Позволявате ли си лукса...

  • 2 492
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 364
 Случвала се е да я водя за 20-30 мин., когато съм в отпуска или болничен и трябва да отида до работата.

# 16
  • Мнения: 2 700
Случи ми се тази година за пръв път по време на грипната ваканция, която при нас беше 2 дни. Просто нямаше начин, още повече, че за първия ден научих при пристигането в училището.
Шефът ми прояви разбиране и откровено предпочете да бъда на работа с нея, пред това да отсъствам. Пък и ние не злоупотребихме. Дъщеря ми и двата дни седя чинно на бюро, писа, чете, рисува, при свободен компютър игра и през цялото време мълча.

# 17
  • Мнения: 804
Вземала съм и двамата си сина на работа,но поотделно,разбира се!Малкия го взех на 29.12.2006г. - последния работен ден за миналата година, когато се очакваше да ни пуснат на обед. Но той си беше кротушко,въпреки че не сме се преработили тогава. Беше си взел няколко броя на "Детска академия" и си писа,рисува, чете и всичко друго,което му хрумна. После седна на компютъра за известно време и точно взе да му писва и се обадиха да ни кажат да си тръгваме.

С големия беше по-лесно,защото той е ученик, беше си взел домашни да пише и не усети как мина времето,но пак беше с мен един ден преди някакъв празник.

По принцип не съм съгласна с воденето на деца на работното място,но понякога не остава друг вариант.

# 18
  • Мнения: 3 034
Работата ми е такава, че спокойно я взимам. Не казвам, че ми е приятно, защото все пак присъствието й разконцентрира, но никой не ми прави проблем.

# 19
  • Мнения: 636
До днес не ми се беше налагало. Винаги съм знаела, че няма да е проблем. Работодателите ми са страхотни хора, но все пак не е нужно да се прекалява. Днес я взех с мен, защото трябваше да я водя на зъболекар, който е близо до офиса. Рисува и оцветява, но не свърших никаква работа. След зъболекаря ме освободиха да си тръгнем по-рано.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Случвало се е 2-3 пъти, но май не смятам да повтарям. Не мога да си върша спокойно работата, докато Вики прави бели една след друга.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Не ми се е налагало до сега, но ако ми се наложи ще намеря начин по-добре да не съм на работа отколкото да водя детето с мен в службата. Колкото до шефката - незнам, чя е на периоди, та не знам как би реагирал newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Досега не съм я взимала, не е много удобно. Аз съм сама в стая и от тази гледна точка няма проблем, но само за половин-един час, иначе не е удобно, защото ми се налага и да съм в движение из сградата и няма как да я оставя сама, а пък да я взема с мен е абсурдно...

# 23
  • Мнения: 1 069
И това ако е лукс... идвали са при мен само за час- два, когато няма накъде.

# 24
  • Мнения: 2 032
Не, това би се сметнало за изключително непрофесионално.

# 25
  • Мнения: 4 406
да, правила съм го, но на него му е скучно.
водила съм го за максимум 2 часа, когато имам да свърша нещо спешно. като беше в количката- лесно, ама сега е трудничко. успявам да го укротя - играе с една кукла- талисман на компанията- разнася я из офиса, слага я да спи... занимава се и не ми пречи
но цял ден едва ли бихме издържали и двамата

# 26
  • Мнения: 639
Случвало ми се е за 1,2ч. да е в офиса и не ми е било много комфортно.Работя с хора,обикалям из сградата ,налага се непрекъснато да говоря и по тел.,а тя иска внимание.Мъжът ми,ми е шеф и въобще не му харесва малката да е из офисите.Ако се наложи ,просто оцъствам за няколко часа .

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
...да взимате ако се наложи детето си с вас на работа? Не ми е особено удобно ( да се благодаря, че колегите са разбрани и не мрънкат ), но понякога ми се налага. Работодателят ви, би ли ви създавал проблеми ако го правите понякога?

Не, не си позволявам! Трябва да е нещо много, много специално като ситуация, за да я взема с мен.. Тя сега е на 4 г.,но и по-голяма да беше... Мисля, че не е удобно от шефовете ми и въпреки, че работя на място където няма проблем детето да е с мен пак не си го позволявам..

# 28
  • Мнения: 6 206
Касиди, в кръга на майтапа, при тази ти продуктивност във форума, едва ли някое дете би могло да стресне шефа ти! Simple Smile

моят съм го водила в стария офис, влезна в офиса на шефа за 5 минути, разбърка му програмите на масажния стол, пренастрои факса, пренареди всичко, човекът се хвани за главата.
На тази работа го водя с удоволствие и без притеснения, много му е любимо даже. Laughing

# 29
  • Мнения: 4 737
Да, върша си работата въпреки всичко. Схванах шегата Simple Smile
Понякога ми се налага да я взимам малката със себе си. Неудобно ми е, но другия вариант е да изляза в болнични, което в никакъв случай няма да устройва повече колегите.

Общи условия

Активация на акаунт