печати за нокти

  • 64 110
  • 520
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
Момичета страхотни сте ... откога търсех нещо подобно .
Има много хубави цветове при лаковете на Конад ... а шаблоните .  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 211
има и адрес р. София - ж.к.Люлин 5
бул. Добринова скала
последна спирка (колелото) на
трамвай N.8
дали няма да може да се купи там?а и колко е доставката за софия ако някой си е поръчал?

# 17
  • Мнения: 91
Аз си дадох поръчката и днес ми се обадиха казаха че 4-5 лв е доставката за софия аз мискя че може и на място в люлин но на мен ми е много далече да ходя до там и затова поредпочитам с доставка въпреки че тази сутрин си намерих шаблона който загубих снощи но вече си дадох поръчката така ще имам повече варианти

# 18
  • София
  • Мнения: 211
зна4и за да стане това трябва да се вземе шампа,печат , лак от техните и стъргалка нали?

# 19
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
зна4и за да стане това трябва да се вземе шампа,печат , лак от техните и стъргалка нали?
Ako ти  е по удобно иди на място,те предлагат и комплекти.В него има всичко необходимо.

# 20
  • София
  • Мнения: 211
дам ще ида някой ден че мн се навих:)

# 21
mn se navih za tiq pe4ati i si pory4ah Grinning..a znaete li kolko e dostavkata? newsm78

# 22
  • Мнения: 248
За тези, които искат да отидат до Люлин да уточня - скрадчета се намира на последната спирка на трамвая. Тръгвате по релсите на трамвая, там, където завива и накрая ще видите една къща със зелен покрив. Това е склада, аз доста се озорих докато го открия. Работи и в събота до обяд.

# 23
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
А цените по ниски ли са като е склад,в смисъл по ниски от колкото по магазините.

# 24
  • Мнения: 870
Моята маникюристка каза че става и обикновен лак да знаете

# 25
  • Мнения: 5 317
Моята маникюристка каза че става и обикновен лак да знаете
явно пак си зависи от марката.аз съм пробвала и не става.

# 26
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Моята маникюристка каза че става и обикновен лак да знаете
явно пак си зависи от марката.аз съм пробвала и не става.
И аз зная че не може с обикновен лак.Може с лаковете на водна основа.

# 27
  • Мнения: 6 904
Моята маникюристка каза че става и обикновен лак да знаете
Аз съм пробвала с обикновен лак и не че не се получи нещо, но определено не беше добре.

# 28
  • Мнения: 1 069
Сигурно аз съм много смотана, но тези печати не мога да ги правя! Една картинка ми излиза, от там нататък не мога да я взема от шаблона и това е, бърша, трия, не става! Казвайте каква е хитрината, че ми се скъсват нервите с това Close!

# 29
  • Мнения: 892
Сигурно аз съм много смотана, но тези печати не мога да ги правя! Една картинка ми излиза, от там нататък не мога да я взема от шаблона и това е, бърша, трия, не става! Казвайте каква е хитрината, че ми се скъсват нервите с това Close!

Май и аз съм смотана защото пробвах сякакви варианти и не мога да отлепя картинката от шаблона моля ви помогнете  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт