Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 13

  • 23 149
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
Благодаря на всички за милите и хубави пожелания!! newsm51
rosist преди малко звъннах да си запиша час при др.Червенков ,но любезно ми казаха да звънна началото на април ,за евентуална среща през май..т.е след 12 гс.Както писах имам час за 17 април при друг гинеколог,за сега само това е сигурно.Мерси за вниманието и ще се радвам ако има и други предложения.Хубав ден на всички!!

# 61
  • Мнения: 210
Здравейте моми4ета и от мен!
 
Изгубих се малко,но запо4нахме да се местим и някой трябва да опакова багажа Twisted Evil
още малко остана в сьбота ве4е окон4ателно ще се пренесьт и големите неща.И там на нова сметка 4истене подреждане,надявам се 4е до великден всико ще сме подредили и ще мога да си по4ина.
 В понеделник ми беше 4асьт за гинеколога и пьрвата ни среща,а в4ера си запазих и 4ас за ултрасаунд който ще е на 10 Април.
По този повод искам да ви питам колко време продьлжава прегледа 4ас 4ас и половина ли?

# 62
  • Мнения: 563
привет и от мен момичета!
честито на Dimle, лека бременност!
Кивито, това 19 седм. ултрасаунд ли ще бъде? Ако да, то сигурно ще е около час, понякога и повече, зависи от радиолога. На мен ми отне към два часа, че бебока мърдаше непрекъснато Laughing
поздрави на всички  bouquet

# 63
  • Canada
  • Мнения: 272
Сега пък аз съвсем се обърках. Crazy Сигурни ли сте че за деца родени в Канада и излизащи без единия родител трябва пълномощно? Досега никой не ми е искал такова, а винаги съм била без таткото и с канадския паспорт на малкия. Да не би да е нещо за Онтарио само?

# 64
  • Мнения: 327

Ще има ли среща утре, аз почивам, току виж съм се навива да се домакнем до там, ако не запука някоя снежна виелица Laughing

Ще има, ще има - засега само аз и Гери сме на линия, така че другите да не се срамуват, ами да се включат.

# 65
  • Canada
  • Мнения: 1 773

Ще има ли среща утре, аз почивам, току виж съм се навива да се домакнем до там, ако не запука някоя снежна виелица Laughing

Ще има, ще има - засега само аз и Гери сме на линия, така че другите да не се срамуват, ами да се включат.
Аз съм под много голям въпрос. Баба ми днес са я приели в интензивното с аневризма на аортата. Казали са, че ако не се оперира веднага, във всеки следващ момент може да се спука аортата и край. От друга страна е на 85 години и никой не се наема да я оперира, защото вероятността да не се събуди от упойката е огромна. Утре ще я гледат на скенер и ще решават.
Чувствам се ужасно безпомощна, поне да можех да я видя и да и кажа пак колко много я обичам Cry Не знам какво да правя... да си стоя в къщи и само да чакам да звънне телефона...
Във всеки случай момичета, срещата за другата седмица ще я отложим за по-нататък. Не съм в състояние да се веселя, съжалявам.
Роси, на мен също никога не са ми искали пълномощно от таткото на тукашното летище. Явно не винаги проверяват дали имаш. Със сигурност минаваме между капките, защото сме бели, при други националности не е така. Това обаче не гарантира, че следващия път няма да ти поискат, длъжна си да го имаш по закон.

# 66
  • Мнения: 449
Снежи, предсравям си колко ти е тягостно в момента. Дано да се оправи милата ти баба.  Praynig А това да стоиш и да чакаш да звънне телефона е направо ужасно депресиращо.
sylvi, как върви бременността ти? Казаха ли ти какво е бебчето?
kivito, моя преглед продължи около 40 мин., но преди това чаках 2 часа, въпреки че имах запазен час.  Thinking
p4eli4ke, вече си на финалната права. Леко раждане ти пожелавам.
dany_ip, стягаш ли куфарите вече? Лек полет и хубаво да си починеш в Бг.

Момичета, весело изкарване на срещата утре.

# 67
  • Мнения: 636
Снежи, много съжалявам за баба ти  Cry Дано получиш хубави новини  Praynig

Невенска, за утре снегове не сме поръчвали  Naughty Ще се радваме да се присъедините към нас  Hug

Писанке, агитка! Хубаво си помисли дали да изпуснеш купона!

# 68
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Снежи надявам се новините да са най-добрите възможни и да ги получиш по-бързо, че чакането си е разбиващо.

# 69
  • Мнения: 676
Снежи, съжалавям за баба ти, дано ти се обадят с прекрасни новини.

Благодаря ти за инфото относно пълномощното на излизане от БГ.

Роси, Снежи ти е отговорила по закон ти трябва пълномощно от таткото на излизане от Канада. На мен също не са ми го искали.

# 70
  • Мнения: 85
Снежи, представям си как се чустваш, аз много обичам баба си, и желанието ми е да се приберем, за да я прегърна!За сега обаче не се очертава Sad може би другото лято! Пожелавам ти бързи, добри новини!!!  bouquet

# 71
  • Мнения: 369
Писанке, агитка! Хубаво си помисли дали да изпуснеш купона!

 Гери, за мое голямо съжаление, ще трябва да пропусна утре, купона .   Blush Ама то нали знаете, ще има повече за наваксване  Heart Eyes За момичетата, които не са прочели новините  Laughing, нещо си травмирах глезена. Все още е доста болезнен и ме е шубе с количката по рейсовете до Мисисага.
 Снежи, представям си колко ти е "търсене". Tired Кураж!
 Силви, Каролина много добре подсеща. Кажи какво ще бъде бебчето. Видя ли се.
 Кивито, пак ли ще сте в Мисисага?
 Мамо Пупон, не си се включвала отдавна. Кажи как я карате? Подготви ли вече документите за бабата и дядото на Софийка.  Laughing
 Крисимам и ти се загуби от фронта?  Wink
 Пчеличка, леко раждане и от мен. Като тръгнеш за болницата си помисли, че отиваш да изживееш момент, който завинаги ще остане в спомените. Като сватбеният ден например. Тръпката от предстоящото ще замести страха.  Peace  Успех!

# 72
  • Мнения: 210
Благодаря ви моми4ета за отговорите!
Зна4и Кими по-добре да не я забирам с мен 4е няма да издьржи пргледа.
Pisanka местим се 2 блока след сегашния,но ще се водим в Торонто,защото сме то4но до табелата Добе дошли в Торонто.
Аз пак имам едно вьпрос4е кьм вас  Laughing Дали знете може ли да ми плащат на стрийт 4ек и аз да си плащам осигуровките/за да мога да полу4авам май4инство става вьпрос/?

Благодаря ви предварително!

# 73
  • Мнения: 2 959
Привети и от мен, Момичета!

Снежи, бъди силна, Ти си готова за всякакви новини, нали?! А Ти досега много пъти доказа любовта и привързаността си към бабчето Си, Тя знае че я обичаш и че си далеч от нея не заради себе си, а заради любимите й правнучки Деси&Слава. Горе главата и вярвай че нещата ще се подредят по най- добрият начин. Искам да Те уверя че всичко ще е наред и ще стане това което трябва да стане. Прегръщам те, миличка!
...Та вече можете да ме махнете от списъка с бъдещите канадски мами...
Хеситантче, надявам се че продължиш да пишеш при нас?! Ще ни липсваш, да знаеш, защото само тук се засичахме, а Ти си много хубав човек! Успех Ти желая, и в БГ има също толкова възможности за реализация и хубав, емоционален живот както и навсякъде!
Росист, честита Ти розова панделка!
Росемонтиа, честито ти синьо коремче!
Силви, какво става с родителите ти, взеха ли визи?
Димпле, честита Ти бременност!
Пчелице, късмет и от мен и скоро да се похвалиш с една малка госпожичка до себе си!
Дензълче, как си Бременелке? Докога ще работиш?
Щастливче, а при Теб как върви бременноста, Майчето докога ще е при Теб?
Кивито, а пак ли квартира или купувате вече нещо?
Писанка, бързо възстановяване след травмата на глезена ти желая!
Краси, голям чесровник е Раян с опашчиците!
Шеметче, много се радвам за хубавата Ви ваканция която се очертава с Марти в БГ, с Майчето ли ще пътувате?
Торонтски Момичета и от мен, приятно изкарване на срещата утре.
Каролинка, а Вие с Мони кога летяхте, тук ли ще карате Великден или в БГ?
Мамомаша, а Майчето или Свекървата нямаше ли да идва таз година?
Силвия Алексис, как сте с малката кукличка? Успя ли таз година да караш ски или отлогаш за другата година?
Крисимам, ходи ли скоро да караш кънки?
Пупонка, доволна ли си от работата, сега след като свършва данъчната кампания накъде ще поемаш?

Приятна вечер Ви желая!

# 74
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Пчеличка леко и безпроблемно да ти е раждането и чакаме вести от теб като новоизлюпена мама Simple Smile
Kalida майчето вече от три седмици е в БГ така че само с Марти ще пътуваме пък да видим как ще мине това упражнение Simple Smile
Ей момичета най-после се позатопля поне тук в Монреал ... нямам търпение да се поразходим с дребосъчето по-дълго и на по-топло.
Между другото за Монреалските бъдещи мами предлагам малко останали ми памперси /размери нюборн, 1 и 2/- първото лично съобщение печели, но трябва да идва до Pointe Claire за да си ги вземе.

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 15:46 от shemet_neveroiaten

Общи условия

Активация на акаунт