усещането на майката за пола

  • 2 604
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 546
аз ту имам усещане, че е момче, ту че е момиче - значи все ще позная  Laughing снощи сънувах, че ми казват - момиче  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 446
От първия момент бях сигурна , че е момче. В началото на 6-я месец доктора ми каза , че е момиче. Аз му казах , че греши и се оказах права.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз не съм в тези 70% . До последно бях убедена,че ще е момиче,но си имам син и съм още по-щастлива.  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 1 249
Да!Първият път бях 100% убедена че ще е момче.А вторият път с малки колебания усещах че ще е момиче.
Моите усещания не ме излъгаха. Peace

# 64
  • Русе
  • Мнения: 2 354
при нас още докато разбрахме че съм бременна, таткото каза "момиче е!", и въпреки всички твърдения на бабите ни, че ще е момче, той излезе прав!!!
аз също си мислех че ще е момиче, но той беше мнооого по-убеден от мен!!!

# 65
  • Мнения: 52
Още като видях EFP си помислих че ще е момче /сега си мисля че е защото си имам момиче / бях се настроила за момче ,че и таткото се хвана  , но два пъти ми казват по-скоро мома,ще видим само да е живо и здраво  не остана само около два месеца.Първият път 6-7м.ми казаха момче ,като влязох да раждам -момиче ,такова и излезе.Иначе повочето близки ми казват момче даже девер ми ,после и дъщеря ми са сънували че имам момченце ,че даже и русо със светли очи ,за  русата коса много трудно но за чите аз съм със зелени по-вероятно.Аз понякога сънувам просто бебе или момиче.

# 66
  • Мнения: 3 334
Аз лично не можех да си представя как може да усеща бременна жена пола на детето си................поне като ми разказваха приятелките ми малко с ирония подхождах към нещата.След като забременя обаче,тъй като страшно исках да имам момче,си пречуствах,че нося момиче....................така и стана.............госпожица се оказа Wink

# 67
  • Мнения: 570
Аз също имам признаци за момче - по бабините  - но още като забременях си избрах име за момиче и досега така го чувствам .И засега е такова и на видеозона, но съм готова за изненади  Joy

# 68
  • Мнения: 570
Майка ми като е била бременна с брат ми - къде ти тогава видеозони, го усещала като момиче, и толкова искала и била сигурна, че  е момиче, че му накупила розови дрешки преди да се роди. Горкото ми братле, добре че няма отклонения  Joy

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Oще от малка съм си мислела,че първото ми дете ще е момче.Като забременях започнах да изчислявам в интернет и навсякъде излизаше-момиче.Толкова си бях втълпила(и на таткото),че ще е момиче и когато лекаря каза:''Момченце ще е''-не можех да повярвам.Но още има време,пола няма значение само да е живо и здраво.

# 70
  • Мнения: 1 986
  Не мога да кажа,че съм била 100% сигурна какъв ще е пола на бебето LaughingМного тънка е границата между предчуствието и желанието ThinkingПоне при мен беше така-исках момиче,предчуствах на моменти,че ще е момче,после-пак момиче,дори името й сънувах Laughing-в крайна сметка си имам госпожица Wink

# 71
На мен ми казваха момиче до края на 6 месец и аз така си и усещах.....ноооо преди месец и половина на видеозона такава буба щръкна че просто нямаше как да не се забележи  Joy

# 72
  • Мнения: 484
Аз исках първото ми дете да е момче, но някъде в трети месец сънувах момиче. Още на феталната морфология в четвърти месец ми казаха, че ще имам момиче - аз никак не се изненадах.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, с първата бременност си знаех, че ще е момче, с второто сега само ми минаваше през ум - че май ще е момиченце - това каза и док, та за сега май има нещо вярно за предчувствието на майката Thinking

# 74
  • Мнения: 2 897
моето усещане че ще имам момче се оказа вярно

И моето  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт