ПОМОЩ-Ревматоиден артрит в много ранна възраст

  • 380 158
  • 1 509
  •   1
Отговори
# 75
Здравейте приятели.Имам нужда от помощ.От 6 месеца се лутам по доктори и лаборатории.Имам болки в ръцете и краката.Покачва ми се с-реактивния протеин СУЕ-то ми е добре и кръвната картина,AST,ревматоидния фактор и още много други изследвания и всички са в нормални граници,а аз не съм добре.От Варна съм.Ходих при д-р Манушева,но смятам да се посъветвам и с други д-ри.Моля Ви ако някой има подобен проблем или може да ми помогне или посъветва нещо да пише.Благодаря Ви.Аз съм на 32г.

# 76
  • Мнения: 898
От Варна съм.Ходих при д-р Манушева,но смятам да се посъветвам и с други д-ри.
Определено се посъветвай и с друг лекар. Не мисля че може да се разчита на Манушева.
Казвам го от личен опит. От кокетничеството си няма време да обърне сериозно внимание на пациента.

# 77
Благодаря ти ВАНИНА че си ми писала веднага.При кой д-р ми препоръчваш да отида.Имам час за Горева.Знаеш ли нещо за нея.Какъв е твоят проблем.От кой д-р намери полза.Пиши ми и БЛАГОДАРЯ

# 78
  • Мнения: 898
Благодаря ти ВАНИНА че си ми писала веднага.При кой д-р ми препоръчваш да отида.Имам час за Горева.Знаеш ли нещо за нея.Какъв е твоят проблем.От кой д-р намери полза.Пиши ми и БЛАГОДАРЯ

Не мога да ти препоръчам лекар. Освен при Манушева съм ходила и при една лекарка от Терапията(болница Света марина) но и от нея не съм доволна.
В последствие сама стигнах до извода че проблема ми е повече неврологичен(вероятно някакъв много силен радикулит), от колкото за ревматолог. Посетих ревматолог зашото имах много високо AST, ставни болки, високо СУЕ, чревни проблеми..

Незнам дали може да ти е от полза но разбрах че единствено само ако едновременно са увеличени С-реактивния протеин и СУЕ, само тогава може да има сериозно възпаление.

Мойте болки изчезнаха след две години, но не след лекарствата които пих, а след прилагането на някои народни средства за лечение.

# 79
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ванина а ще споделиш ли с нас народното лечение Hug

# 80
Иаз ходя на невролог и съм поне по-спокойна.При мен е повишен само с-реактивния протеин а СУЕ-то е добре личния лекар ми препоръча да повторим изследването Манушева ме лекува 3 месеца със салазопирин и един куп антибиотици и в последствие получих изтръпване на крайниците странично действие на салазопирина От два месеца невролог се мъчи да ме излекува На 3.11 заминавам на лечение на Нареченските бани Ти какви народни средства използва Пиши може да помогнат и на мен.Какви бяха твоите оплаквания.БЛАГОДАРЯ ти ВАНИНА.На колко години си Имаш ли скайп Може да си поговорим.

# 81
  • Мнения: 898
Иаз ходя на невролог и съм поне по-спокойна.При мен е повишен само с-реактивния протеин а СУЕ-то е добре личния лекар ми препоръча да повторим изследването Манушева ме лекува 3 месеца със салазопирин и един куп антибиотици и в последствие получих изтръпване на крайниците странично действие на салазопирина От два месеца невролог се мъчи да ме излекува На 3.11 заминавам на лечение на Нареченските бани Ти какви народни средства използва Пиши може да помогнат и на мен.Какви бяха твоите оплаквания.БЛАГОДАРЯ ти ВАНИНА.На колко години си Имаш ли скайп Може да си поговорим.

И на мен Манушева ми дава Салазопирин и антибиотици. Салазопирина го пих 20 дни и прекратих защото рабрах че нямам проблем който да изисква пиене на салазопирин. И въпреки че вече бях пила два антибиотика Азитрокс и Клацид, тя ми даде и трети Сумамед.  В крайна сметка разбрах че нямам ревматологияен проблем, а   радикулит, полиневрит и сколиоза.
Не ползвам за момента скайп, защо не се регистрираш тук. Тук може да се контактува и чрез лични съобщения.

# 82
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Момичета когато получих първите симптоми и на мен ми изписаха антибиотици ,но те въобще не помогнаха ,утайката ми стигна до 95 ,накрая си смених лекаря и следователно и лекарствата ,който бяха друго нещо:peace:

# 83
ВАНИНА не ни писа какви народни лечебни свойства използва и ти помогнаха

# 84
  • Мнения: 898
ВАНИНА не ни писа какви народни лечебни свойства използва и ти помогнаха

Разни процедури и взимане на препарати които не са лекарства свързани със прочистване на организма от паразити бактерии и микроорганизми.  Според една теория 90 процента от болестите се дължат на високо ниво в организма на паразити и отслабена имунна система.
Но не ми се навлиза в подробности тук. Защо не се регистрираш - има област лични съобщения.

# 85
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ВАНИНА не ни писа какви народни лечебни свойства използва и ти помогнаха
и отслабена имунна система.
Но не ми се навлиза в подробности тук.
Ванина нали знаеш че РА е автоимунно заболяване и не се дължи на отслабена имунна система Peace

# 86
  • Мнения: 898
ВАНИНА не ни писа какви народни лечебни свойства използва и ти помогнаха
и отслабена имунна система.
Но не ми се навлиза в подробности тук.
Ванина нали знаеш че РА е автоимунно заболяване и не се дължи на отслабена имунна система Peace

Доста от артритите се дължат на паразити. А и това в предния пост не съм го казала като начин на лечение, просто информативно.
След всички тези неща които ти изброих в лични и още някои  шведски природни препарати аз нямам болки, а не можех да стана сутрин от леглото

# 87
  • Мнения: 3 410
Именно поради факта че РА е автоимунно заболяване,лечението с алое е много ефикасно - алое вера е един от най добрите имуномодулатори(т.е точно при тази диагноза, имунната система има нужда леко да се подтисне, а не да се стимулира).А омега-мастните киселини , за които бях писала по-рано са известни като "пожарникарите на древните океани" и действат противовъзпалително.

# 88
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Именно поради факта че РА е автоимунно заболяване,лечението с алое е много ефикасно - алое вера е един от най добрите имуномодулатори(т.е точно при тази диагноза, имунната система има нужда леко да се подтисне, а не да се стимулира).А омега-мастните киселини , за които бях писала по-рано са известни като "пожарникарите на древните океани" и действат противовъзпалително.
Peace

# 89
ВАНИНА аз снощи се регистрирах,но може да е неуспешно.Не съм много на ти с компютъра.Сега се опитах пак,но пише,че има потребител с това име.Може да съм регистрирана.На друго място ли трябва да вляза.Аз съм nanir но не ми дава достъп на това име

Общи условия

Активация на акаунт