За нещата в устата

  • 4 870
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 400
Айде да си припомнят някои какво са опитвали  Mr. Green Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52763
Лелее- тя тая тема от мойта сватба беее ooooh!  Mr. Green  Mr. Green
Ама готинааа newsm47

# 91
  • Мнения: 4 733
И джидживки съм яла, узрели Flutter
Мисля косерите ги ядат и като прелитат плюят костилките Laughing

# 92
  • Мнения: 15 619
Абе, Кас, пускаш теми кат` ме няма... Naughty
Та на въпроса - хапвах си с кеф детска паста за зъби, едни зелени топчета от някаква трева съм яла, ама не я знам как се казва... Общо взето това са ми кривванията от правия път.
Добре че не ми е хрумвало да си хапвам от кюфтаците, дето си ги приготвяхме от кал!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 93
  • Мнения: 104
Смучехме Невробекса на баба ми-едни малки розови хапченца.А всичко тревно от гореспоменатите съм пасла.
  Братовчедка ми сука от котка,видях го с очите си.Стисна цоцката и после си близна.  SickДруги нейни простотии са ,че си заравяше пържени питки в градината и на другия ден си хапваше.  ooooh!

# 94
  • Мнения: 3 537
Яла съм мухи като малка, но почти нямам спомен от това.Майка ми ги убивала с мухотепката и докато се наведе да я вдигне от земята,аз манавам със скороста на светлината и я изяждам. Sick
Паста за зъби съм яла,котешка храна....друго по така не се сещам

# 95
  • Мнения: 660
оххх много смях с тази тема, на глас се смея докато чета кой какво пъхал в устата,а това за лака върху клепаите ме уби хи хи хи,много смела newsm62 newsm62 newsm10 smile3532постъпка в името на красотата хе хе

# 96
  • Мнения: 5 713
Ванилия на прах  Sick Ужасна е. Не сте ли пробвали?  Grinning
Някой спомена на предната страница сурови гъбки, аз често така си ги хапвам в салата. Листата на глухарче също.
Графит в дъвка идеал- учатвах в тази инициатива. И разни други простотии, но вие вече сте ги казали.
Сурова кайма и сурово тесто- мъжът ми е по тази част.
Имах един приятел, който си пиеше кръвта. Беше претърпял операция на крака и му я събираха в една  торбичка / не знам как се казва /. Казваше, че било полезно.  Sick

# 97
  • Мнения: 1 022
Имаше едно нещо като цвете ли.... някакво такова... цъфтеше в лилаво, а като прецъфти едни такива плодчета се обарзуваха... ние питки му казвахме, ама не знам самото растение как се казваше... newsm78 С тях се изхранвахме доста. И ние вярвахме, че партизаните така са оцелявали  Whistling

Слез се казва туй цвете и неговите питки Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 400
Имаше едно нещо като цвете ли.... някакво такова... цъфтеше в лилаво, а като прецъфти едни такива плодчета се обарзуваха... ние питки му казвахме, ама не знам самото растение как се казваше... newsm78 С тях се изхранвахме доста. И ние вярвахме, че партизаните така са оцелявали  Whistling

Слез се казва туй цвете и неговите питки Simple Smile

Mда, разбрах вече Peace

# 99
  • Мнения: 1 354
Аз като малка съм яла само домашно направени от мен кюфтенца,на двора до баба.
Рецептата е лесна и веднага ви я предлагам.
Кал!
Това е всичко.Взимаш калчица и правиш топченце,после оставяш малко на слънце да се стегне. Joy Joy Joy

Лелееее бабкта като ме видя,ме води до болницата да не би да съм се натровила. Joy

# 100
  • Мнения: 39
Аз пък като хлапе си "измих" зъбите с FINALGON Banghead Не правете това !!! Такъв рев му дръпнах... горчи, люти и пари - направо 3in1, а брат ми се напикава от смях до мен #Crazy

# 101
  • Мнения: 2 891
  Оооо, и аз съм хапвала разни неща като малка, но най-ярък спомен ще ми остане от онази миризливка, която схрупах в една малина.На вкус-миризлива и лютива.
Малеее, мислех, че само аз съм се прецаквала така. трябва да кажа, че малината беше най-красиват и голяма малина... Още ги оглеждам от всички страни, преди да ям.

# 102
  • Мнения: 811
Тебешир и хума,слез,от лозите едни израстъци,ябълките ги ядях целите-със все семките-нищо не оставях,веднъж даже и дръжката изядох  Sick щото ми казаха,че не мога  ooooh!
Липа,суров грах,сурови картофи-обаче не успях да вдигна температура,а така исках да не ходя на училище...Сурово кексово тесто и сега ям.Пръскала съм си дезодорант за отмирисване от цигари,ма после започнах да хрупам кафе на зърна.Слънчогледа и аз го ядях необелен...И една муха глътнах случайно,ма като тичах с отворена уста  Crazy

# 103
  • Мнения: 1 312
И една муха глътнах случайно,ма като тичах с отворена уста  Crazy

 Joy Joy Joy
Кой те гонеше?

# 104
  • Мнения: 1 400
И една муха глътнах случайно,ма като тичах с отворена уста  Crazy
Аааа, това е гадно да. В повечето случаи дори не разбираш какво точно си глътнал  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт