Домашните животни

  • 2 741
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Най-лошото в цялата ситуация е, че с мъжа ми се привързахме толкова много към добичето, че го възприемаме вече като член на семейството. Ако някой ми беше казал, че ще лудна така по някакво си животно... една шепа мръвка...  Shocked ooooh! Embarassed

Същото животинче  и вече сме "обзаведени" със същите чувства към него. Ама то е толкоз сладко, че... се чудя, как може да сме живяли много и много години без него.  Rolling Eyes Будали  ooooh!

# 16
  • Мнения: 5 391
Нямаме домашен любимец, бих гледала куче примерно, ама на двор, вътре не.

# 17
  • Мнения: 2 657
Нямам и не желая да имам Peace

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нямам. Съпругът не позволява. Иначе обичам всякакви животинки без насекоми.

# 19
  • Мнения: 4 621
Не, нямам Naughty

# 20
  • Мнения: 2 700
Аз съм от групата на Кака Сийка. За малко дете не виждам по-подходящ домашен любимец от морско свинче - гальовно, непретенциозно, лесно за гледане и напълно безопасно за хората. Peace

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Нямаме домашен любимец, бих гледала куче примерно, ама на двор, вътре не.

  И аз така  Peace.Животни само ако имаме двор,в апартамент-абсурд. Naughty

# 22
  • Мнения: 1 446
Нямам.Голям фен съм на котките,но съм от хората,за които деца и домашни любимци са несъвместими.
Peace

# 23
  • Мнения: 3 622
Имаме си Морско свинче   Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 951
Котка Тити.Децата са много привързани към нея.Не вярвах ,че ще го направя и аз ,като сеима впредвид ,че загубих старата си котка.Търсим си Котарак---->Тити го търси!Помагайте!

# 25
  • Мнения: 2 724
Имам куче, немска овчарка .Живеем в къща с двор, кучето си има къщичка и се разхожда свободно в двора. Не мога да си представя как ще го гледам в къщи, с тези непрекъснато падащи косми. Освен това мисля, че ще е мъчение за такова голямо животно да живее в затворено пространство.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 389
Нямам.

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Котка. Котката е сиамка и е най-добродушното същество, което познавам. Вие, когато децата слязат долу да играят и ги следи от терасата. Те страдат по нея, когато са на село. Водим я на море с нас. Какво повече да кажа?!

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 10:50 от ДЕ ВАня

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Имаме червенобуза костенурка, а баща ми, който живее в отсрещния апартамент-немска овчарка. Дария е в постоянен контакт с кучето и добре се разбират, дори тя се грижи за него-разходки (с дядо), ресане, хранене... Много обичам котки, но ще вземем когато детето порасне още малко.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 867
Имахме риби - редки, скъпи, трудни за гледане - в 200-литров аквариум. Имахме и гупи при тях, над чийто разплод загубихме контрол и просто ги оставяхме за жива храна на декоративните акулки. Трудно стана поддържането при многобройните ни пътувания.
Имахме папагали - Виктория си поръча една корела за втория рожден ден и сега папагалът, който е на повече от 10 г. живее при майка ми. Отделно няколко пъти завъждахме вълнисти папагалчета, които обаче умираха и децата много страдаха.
В двора се мотае една котка.
При майка ми заради децата се отглеждат кучета, котки, зайци, гугутки...

Имаме и куче - ротвайлер. Преди време много добре си играеше с Виктория и с децата от улицата. Напоследък не остава време за "социални контакти" и забелязвам, че децата започват да се страхуват от него, защото е голям. Иначе е добродушен.

Общи условия

Активация на акаунт