Ще се промени ли мъхът по лицето ми, след като се премахна от маска?

  • 753
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 519
Здравейте,вчера ми се случи нещо непредвидено!
Купих си масла за лице,която се нанася след като изсъхне се отлепя. Понеже имам рус мъх по лицето,при отстраняването на маската част от мъха се отскубна, маслата за лице изигра ролята на кола маска...не всичкият мъх но се отстрани част от него
Много съм притеснена сега да не ми излязат черни косми по бузите Cry
Ако някой има опит в подобна ситуация моля да сподели. Утешавам се че за първи път го правя и няма да е толкова зле

Последна редакция: сб, 15 фев 2025, 18:14 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 4 858
Не разбрах логиката ви. Защо трябва да ви излязат черни косми по бузите?

# 2
  • SF
  • Мнения: 28 008
Нищо няма да ти излезе. За какво ти е този мъх по лицето?

# 3
  • Мнения: 2 519
Не го искам много ясно,но като се оскуба ме е страх че ще се появи с пълна сила
Вече черен и гъст

# 4
  • SF
  • Мнения: 28 008
Ееее, то ако беше така, всички мъже щяха да си направят по една маска за косата и да си решат проблемите с оплешивяването.

# 5
  • Мнения: 581
Там където е било мъх,ще си излезе пак мъх.Не се притеснявай.Обаче ако ти кажа че ще излязат черни косми,какво ще направиш.

# 6
  • Мнения: 2 519
Ами то вече нищо не мога да направя,няма връщане назад

# 7
  • Мнения: 47 212
Бръснене, епилатор и кола маска, не променят вида и растежа на космите.
Само методи като лазерна, фото и електроепилация могат да повлият (намаляват ги).

# 8
  • Мнения: 1 179
Стига с тия митове и легенди. Аз от 10 години се махам мъхът от лицето с ножчета за лице (има си женски специално за мъх). Сега изглежда и се усеща точно като преди 10 години. Скуби го, бръсни го все ще си остане същия.

# 9
  • Мнения: 2 519
Оф дано!
Ако е така и аз бих го премахвала,защото е доста неудобно,особено когато блесне слънце

Общи условия

Активация на акаунт