При нас са щъркелите подранили, за Август вече сме се уредили

  • 11 938
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Видин
  • Мнения: 685
Bobchenka и Arven Честит рожден ден. Здраве, щастие и успех ви желая.
Беличка, четито ти момченце.
Май само аз ще узная пола на бебо, може би, след Великден.  #Crazy
Много сме активни. И тази темичка  е на свършване. Браво на нас.
Аз отивам да спя малко. После пак

# 271
  • София
  • Мнения: 5 742
Бобченка, Арвен Честит рожден ден милички!  Hug  newsm59 nbirthday newsm59  ura Пожелавам ви много здраве и щастие и август едни хубави здрави бебоци! Heart Eyes Беличка честито ти момченце! Simple Smile Херелинка и аз видях личицето на бебо много е сладко но..... пола още е ч тайна и всеки ми казва ,че щяло да е момиченце щом се крие до сега  Wink Laughing но каквото и да е важното е да е живо и здраво!  Heart Eyes Аз съм на Фм на 18.04. чак  ooooh! в Фемина пр Димитрова но доколкото знам прегледа при нея не е 1 час а много по малко тъй като имало много хора  Confused а както казвате вие за Враглева....1  час си е много яко  Mr. Green да си гледам бебо! В края на април съм на Фетална и в Шейново по настояване на моя доки! Та ще си го гледкам доста през април като се има на в предвид,че и на 3,4 април съм си на консултацйика при моя док Laughing Времето днес много мрачно и само ми се спи..... малеее,но ще трябва да излезна поне за мъничко да си купя Магнерича,че ми свърши и се връщам на топличко Simple Smile при вас  Hug  Niya_Petrova няма да си ти последната дето ще научи  Sunglasses

# 272
  • Мнения: 127
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
СКЪПА АРВЕН , БОБЧЕНКА
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ!
Гледам пак на килограми се спирате аз съм +10 макар че последния месец съм качила само 3.
Някои ще станем
Малко ми тежи и все по трудно се навеждам да си връзвам обувките.. ама иде лято и чехлички  Laughing
Беличка ако знаеш как тайно ти завиждам за емоцията около подписа:) аз мисля юни да свършим тази работа!
Желая ти незабравимо изживяване! И да покажеш снимки  Hug

# 273
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОБ4ЕНКА И АРВЕН!!! Само хубави неща да ви се случват оттук-нататък!!! А за август - знаете си...  Wink

Ева, прекрасно бебче!!!   bouquet
Бели4ка, добре дошла във футболния отбор на августовските бебоци!!!  Hug
Кроки, наистина не се притеснявай за аугментина. И аз в началото се усъмних защо пише да се направи пълен курс, а пък доктора каза само 5 дни. Като минаха петте дни, му се обадих и питах какво да правя с останалите хапчета в опаковката. И той се пошегува, че може да си ги запазя за спомен.
W-twin, и аз си умирам да бъда някъде сред природа. Така че най-благородно ти завиждам за времето, прекарано на чист въздух. Ние имаме две стари къщи, които ползваме като вили. Едната е съвсем на юг, край Свиленград, на ръба на най-източните Родопи и тракийското поле. Чудесно място е, с кристален въздух. Направо се зареждам като отидем там. Другата ни къща пък е в Копривщица, което си е планина откъдето и да го погледнеш. И там е чудесно. Лошото е, че и двете къщи са над 100 годишни и се иска зверско поддържане. А ние и на двете места нямаме роднини, които да помагат. Справяме се сами, когато отидем. Но целият хвърлен труд си заслужава. Grinning
Момичета, и аз да се прикача към борещите се с килограми. По принцип още преди да забременея имах килца в плюс, и сега направо не ми се мисли как ще ги свалям на финала.  ooooh! За щастие, понеже почнах с излишни килца, имам и дрехи, които все още ми стават. Та засега май няма да пазарувам нови тоалети. А и по принцип мразя гащеризоните за бременни. Пък и с моя не особено висок ръст, в такъв гащеризон и с корем ще съм направо карикатура.  Mr. Green
Sonita, линкът за забранените лекарства е много полезен.  Peace
Dimianki, питах те за доктор, че да не се окажем при един и същ. Но аз съм при друг - Румен Велев, шефът на патологията. Случайно попаднах при него при предишната си бременност и съм страшно доволна.  Peace Тогава една приятелка лежеше в отделението му и се бореха да й спасят поне едно от близначетата. Точно той е човекът, който успя да направи това чудо. А шансовете й бяха почти нулеви. Та покрай нея и аз отидох при него. Лошото е, че ако реша да не раждам в "Шейново" май няма да има шанс той да ми води раждането.  Confused В този ред на мисли, Konstans, ти май беше споменала нещо, че ще питаш дали може твоят лекар да ти води раждането в "Токуда", макар да не е от тази болница? Разбра ли как стои въпроса?  newsm78

# 274
  • Мнения: 3 388
Радвам се, че ви е полезен линка. Все пак имената на лекарствата са  едни и същи  Peace

# 275
  • София
  • Мнения: 5 742
Лулумба ясно мила!  Peace Някой беше питал къде има на Бенетон дрехо за бременни? Аз лично видях в Мола но няма много казаха ,че в края на месеца ще получат. Има също така един магазин Mothercare в Мол той е за детски дрешки и дрехи за бременни Simple Smile там има хубави неща но доста скъпи като панталони и дънки са от 100 лв на горе! За гащеризоните аз не мога да кажа нищо никога не съм обличала ма нали съм си нисичка и смятам,.че ще съм като пингвин в него  Mr. Green  

# 276
  • Мнения: 127
Мамчета има ли някои които живеят около Северния парк и смятат там да си правят разходките? Аз живея в Надежда и ми е доста близичко!

# 277
  • София
  • Мнения: 3 271
Има също така един магазин Mothercare в Мол той е за детски дрешки и дрехи за бременни Simple Smile там има хубави неща но доста скъпи като панталони и дънки са от 100 лв на горе!


Оня ден като си купих панталоните от Манго, в МОЛА, минах и през Mothercare - ама те много скъпи тези дънки бе - 145лв Rolling Eyes, а блузите и туниките които имаше бяха около 80 - ама поне да бяха хубави цветове - те като за бабаи над 60 годишна възраст, не няма да си купя такава блуза, та ако ще и гола да ходя цяло лято Crossing Arms

# 278
  • София
  • Мнения: 5 742
Аз си взех едни дънки от там ма повече не мога да си  позволя Simple Smile доста са скъпички....като знам,че ще ги нося няколко месеца и то не всеки ден  Mr. Greenно ми харесаха много и си ги взех  Peace За блузките имаше само 2 които ми харесаха но са летни и отсега да скачам на тях мисля,че е раничко по натам ще получат нещо по така:)

# 279
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
момичета мойто бебе от снощи не съм го усещала,а вчера имах контракции.много се притеснявам,да не би да му има нещо.иначе днес съм добре,но по принцип то си е шавливо чове4ето,а днес.
ако някоя от вас не си е усещала наследника повече от 12 часа,нека ми пише,че ще се побъркам вече.

# 280
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
marianamamma, и аз имах един период, когато не усещах бебчо не 24 часа, а цели 2 дни. После пак се размърда. Мисля си обаче, че е по-кротък и поспалив. А и бебетата още не са толкова големи, че винаги да ги усещаме така осезателно. След някой и друг месец ще ни ритат доста по-здраво.
sonita, незнам за другите, но на мен лично ми беше лесно да се оправя в линка, защото съм завършила такава гимназия (с итал.език). Но наистина лекарствата са с еднакви или близки наименования, така че не е трудно.
Момичета, ще ви пожелая приятен уикенд и слънчево време (а, дано Praynig). Реших, че за днес толкова работа ми стига.  Mr. Green Оставям ви с приятни емоции около бебетата и ще се видим пак в понеделник   bouquet

# 281
  • София
  • Мнения: 5 742
Аз няколко пъти съм се оплаквала ,че не усещам бебо/ бебка:) сега от два дни пак не го...Sad тормозя се но и се успокоявам с това,че е още мъничко и за това няма как да е всеки ден! Минават ми куп мисли през главицата ама..... Flutter а днес влезнах в 20 седмица и се си мисля,че от сега ще започне по така:)  Темичката ни е към своя край Simple Smile и сигурно Гитка  Hug твори в момента пак чудеса!  Crazy Party

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 16:10 от dimianki

# 282
marianamama, и аз скоро имах период в който 2 дни не усещах бебо, но след това всичко беше наред. Явно понякога се движат по-малко  и ние не ги усещаме, защото много често на прегледа се вижда че се движи, а аз не го усещам. Не се притеснявай всичко е наред newsm10 newsm51

# 283
  • София
  • Мнения: 3 882
Честит Рожден Ден на Бобченка и Арвен!Бъдете живи,здрави и много щастливи!



Беличка,честито момченце.
marianamama,вчера и аз целия ден не усещах бебето,но цял ден бях в движение и може би това беше причината.Вечерта мъжа ми донесе сладолед и след като го хапнах и изпих една чаша студена вода то се разрита.
Niya Petrova,аз ще съм тази която ще научи последна пола на бебето hahaha.Между другото моя роден град е Видин.Живяла съм там до 17 годишна.

# 284
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
ох благодаря ви за бързите отговори!
поуспокоих се,хем ми е второ,ама се шашкам много.то от притеснения не се сетих да се похваля.днес имаме годишнина от сватбата-4г и мъжо ме изненада с нов телефон,а аз да си призная бях забравила покраи проблеми в работата и тиа контракции в4ера.но му обещах,4е ще му се реванширам в натура Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт