аз съм така, будувам докъм 2-3 часа пред компютъра или пред ТВ, или с книжка и след това спя до 11-12 на обяд, но се будя много често и не спя спокойно. Все кошмари сънувам. ooooh!
Може наистина и причината да се дължи на това, че не се изморяваш достатъчно, ско не работиш или най-вече от вълненние, притеснение... Дано скоро решиш проблема, че после и да искаме -  няма сън. Hug

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Бременна съм в 5-и месец и имам същия проблем.Събуждам се и мисля само за глупости.Ако не друго,поне можеш да се успокоиш,че не си единствената,явно при всички бременни е така.Може и от хормоните да е.

# 18
  • Мнения: 742
Пробвай да четеш книга smile3529

# 19
  • София
  • Мнения: 714
Сега съм в осмия месец. В началото много се вълнувах - по цяла нощ си мислех и се разсънвах. След това установих, че трябва да лягам по-рано, веднага като се почувствам уморена. Започнах да си лягам около 21.30-22.00 и си поспивах добре. Но пък до 6-7 месец постоянно сънувах кошмари. Сега почвам да се притеснявам за раждането, и ако не успея да заспя веднага пада едно мислене и втртене в леглото. Само едно ме спасява - като се сгуша в мъжа ми, но така той не може да спи Simple Smile И така си поделяме безсънието.

# 20
  • Мнения: 1 531
на мен също ми е трудно заспиването и спането: будя се често и то с болка в кръста (почти постоянно и най-вече при перобръщането от една ан друга страна), която допълнително ме изнервя  ooooh!  най-лошото напоследък е, че ме хващат нерви само при мисълта, че си лягам  #Crazy  ама много нерви, макар че гледам да си лягам късно, да съм уморена и т.н.

иначе - пробвай с гоблен, много е яко и приятно да ти излизат фигурки изпод пръстите, а е и супер лесно
  Laughing

# 21
Бременна съм в VІ месец и от два месеца имам проблем Thinking: НЕ МОГА ДА СПЯ ПРЕЗ НОЩТА!Не употребявам кафе, сутрин пия билков чай, през деня не спя и вечер си лягам след 23.30часа. И  като се събудя към 1.30ч. до 5.00ч. не мога да заспя. Ако пък се събудя в 3.00ч. ето вече е 5.35ч. и аз не спя. Естествено сутрини и цял ден съм парцал ooooh!. Какво ли не съм опитвала , че да заспя - билков чай с мед, топло мляко с мед, броя , опитвам се да не мисля за нищо и не , и не - въртя се в леглото и се дразня, че не мога да заспя. baby_neutral Помогнете, какво да правя, все пак имам нужда ат почивка, а не мога да си почина дори нощем... #Crazy #Crazy #Crazy


Аз бях по абсолютно същия начин.Цяла вечер висях на компютъра и през деня ми се спеше, но пак не можех да заспа.

# 22
  • Мнения: 393
  Аз бях така в края на бременността,но при мен проблема беше че направо кипях от енергия.След като първите месеци бях като парцал и постоянно спях,последните въобще не ми се спеше и странното е,че след въртене цяла нощ на другия ден ми нямаше нищо.

# 23
  • Мнения: 1 273
И аз бях така , но в 9-я месец. Преди това ходих на работа (а тя е много изморителна) и си спях без проблем.
Но като излезнах в болничния преди термин стана кошмарно, по цяла нощ висях пред компа. Не можех да четя книги, защото милото спеше и ми беше съвестно да светвам лампата и се побърквах. Споко всичко ще отшуми като родиш. Тогава пък ще ти се спи, а няма да можеш Mr. Green Party

# 24
  • Мнения: 701
Може би от третия месец и при мен се получи така и си продължава.Когато сутрин се събудя и осъзная че изминалата вечер е една от редките в непробуден сън ми иде да запея... Mr. Green
Това обаче засега са само три или четири такива случая,а през останалото време будувам поне по 4-5 часа.Въртя се,тялото ми иска да заспи,а сякаш съзнанието ми е на съвсем друга вълна.На сутринта и през целия ден след това разбира се съм като парцал.На всичкото отгоре ставам раздразнителна и разсеяна поради факта че не съм се наспала като хората.
Когато споделих това с "препатили" приятелки и познати ме посъветваха да си вземам болнични вече и да спя колкото мога през деня,защото след раждането едва ли ще ми се усмихне подобна възможност... Shocked

# 25
  • Мнения: 34
Ох и аз бях така от 4 месец до 8 месец не можех да спя.Понеже ходих на работа до последно и не можех все да си доспивам взимах едни хомопатични COFFEA GRUDA 15 ch  и те ми помагаха да поспивам повечко.Успех ти желая, това беше най-неприятното от цялата ми бременност, но минава и се забравя! Peace Успешно раждане!

# 26
  • Мнения: 2 663
Имам същия проблем и не мога да го реша, от което се изнервям доста сериозно.Гинеколога ми от ЖК ме посъветва да пия чай преди лягане

# 27
  • Мнения: 46
Май проблема засяга почти всички бременни,а аз мислих че е само при мен.Омръзна ми да се събуждам всяка вечер към 4часа,и не мога да заспя.,не мога и да пусна телевизора ,защото ще събудя мъжа ми.Страшна работа,после когато трябва да стоим будни сигурно ще дремем.Успех на всички нощтни птици!

# 28
  • Мнения: 475
Чаша топло мляко на мен много ми помагаше Flutter

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И при мен е така. Sad

Общи условия

Активация на акаунт