Ураган ?

  • 2 406
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
то от сега си духа здраво, какво ще стане до 5 часът? newsm78

# 16
  • Мнения: 872
Около нас е без вятър в момента. Сутринта духаше.Дали пък не е като затишие пред буря?

# 17
  • Мнения: 2 152
Ей софиянки квос е стягате такива.Елате в Русе, в ширната Дунавска равнина, да видите кво е туй вятър - егасиии

Витоша ви пази вас там, пък вие страхливки Naughty Joy

# 18
  • Мнения: 3 447
Витоша ви пази вас там, пък вие страхливки Naughty Joy
Ааа, пази, друг път - той фьонът от Витоша се спуска, ела да видиш като се разхвърчат книгите от сергиите какво става  Crazy

# 19
  • Мнения: 3 423
В Угърчин нощес е снеговаляло.
Не бойте се, и вас ще огрее.

# 20
  • Мнения: 7 723
В Угърчин нощес е снеговаляло.
Не бойте се, и вас ще огрее.

 yes Точно така каза и Иво Андреев-
от утре студ и сняг  Crossing Arms

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
При нас в момента има ураганен вятър.  Tired
Не,че ме е страх,ама се чудя как ще ида да взема Божидар от градината със Преслава. newsm78
Много се надявам до 17.00 часа да поспре,че иначе не знам какво ще правя.Мъжът ми точно днес намери да пътува и той. Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 983
Не давам да духа, точно в 15.40 имам среща, да си отида на нея, пък после да духа колкото ще Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 5 877
Уф, точно пък тогава трябва да вземам детето от градина и да го водя на хор. Между стари сгради минавам.
Че и среща си чукнах в пет.

# 24
  • Мнения: 258
Уф, поредната масова психоза, породена от медиите...Аман!

# 25
  • Мнения: 4 678
Сложете си камъни в джобовете и пясък в чорапите!Залейте се с2 кофи вода(предварително размита с малко гипс) за да натежите още,  вървете (ако не можете да вървите,някой близък да ви занесе) и се завържете за някое дърво, но да е по близо до гробищата smile3511И мноооооооооооооооооооого се молете newsm17

# 26
  • Мнения: 2 152
Сложете си камъни в джобовете и пясък в чорапите!Залейте се с2 кофи вода(предварително размита с малко гипс) за да натежите още,  вървете (ако не можете да вървите,някой близък да ви занесе) и се завържете за някое дърво, но да е по близо до гробищата smile3511И мноооооооооооооооооооого се молете newsm17
a ахаххаааааа hahaha Joy hahaha

# 27
  • Мнения: 7 723
 Thinking Дали пък не отмина  newsm78
Нещо се закроти навън, че и слънце изгря  Whistling

# 28
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
е чак  пък ураган newsm78,мислите ли че ще стане? да бягам към нас да прибирам:prostor:
че има да го търся из комшиите,а те каквито са #2gunfire,може и да не ми го върнат

# 29
Студена първа пролет ще посрещнем  май.......ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт