Спамо-чат темичка- СРЕЩА- ГОРЕЩА - (19- 25 март)

  • 23 879
  • 1 413
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 530
  bouquet Я кьорави,я влюбени  Mr. Green

# 1 036
  • Мнения: 1 418
Тая Цомба в движение пише.Само
преди минута беше при мен.Тя от
вратата за компа се лови директно.

# 1 037
  • Мнения: 530
Айдяяяяяяяяя аз събирам и се понасям накъм тайната градина  afwitch

# 1 038
  • Мнения: 7 710
УЖАС  Shocked
Още съм до никъде  ooooh!

Аре ма, що прави до са.
Аз отивам да се обличам.
...Няма да съм лакирана, глейте си работата Crossing Arms
...

Аз пък се лакирах с тъмно червен лак  Flutter

# 1 039
  • София
  • Мнения: 900
А аз чекам Дуцина
ша праи причоска - трепач  Wink

# 1 040
  • Мнения: 1 418
Айде видни столични убавици,строявайте
се и бегом марш към "Градина".

# 1 041
  • Мнения: 7 710
Айде видни столични убавици,строявайте
се и бегом марш към "Градина".

Чекай, ма, още съм по гащи  Crossing Arms

# 1 042
  • Мнения: 7 467
Готова съм, чакам пазача на детето  Laughing

# 1 043
  • Мнения: 150
Абе, вие така и така сте си тук, ами я да си продължим чата...

# 1 044
  • Мнения: 1 418
Абе давай по гащи.То и без тва
целия форум твойте гащи ги
знае. Mr. Green

# 1 045
  • Мнения: 5 383
Лакирам се и чакам мъжа ми-още не се е прибрал ooooh! Twisted Evil

# 1 046
  • Мнения: 1 418
Аре,предстартова треска кипи... Whistling
Ай да се обличам,че съм още по халат.
Оная лудата сега ше долети.

# 1 047
  • Мнения: 150
Аз не й знам гащите Sad Дискриминиран ли съм? И как ще пишете с разните му лакове да ви видя Simple Smile

# 1 048
  • София
  • Мнения: 900
Ай ма Милениоууууу
ти виде, че Стоянчо воайорства и бельо описваш  Mr. Green

А я видна толстойска дебелица чекам надежденска убавица

 bye

# 1 049
  • София
  • Мнения: 900
Алексчеееееее,
купих си разсад  Peace

Тая нощ ша му дрънна едно и за теб!!!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт