При нас са щъркелите подранили, за Август вече сме се уредили

  • 11 923
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 724
По принцип не за всичко трябва да се слуша така е! Но поне за моите зъби защо да не го приемам? Simple Smile Пък за бебо живот и здраве ще мислим какво да му даваме! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 663
По принцип не за всичко трябва да се слуша така е! Но поне за моите зъби защо да не го приемам? Simple Smile Пък за бебо живот и здраве ще мислим какво да му даваме! Simple Smile
Ами защото всичко, което взимаш сега взима и бебето ти!А ти са себе си не ли важна?Всеки си решава сам, ти си преценяваш, исках просто да съм полезна!

# 17
  • Мнения: 361
Констанс, спокойно,мен хремата ме хвана още от 3 месец и си пръскам Стеримар,много ми помага newsm03.
Иначе и аз се боядисвах и понеже съм руса,а се боядисвам черна и резултата беше една седмица след боядисването съм като петниста хиена-черно с отенъци на червено newsm62

Сутиена от Данет е супер и съм си оцелила размера smile3521,препоръчвам ви го.

Тони за училището ти писах в предишната тема newsm10

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Зумафлор и аз не съм давала и не смятам да пия/давам. Не съм убедена, че е добре. Иначе защо в детските пасти няма или е с малко флуор.

# 19
  • Мнения: 23
Ммммм................. супер тема и страхотно заглавие .Поздравления за  Гита Ог и  крокодил -нали?
Понеже и аз не мога да си намеря подходящ сутиен  и аз май ще си поръчвам.Не знам как ще стане с доставката и как да нацеля размера .Например ,ако  сега съм с   80 В ,пак ли този размер да взема  -не знам ,вие какво ще кажете ? Grinning
На мен никой не ми е изписвал да пия Зимафлуор ,нито на бременни познати .Затова и нямам намерение да си го предписвам.
Мисля ,че и аз вече усещам леки ритничета ,но много нежни .В първата бременност каката денонощно ми спираше дъха от шутове и сега е доста палава ,ама да ми е жива и здрава е по-важно  Joy Joy Joy
Не знам как ще изтърпя до другият вторник,когато ще ми кажат пола ,имам предчувствие че ще е момче -ядат ми се само тестени храни .

# 20
  • Мнения: 183
Обадих се на гонеколожката и и казах , че имам високо кръвно и че ме боли ужасно главата , каза ми да изпия половинка Дупегит и да ви кажа сега ми е много по - добре.Главата спря да ме боли толкова много , кръвното ми се смъкна на 100 / 84 и майка ми каза , че пак не е хубаво тъй като границите са много близко , но аз че чувствам по - добре.Ще ме прегледа по - хубаво на 27.03 няма как.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 724
Констанс благодаря ти все пак! НАли за това питам все пак за да получа мнения! Simple Smile Ади не си спомням за училището какво си ми казала  newsm78 то това си р от бременноста  Mr. Green аз искам в това МА-МА да ходим било много хубаво!

# 22
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте, да се запи6а и аз в 4удесната теми4ка. днеска ни огря малко сльнце тук и се поизмькнах от депресията, ама пак си пла4а всеки ден, ве4е на ни6то не прили4ам от рев. Искам да ви споделя колко много ви завиждам 4е можете по няколко пьти да си видите бебенцата, тук е позволено само ведньж, дори и да иска6 да си плати6 не ти дават. И това ми бе6е на мен, сега 6те го видя 4ак като го родя и емного неприятно, затова и ми е толкова интересно да ви 4ета докладите Simple Smile. Ина4е бебка по4на и през деня да ме 6утира, преди се развилнява6е само но6тно време, това ми е такава радост, да яяя усетя.
Поздрави   bouquet

# 23
  • Мнения: 564
Леле, аз си пиша в старата темичка  ooooh!...Гита много е добра темичката   bouquet...Явно ти се отдава  Hug

# 24
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Запис  Peace

 Момичета днес си видях малкото мишле  Heart Eyes много беше сладко дори си имам вече и снимчица  Flutter понеже до сега не съм имала и си я гледкам постоянно и ми е много сладко  Laughing... беше ми лошо сутринта и се притесних за бебчо и се обадих на моята докторка д-р Драгнева и понеже бях в болницата на стаж ме извика в родилно отделение да ме види и там ми направи снимчица и беше много весело... понеже тя няма принтер в часния кабинет ми вика " сега ще снимаме и бебчето за да развеселим мама  Party" и ми стана много сладко но когато искаше да го снима и то подскачаше и беше много трудно да го хваним на фокус ама успяхме де и сега съм много щастлива и колкото повече гледам снимката толкова по сладко ми става на душата  Blush Mr. Green Heart Eyes

 Извинете ако съм пропуснала нещо важно но много сте писали и не мога да ви изчета, че съм със страхотни болки в гърба и отивам да си ударя едно душче и си лягам че съм капнала...

 Гитаааа страхотна темичка  Flutter Peace Hug  bouquet

# 25
Гита поздравления и от мен за темичката!
Dimianki искам да ти кажа че Зимафлора се пие през бремеността само и единствено за зъбките на бебето, а не за твоите зъби -това го знам от моята зъболекарка.Аз също след като изчетох много противоречиви неща се съмнявам в неговото добро действие.Моя съвет е да се консултираш със зъболекар. Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,
Днес ходих на преглед и всичко с бебка е наред - много добре се развива. Пуснаха ми изследвания за кръв и урина. Похвалиха ме за килограмите Blush - 5+ до сега, не че аз много им се радвам де, но док каза че за моят ръст (178см) съм екстра.

И след, като излязох от док се намъкнах в Мол София - купих си срахотни панталони от МАНГО - една приятелка работи там и ми ги показа - били много модни и мацките си ги купували без да са бременни. А то модела си им е точно за бременни - вместо колан имат плетено трико и надолу, някъде от началото на бедрото се пада, започва плат (леннени са), много тънички и леки. Цената им е много прилична- 65лв, има ги в червено, тъмно синьо и сиво. На мен червените най-много ми харесаха и си ги купих Hug

Абе страхотни са - горещо ги препоръчвам Peace Peace Peace , стоят перфектно.

До сега никога никакви такива лекарства за зъби не съм пила или давала на Лазар - зъболекарката ми ми забрани Naughty

Лека вечер от мен, до скоро Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 216
Много ми  е сладичко моето бебе Ру, благодарско, Гита!
Като споменавате хремата и аз съм от няколко седмици с изсъхнал нос и много дискомфортно.
Бях забравила, че и това е едно напомняне, че носим бебоци в тумбачетата си.
За тия панталони с трико колан една приятелка си накупува за бременносттта и се оказа, че трикото се отпусна много и не и бяха удобни, може да не е улучила модела.
Аз съм си още в нормалните дрехи, ама ще трябва да помисля за по-голям комфорт на тумбака си, че скоро ще почна да ям бой ако не съм удобна мама Кенга.
На "Дисни" ще излиза нова книжка за бебета и родители, в която има много хубавки римички и стихчета с мечо-пуховци и мисля да не пропусна, така ще са доволни и малки и големи.
хайде лека от мен и весела нощ!

# 28
  • Мнения: 223
bouquet Чудесен дизайн на темата и чудесно заглавие - браво Гита и shoshi
Мога ли да помоля да ми напишете първа бременности и 28 години срещу името, за да съм като другите:) Благодаря, Гита, за момченцето, което си ни сложила.
Малко съм изморена днес. Знаете ли - имам чувство, че нямама ни един от симптомите на бременна, които вие описвате. Все едно не съм бременна..... а в мен бушува живот - върти ръчички, отваря устенца!
Не съм си купувала дрехи за бремнни и не мога да се включа в темата. Имам само един талон за намаление в магазин Мама-мия или нещо подобно. Но от търчане за свтабата нямам време да се занимая и с него. Дрехоте не са ми малки още всички, но не се учудвайте - аз толкова пъти си меня теглото, че имам за всяка категория:)

В унисон с чудната мечопуховска тема ще ви пусна няколко мили мечопуховси цитата. Ние вечер четем на бебето Мечо Пух. Когато аз заспя, таткото продължава да си чете на детенцето Hug Много са ми сладки, нали? Сега ви оставям на Мечо

"Добра причина да отидиеш и да видиш всички е това, че е вторник"
"Ако нямаш нищо да правиш, прави нещо"

и любимото ми
"Ако се отпуснеш на първата греда на мостчето и наблюдаваш как реката изтича бавно зад теб, ти  изведнъж ще разбереш всичко, което трябва да бъде разбрано / има за разбиране."
Аз имам  книжка с "мъдростта" на Мечо Пух. Извинявам се за превода, защото малко се губи от смисъла! Иначе е много поетично.

# 29
  • Canada
  • Мнения: 231
Здравейте! Simple Smile
Пропуснах да пиша две теми, но чета всичко!

Бях се умълчала, защото така ми се беше стегнала душицата, чееее... Аз нали доста рано усетих бебето - като бях малко болна и кашлях/кихах. Това - добре, обаче после... въобще спрях да го усещам!  Shocked И чак вчера се успокоих и се усмихнах, защото тук първия ехограф, ако всичко е наред, е на 20 г.с., т.е. в 21-ва г.с. отиваш.

И така - по вяска вероятност е момчеGrinning  Grinning  Grinning Много сме щастливи!!! А каква метаморфоза - до вчера си мислех, че е момиче, даже правех забележка на мъжа ми, че говори на и за него в мъжки род  Wink А той пък се измъкваше, когато минава номера, че говори в среден род. Simple Smile И о, чудо! За по-малко от половин ден започнах да вярвам, че винаги съм искала и очаквала момче  Laughing А честно казано, нямам претенции, защото, живот и здраве, ще ни е първото детенце! Simple Smile А и намирам очарование във всяко едно съчетание (говоря за случаите на две деца само Wink): ако са разнополови - супер! ще опиташ от всичко!; ако са еднополови - също супер! ще се сближат и ще си помагат много! Децата са щастие!

Тук приемат за меродавно мнението на ехографа за термина, а на мен ми даде разлика с 5 дни. Така че когато наблюдаващата ме лекарка получи резултата, официално ще ми каже нов термин, т.е. ще мина в юли, но смятам да си пиша тук и да си държа на датата - 02.08. Simple Smile
А юлските темички и без това ги чета Wink

bob4enka, тъкмо си мислех да шашна всички тук, че сигурно съм рекордьор в това, да си видя късно бебето, но и вие не се давате Simple Smile Да, ако някой не е разбрал, вчера бях за първи път на видеозон!  Laughing Слава Богу, имам още един преглед след 2.5 месеца.  Laughing

Разтапят ме такива истории за дечица като Калоян!

Гита Ог, браво за положените усилия! Струва си!
konstans, мерси за полезните линкове, които пускаш! И на ЖЕНАТА - МЕЧ(ТА) - също (стария ник по- ме кефеше, но и с този ще свикна  Wink)! Тези препратки са особено полезни на такива като мен, дето им е за първи път!
елхичка, приятно изкарване на годежа! Нека да си начешат крастата Simple Smile, да се подготвят щом искат! Simple Smile Говоря аз, ама ми е широко около врата  Mr. Green, при нас ние командвахме парада  Mr. Green, родителските тела бяха официално поканени да присъстват  Mr. Green. Това за сватбата де, а те - родителите - си уредиха едно гостуване, което нарекоха годеж и беше много приятно събиране в тесен кръг.
На всички, които им предстои сватба - незабравими моменти с положителни емоции!

Добре дошли  bouquet на всички нови участнички е темата!

Хайде, че стана дълго!  Simple Smile Само хубави усещания!

Общи условия

Активация на акаунт