Искам да кажа...(228) през Март 2025

  • 40 041
  • 936
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 29 061
Да, МАри, има спад на килограми.
Но ако правех упражнения за прибиране на корема ( който ми е най-големия проблем) видимият ефект щеше да е още по-голям!
Но аз съм упорита и голям инат и продължавам!

# 721
  • Мнения: 13 378
Край на дилемата. Казах на мм да ме връща обратно. Кантарът показва минус половин кило 😆

# 722
  • при моите деца .....
  • Мнения: 7 000
Привет!
Уморена съм.
Силно стискайте палци в сряда...
Дато се представя добре на защитата.
Нещо ме дразни гърлото.
Вземам мерки.
Хубава вечер!

# 723
  • Телиш/Плевен
  • Мнения: 14 642
Боби, всичко ще е наред, нямам никакво съмнение. Hug

Аз да помоля за палци за утре. Най-после е готов на майка паспортът и утре ще ходим до посолството да го вземем, но нещо ми е притеснено... Надявам се всичко да е наред с пътя и като цяло с всичко.

Имам нужда и аз от почивка, но май чак лятото се очертава такава...

# 724
  • София
  • Мнения: 2 610
Добро утро!

Всички още спят, но аз ставам да си направя кафе. После обичайното ежедневие.

Боби, Лаленце, стиснати палци!

Хубав ден!

# 725
  • Мнения: 45 609
Добро утро.
Лаленце, стискам палци да приключите бързо.
Хубав ден!
Днес е Благовещение. Има ли празнуващи?

# 726
  • Мнения: 1 291
Честит празник!
Само благи вести да има днес!

# 727
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 705
Добро утро, момичета!
Лаленце, стискам палци!
Днес имаме годишнина от официалното бракуване. Да сме си честити Grinning
Почерпете се за наше здраве!
Честито на празнуващите днес!
Тони, аз не съм съгласна с теб за работата и почивката Wink

# 728
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 020
Добро утро!

Честит празник на всички!

Ети, здрави, обичащи се и пътуващи да сте!

Честит рожден ден и на малката принцеса Мишето. Да е здрава и щастлива и все така забавна и остроумна!

Лаленце, стискам!

Хубав ден, момичета!

# 729
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 705
Охооо, Честито да е малкото бонбонче Two Hearts
Здраво, палаво и щастливо!

# 730
  • Мнения: 15 738
Добро утро!

Много хубав ден днес! Честито да е Мишето!

Ети, да илядите Heart

Снощи си оправях орхидеите, че са много зле. Такава кочина сътворих, че направо е задължително да ги реанимирам. Джуджо беше най- доволен от факта - разнася субстрат, хапа корени... Grinning

Спокоен ден, банда!

# 731
  • някъде другаде
  • Мнения: 5 696
Добро утро!
Честит празник!
Ети , честити да сте. Още много години да сте щастливи заедно!
Честит рожден ден на Мишето!
Лаленце , стискам палци!

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 9 149
Добро утро! Честит празник!

Честита да е Михаела! Да е здрава, щастлива и да радва всички около нея!

Ети, дълги години още да сте си здрави и щастливи заедно!

Много задачи имам за днес, а накрая и празник на буквите. Поне първокласникът почти изкласи тази година, Joy април и май са пълни с неучебни дни.

Хубав да е денят ви!

# 733
  • Мнения: 16 875
Честит празник.
Ети, в любов и разбирателство да посрещате още дълги години.
Здрава, щастлива и успешна да е Мишето.

# 734
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 930
Честит празник!
Ети, обичайте се и се водете още дълги години!
Мишето да расте здрава и щастлива!

Аз чакам за едно неприятно изследване. Стиснете по палец вс да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт