Най-смешното нещо...

  • 5 469
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 751
Аааа....сега се сетих и следното: На рождения му ден (преди няколко дни) му обясних, че преди 3 години се е родил от корема на мама. И нещо му обяснявам по тоя повод...
А той ме гледа, гледа и изведнъж отиде и седна, подпря се и млъкна.
А аз му казвам: Какво правиш?
а той: сега ще чакам да влеза пак в корема ти, за да видя как ще изляза  Mr. Green Joy

# 76
  • Мнения: 2 751
И последно, да не досаждам:  Embarassed Grinning

Като проговори казваше разни смешни думи, но най-пикантното беше, че на "разбра ли" казваше "еба ли"  Mr. Green
Не можеше да го каже и това е  Mr. Green

И като дойде някой на гости, той започва да му плямпа нещо на неразбираем език и накрая казваше силно: "еба ли"? и вади един въпросителен поглед... Mr. Green
особено пък като видя, че всички му се хилим на тая простотия, започна следното: аз му говоря, а той: "доб'е, мамо, ебах..."
и който му каже нещо, и той: "даааааа, ебах"  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 674
За почивните дни сме отишли на едно село. И синът ни на около 3-4 години, впечатлен от необичайните за него звуци, дочул рано сутринта, ни съобщава:  Петела дзвънна! 
Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 27 524
Синът ми е малък, още не говори.
Племнникът ми - че трътки го побивали  Laughing

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Веднъж с моята дъщеричка Еми (4год.) гледахме някакво предаване по TV за бебета и бременни жени. Дадоха една бъдеща майка с доста голям корем и аз казах: "Еми, виж тази леля какъв голям корем има". Еми погледна и ме попита: "  Защо на тази леличка и е голям корема?"
И аз започвам да разказвам как преди време и моят корем е бил еййййй толкова голям, тогава Емито е била мъничко мъничко бебенце и е била в на мама коремчето. Тя ме гледа очудено и ме пита "Тук ли?" като посочва коремът ми и аз и казвам "Да тук!" , а тя ме пита "ТИ СИ МЕ БИЛА ИЗЯЛА ЛИ?". Аз започнах да се смея, смея и казвам , че не съм я изяла, но тя продължава да любопитства..... " И е дошъл един чичко и ти отрязал корема и аз съм излязла ли?"  След няколко минутки ми каза, че аз съм била Кумчо Вълчо, а тя Червената Шапчица................... Laughing

# 80
  • Мнения: 5 877
Ъх. Госпоицата пък, понеже е болна, си легна с идеята "сега като дойдат антителата.."
А на сутринта, понеже още й течаха сополите, рече:
"Ми тя кръвта нали няма очи, не видяла хубаво вирусите и направила други антитела..."

# 81
  • Мнения: 3 674
Синът ми е малък, още не говори.
Племнникът ми - че трътки го побивали  Laughing
Joy Joy Joy

# 82
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Е сега гледа детето тоз аватар и пита 'Оле! Тези какички защо се женят?'  Mr. Green

Как се обяснява хомосексуалността на 3,8 годишно?  newsm78 Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 2 162
 Laughingаз в такъв случай казвам "Защото се обичат" и отговорът е "А защо се обичат?".

# 84
  • Мнения: 7 132
Виждаме се една любима моя съфорумка и семейството й във Варна. И каката ми рисува една картинка. Гледаме я и двете с майка й. Един перфектен маникюр ми се привижда (то койй за какво си мисли). Е, оказват се високи зелени планини. Обяснини я и с тематична песен за едни други, но сини планини.  Heart Eyes

Племеницата ми вижда наживо крава. И пита: "Какво му е на този кон и какво му е това отдолу (вимето)."

# 85
  • София
  • Мнения: 2 162
Тази вечер се ядосвам, че пак не дават "Изгубени" по AXN, а само пускат реклама на филма и Ния ме съветва: "Трябва да си купим нов телевизор. Този сигурно е развален." Joy

# 86
  • Мнения: 184
Отивам да го взема от градина и той ми вика, че били под карантина, защото Сашко се бил оригнал Simple Smile, а Сашко в действителност се беше обринал Simple Smile

# 87
  • Мнения: 3 674
Отивам да го взема от градина и той ми вика, че били под карантина, защото Сашко се бил оригнал Simple Smile, а Сашко в действителност се беше обринал Simple Smile

Joy hahaha стига бе хора..огхххх...тая тема 6те ме съсипе.....от смях Joy
Добре 4е 4ета ве4ер когато вси4ко живо спи в къ6ти..ина4е мъжо 6те вземе да се съмнява в мен  Thinking  Ама не мога ...хиля се с глааааас Joy

# 88
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Сетих се и за друга смехорийка. Това стана още по Тошово време, или точно  преди промените.  Връщаме се с детенце от гости при моя приятелка, а там приятелката ми имаше специална антена, с която хващаше сръбската телевизия, където даваха страшно много анимация. Малкия се залепи пред телевизора и не мръдна.То тук къде да види такова чудо? По нашата ТВ - само другаря Тодор Живков и компания  Simple Smile 
Та детенце, на тръгване ми казва - мамо, искам и ние да си купим такъв телевизор за да си гледам анимация, а то нашия предава само за партията ...  Mr. Green

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 19:25 от Unknown_lady

# 89
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Пътуваме с колата с малката към баба й. По пътя й показвам цъфналите праскови - колко са красиви. Тя се възхищава. Стигаме при баба й и тя иска да разкаже за цъфналите дървета. Но междувременно е забравила 'праскова', а вижда как баба й пълни пуйка и се захласва... След малко обявява високо колко красиво са цъфнали пуйките Laughing

Общи условия

Активация на акаунт