Спамо-чат темичка- СРЕЩА- ГОРЕЩА - (19- 25 март)

  • 23 879
  • 1 413
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 10 752
А кат ти търках гърба, ти беше гот, а? Close

И гол линията да обръснете ей.
Тц, не става  Whistling

# 1 021
  • Мнения: 10 752
Миноооо, разбар ли що е затворено Цариградско днес?

Щот бутнаха Ропотамо
 Cry

# 1 022
  • София
  • Мнения: 900
Е те са те на разбрах   bouquet

# 1 023
  • Мнения: 5 383
Почвам и аз бавничко да се приготвям-  bath1 4470 pletka

Ама преди това трябва да сготвя нещо набързо, щото днес дойде баща ми да види малкия и изяде мусаката Tired ooooh! Rolling Eyes

# 1 024
  • Мнения: 7 467
Остава само да се наплескам и съм готова  Flutter Flutter Flutter

# 1 025
  • Мнения: 5 370
И аз ще дойдаааааааааааааааа...татето ще си гледа отрочето. Party Party Party
Ако закъснея-искам место някъде да пазите. Heart Eyes

# 1 026
  • Мнения: 1 418
Абе Лео ти големо плескане ша
плескаш.От 5.30 до 7,баси мамата...
Аре БОмбиньо идвай да те опъвам.

# 1 027
  • Мнения: 7 467
Абе Лео ти големо плескане ша
плескаш.От 5.30 до 7,баси мамата...
Абе БОмбиньо идвай да те опъвам.

5 мин. ми отнема таз процедура, моля, моля  Laughing

# 1 028
# 1 029
# 1 030
# 1 031
  • Мнения: 530
Хора на чие име е резервето?
 newsm78

# 1 032
  • Мнения: 7 710
УЖАС  Shocked
Още съм до никъде  ooooh!

# 1 033
  • Мнения: 10 752
Димитроваааааааааааааааа
Казах го и преди няколко страници, аманекои са кьорави Wink

# 1 034
  • Мнения: 10 752
УЖАС  Shocked
Още съм до никъде  ooooh!

Аре ма, що прави до са.
Аз отивам да се обличам.
Няма да съм лакирана, глейте си работата Crossing Arms
Ама па ше си имам коланче Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт