Искам да кажа...(228) през Март 2025

  • 40 041
  • 936
  •   1
Отговори
# 705
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 707
Добро утро, момичета!
2в1 честито да е твоето дете! Щастлив и успешен да бъде!
Моята сега води преговори с баща си къде да празнува. Вчера излиза с "Проекто гадже" по ММ Joy
Имам доста неща за вършене, дано успея.
Аз не се правих на красива, а кожата ми тази сутрин каза, че трябва. Та ще се поправям.

# 706
  • Мнения: 1 605
Добро утро!

Руми, приятна почивка, и ние ще вземем пример от теб днес 😁.

2в1, здрав и успешен да е твоят рожденик!

Ем, радвам се, че сте добре, ще си имаш фина мадама 😊.

Ети, “проекто гадже” ми хареса 😂.

Ние пием кафе и гледаме детски. Ще трябва да дооправя багажа, да си измия косата и към обяд ще потегляме. Нещо ме наболява главата и МЦ чакам, та няма да ми е най-прекрасното прекарване, ама заради детето ще се жертвам.

Хубава седмица, момичета 😘

# 707
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 707
Руми, видях ти снимките, ей! Приятно да ви е! Grinning
Бел, да Joy

# 708
  • някъде другаде
  • Мнения: 5 720
Добро утро!
Бел , приятна да е почивката. И да знаеш , лоша почивка и хубава работа няма.
Сега се обадих в болницата ще ми изпратят болничния. 30 дена ми казаха.
При нас е облачно , но ще ходя да платя сметките ище си направя разходка.

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 29 089
Добро утро!
Хубав ден ви желая!

# 710
  • Мнения: 15 740
Добро утро!

На патерици, честити да са вчерашните рожденици, да са много здрави!

Аз от ивенти и социален живот никаква работа не свърших почивните дни. И аз имам нужда от още поне няколко.

Спокое ден, банда!

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 9 161
Добро утро!

Бел, приятна почивка!

Тони, с хубави занимания да запълниш тези 30 дни!

Ети, разтрепери му се сигурно на ТМ под лъжичката с проекто гаджето Wink

Ще поразчистя малко и отивам на маникюр. Следобед ме чака сериозен преговор с Вики по геометрия, че е изпуснала яко материала, а аз явно нея.

Спокойна нова седмица!

# 712
  • Мнения: 13 384
Бел, подавам щафетата - хубаво да ви е!
Аз отивам за един последен басейн и тръгваме. 2-3 дена ни е идеално, повече не издържаме. Важното е да е начесто 😁
Сега цяла седмица трябва да диетувам, голямо ядене 😆

Тони, почивай, за да се възстановиш 🍀

# 713
  • Мнения: 45 628
Бел, приятно прекарване! Къде ще сте?

# 714
  • Мнения: 1 605
Мари, в Kings Valley дойдохме. Засега много ни харесва, малката едвам тръгна от басейна.
Ще видим как ще е и храната, после и аз ще диетувам като Руми 😁.

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 9 035
Ние като бяхме храната беше много и вкусна. Да се чудиш от къде да започнеш

# 716
  • Мнения: 45 628
Внимавайте, че и Великден наближава. Лина, теб не те мисля. Wink

# 717
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 707
Ууууу, а така, почивки Heart
Много ви се радвам момичета Simple Smile
Ние почиваме като пътуваме, не ходим по басейни и спа, но имам такива приятелки, които обожават и знам колко им е хубаво.
Диетите ще са в друг живот Sunglasses

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 29 089
Оххх, като ви чета и аз се размечтах за почивка....! Но ще е в друг живот! Диетата също!
Въпреки, че си спазвам КД. Само на няколко пъти надвишавам нормата, ама здраве да е.

# 719
  • Мнения: 45 628
Карз, виждаш ли успехи с КД?

Общи условия

Активация на акаунт