ПОМОЩ-Ревматоиден артрит в много ранна възраст

  • 380 849
  • 1 509
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 478
преди малко споменавах един лош обирджийски сайт healthsensor.com голяма наглост е, как няма никви органи дето да теглят филтъра. Не правете глупостта да си дадете лична информация без сайта да има регистрирано лице за търговска дейност, скоро всяко новоизлюпено програмисче ще жули пирамидки

# 886
  • Мнения: 478
suxfan
след мишия енбрел, идва ред на прасенцето Wink   http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=10&id=16848
остава и цената да стане достъпна
и само дано приони/пропагони(лудата крава) не тръгне по мишлета и прасета, ще го закъсаме

# 887
HI......izvinete a kade se naoga SUXFAN..ili kade e sega na ljecenje????/ ne razbrav dobro.....samo da kazam deka tuka vo Skopje moj blizok rodnind(mlad) odi na terapija i sega podobro dise, grbavosta e pomalku..itd....pozzzz

# 888
  • Мнения: 46
suxfan
след мишия енбрел, идва ред на прасенцето Wink   http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=10&id=16848
остава и цената да стане достъпна
и само дано приони/пропагони(лудата крава) не тръгне по мишлета и прасета, ще го закъсаме
Нещо не ти разбирам сърказъма?
Каква е разликата да изядеш една пържола и протейните в нея да отидат в кръвта ти, или да си боцнеш протейн чрез инжекция който предварително е бил отделен само като антитела конкретно насочени към вредния протейн .
Помисли няма разлика, проблема е че в 99% от тия пържоли липсва правилния протейн от който ти имаш нужда.
Дали ще е от 100% човешки антитела или човешки + хамстерски , или пък получени по химичен път разликата не е голяма, проблема е в това точно към какво са насочени, ако е от 100% човешки антитела е най добре, но ако не може да намериш достъчно от човек а пък хамстера ги има в изобилие и то е почти  същото.
Всъщност Енбрел е със 100% човешки антитела , Ремикейд е смесица от човешки + хамстерски, Хумира е само химия !!!
Съжалявам ако съм заблудил някой, но наскоро пак се рових за нещо и на повечето места това пишат.

HI......izvinete a kade se naoga SUXFAN..ili kade e sega na ljecenje????/ ne razbrav dobro.....samo da kazam deka tuka vo Skopje moj blizok rodnind(mlad) odi na terapija i sega podobro dise, grbavosta e pomalku..itd....pozzzz
Защо не пишеш на кирилица че нищо не ти се разбира от тази шльокавица ?

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 15:41 от suxfan

# 889
Здравей (n)
                   Благодаря ти за отговора,Знаеш как е с нашите ревматолози, не ти обръщат много внимание. Ретикулоцитите не са
                   изследвани,както  желязото и белирубина,може скоро да си правя отново изследване и ще поръчам да ги вкючат.
                   Ако знаеш и някакви допълнителни показатели ,моляте да ми пишеш за да мога и тях да изискам.
                   Едва ли имам лупус защото нямам такива симптоми на болеста, но ходих скоро на ехограф за бъбреците и черен дроб
                   за бъбреците казаха че са нормални а черния дроб е увеличен но в рамките на нормалното, пък и не чувсвам никакви
                   болки или тежест. Вярно че имам подуване в ставите но като взема диоретик ми спадат.
                   Обръщам се и към SUXFAN, ще съм му много благодарен ако ми даде тази чернодробно бъбречна диета.
                   За съжаление в нашия град няма нито Енбрел ,Ремикейд,Хумира. Карам единственно с кортизон за съжаление.

# 890
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 276
toto1, драго ми е да те засека. Регистрирай си ника и дай е-маил, като халеева комета си...много на рядко влизаш Wink Ти ли беше на др. Димитрова заведен, то тук разбрах че били две докторки с това име, аз не се изкефих на миньончето от стая 6, май е същата като твойта докторица.
може да се повтарям, но теб кои изследвания са ти показателни за обостряне или ремисийно развитие.

Здравей,n, с тебе разменихме на ЛС мнения за "саркастичното миньонче" от стая 6.
Аз пък съм с отвратително мнение за обитателката на кабинет 1. Докато чаках при нашата ревматоложка непрекъснато сновеше из коридорите с всякакви мисии, а пациентите бяха полуживи в чакалнята.

Извинявам се искрено на нейните пациенти, които я уважават и са видели добро от нея  smile3525

# 891
  • Мнения: 46
Здравей (n)
                   Благодаря ти за отговора,Знаеш как е с нашите ревматолози, не ти обръщат много внимание. Ретикулоцитите не са
                   изследвани,както  желязото и белирубина,може скоро да си правя отново изследване и ще поръчам да ги вкючат.
                   Ако знаеш и някакви допълнителни показатели ,моляте да ми пишеш за да мога и тях да изискам.
                   Едва ли имам лупус защото нямам такива симптоми на болеста, но ходих скоро на ехограф за бъбреците и черен дроб
                   за бъбреците казаха че са нормални а черния дроб е увеличен но в рамките на нормалното, пък и не чувсвам никакви
                   болки или тежест. Вярно че имам подуване в ставите но като взема диоретик ми спадат.
                   Обръщам се и към SUXFAN, ще съм му много благодарен ако ми даде тази чернодробно бъбречна диета.
                   За съжаление в нашия град няма нито Енбрел ,Ремикейд,Хумира. Карам единственно с кортизон за съжаление.
Ами не знам дали ги има изобщо извън София тези лекарства. Ако се интересуваш мога да ти дам адреса на доставчика за България, аз от тях съм ги купувал?
Специално за чернодробната диета. Всъщност то не е точно диета но и така може да се каже. В аптеките и в магазините за спортисти се намира една хранителна добавка със фосфолипиди, вероятно в магазините за спортисти е с по голяма доза. Може да я има и под друго име. Аз съм купувал от аптека Есенциале форте с такова съдържание и е насочено за подпомагане работата на черен дроб. За около месец ще се нормализира ако се взима поне 2 капсули на всяко хранене, безвредно е и няма странични ефекти, може и до 2000мг на ден от него Simple Smile

Последна редакция: сб, 06 дек 2008, 01:50 от suxfan

# 892
  • Мнения: 478
suxfan
разби ми сърцето Sad  , как реши че е сарказъм

# 893
  • Мнения: 478
suxfan, Jac е македонец до колкото разбирам, затова му е лош правописа или го мързи

# 894
  • Мнения: 478
Jac,
suxfan живее в австралия.
Jac, на твоят роднина който е с предполагаем "анкилозиращ спондилоартрит - болест на бехтерев" какви са оплакванията, от колко време, консултиран ли е от РЕВМАТОЛОГ специалист, правени ли са му изследвания. Разкажи повече за да можем да ви насочим как да му се помогне. Нямате ли лекари по: РЕВМАТОЛОГИЯ / ИМУНОЛОГИЯ / АЛЕРГОЛОГИЯ.
Ние тук имаме куп нехайни доктори и стотици лаборатории гладни за работа да направят платени частни изследвания. Не че е правилно, но се принуждава човек сам да си назначава изследвания.
На вашият роднина най-малкото трябва да се започне с определяне на "инфекциозен статут" - т.е. да се отхвърлят вероятни инфекции които инициират имунна дейност

# 895
Здравейте
                  Багодаря ви за отзивчивоста.Ако може прати ми доставчиците (n) пощата ми е
                   toto3@abv.bg . Аз живея в Хасково. Откъсан град. Има един ревматолог който идва
                   СтЗагора веднъж в седмицата. Можете да си представите какво чудо е ,записване предварително ,чакаш цял ден ,я влезеш я не. За компетентнос да не говорим. Пъро ти взема направлението  плащаш си прегледа ,разпита те това онова и вкрайна сметка : Ами ще продължиш на кортизон. Вчера се обадих в клиниката по ревматология  на Урвич. Казаха ми :От 20 запразняваме до 5 ти януари ,елате след това на преглед. Това е Българското здравеопазване ,Само те гледат в джоба дали е пълен ,ако не ,си оставен на произвола.
                       Suxfan ,с този медикамент да не напълнява човек? От кортизона напълнях 20кг за год. Имам големи пори по корема и ръцете .Освен това струва ми се че надбъбречната жлеза не функционира достатъчно добре .Кажи ми как да я стимулирам ?





 

# 896
  • Мнения: 46
Не бих казал че този медикамент влияе на напълняване, всъщност то не е медикамент а хранителна добавка. С други думи това не е лекарство а е екстракт от соя, демек ако ядеш соя може да ти е от полза също, но все пак екстракта е от доста количество соев материал. Бих казал че индиректно ще ти помогне и на надбъбречната жлеза. Фосфолипидите има само положителни ефекти за организма. Не може да го няма в аптеките дори и там Simple Smile

# 897
  • Мнения: 1 650
Здравейте, може ли някой да ми каже какъв тип артрит се води подуването на пръстите на ръцете и краката? Тендовагинит ли?

# 898
Здравейте,
                  Хиляди благодарности за отзивчивите отговори ,на Suxfan и  (n) . Днес си направих нови изследвания в момента съм в
                  ремисия.

                  Floral ,съветвам те да прочетеш този сайт за да добиеш някаква представа за заболяванията и да можеш да зададеш
                  точни въпроси.http://www.puls.bg/illness/16/revmatoiden_artrit___belezi_i_simp … mi_issue_193.html

# 899
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
toto1 на това се казва коледен подарък Hug ,пожелавам ти ремисията да е вечна   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт