Отговори
# 15
  • Мнения: 164
vpam Честито! Леко и безаварийно!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 951
А аз си взех изпита .... от втория път Wink..вече съм шАфьорка Simple Smile
Честито!По спокоен ли беше изпитващия?Не е същият човек от предишния път,нали?Този ,който ми беше на листовките беше не само нервен ,но и много заядлив .

# 17
  • Мнения: 352
Здравейте!И аз да се запиша в новата тема.
Аз на това компютърно паркиране се оправям,но се чудя на улицта как ще е?
Аз взех вече 6 часа  и още не съм карала на задна скорост,нито съм паркирала ,нито съм карала извънградско!Чудя се кога ще стане това!?
Тоя моя инструктор е малко зажмуцан милия,и вече ме дразни.
Трябва да се научи , че на каращите курса им е все тая той какво е правил предишната вечер и че е в лошо настоение!Не обръща достатъчно внимание какво правя,но ако вкюча на друга предавка по-грубо веднага вижда!
Абе нещастници са всичките ,само гледат да ти вземат парите и да те претупат набързо ,набързо...
Ако случайно си взема изпита ,ще се уча по улиците.Предупредила съм мъжа ми да ми сложи мнооооого голяма лепенка на задното стъкло,че съм нов шофьор!
Вчера докато возех двама от инструкторите до Heapy да си вземат храна обсъждаха как протичат изпитите напоследък.
Даяджийте те карат да минаваш през най-кофти задръстванията където никога не си с предимство и изпита протича плътно 40 минути.Иоще все такива интересни неща!
Прясно взелите книжка да кажат как минава испита.
Моля,някой да пусне линк на листовки с вярно съдържание!

# 18
  • Мнения: 164
При мен изпита мина много лесно.Изпитващия беще пич карах през 5 светофара и това беше.Не ме прекара през местата дето са трудни в Бл-град.Карах около 10 мин.Мога по скайпа да пратя сканирани листовки на Труд някой ако иска към 60МВ са.Файловете се четът с Акробат рийдър /с резширение pdf/.Скайпа ми е tammy4ka

# 19
  • Мнения: 1 320
А аз си взех изпита .... от втория път Wink..вече съм шАфьорка Simple Smile
Честито!По спокоен ли беше изпитващия?Не е същият човек от предишния път,нали?Този ,който ми беше на листовките беше не само нервен ,но и много заядлив .
първото ми явяване беше през януари ... както вече писах скъса ме , за бавно каране ..../ има го в предната тема/
за мой късмет или не!? се падна СЪЩИЯ и преставете си ...беше ме запомнил?!
за мен беше шок , но инструктора ме успокои , че днес е в настроение и няма много да се заяжда
за разлика от първия път ... без леви завои, по обяд / без много хора бързащи за работа и претичващи пред колата/ , но пак за 20 мин ... просто / това е мое мнение / беше решил да не ни къса без особена причина / т.е. ако не направим МНОГО груба грешка ...ПТП , СТОП , или червен светофар...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
АКО МИ СЕ ПАДНЕ ОНЗИ "ДЯДКА",който ми беше изпитващ на листовките ,няма да го взема изпита.Толкова заядлив мъж не съм виждала през живота си.Представете си носеше си лупа ,за да гледа дали не сме допуснали излизане от ъгълчето на квадратчето.И при Вас ли бяха толкова стриктни проверяващите на листоките?Нямах грешки на листовките.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 958
Така като гледам май съм случила на инструктор. Моя е голям пич. Като му кажа, че не ми е ясно нещо как става и веднага ми го показва. И той се чудеше на това, че някои инструктори крещят като луди и вместо да учат курсистите да карат ги набиват в ужасни задръствания. Малко ме притеснява, че са ми толкова разредени часовете, но ще се справям както мога.
Цветина, добре дошла при нас!

# 22
  • Мнения: 143
Здравейте момичета  Hugи аз сьм вьв редиците на кандидат шофьорките Peace курса го почннах на пьрви февруари на 8 март ми беше изпита на листовките  ooooh! ама го взех без проблем но,с това бавно темпо с което ми минават часовете за курмуването изпита ми ще излезе чак кьм края на Април #2gunfire вече много ми дотегна това проточване ама няма как инструктура ми много е ангажиран но,иаче и готин и ммного спокоен човек Peace

vpam честито лек и безавариен пьт  bouquet

# 23
  • Мнения: 183
Здравейте момичета  Hugи аз сьм вьв редиците на кандидат шофьорките Peace курса го почннах на пьрви февруари на 8 март ми беше изпита на листовките  ooooh! ама го взех без проблем но,с това бавно темпо с което ми минават часовете за курмуването изпита ми ще излезе чак кьм края на Април #2gunfire вече много ми дотегна това проточване ама няма как инструктура ми много е ангажиран но,иаче и готин и ммного спокоен човек Peace

vpam честито лек и безавариен пьт  bouquet
ще имаш време да се подготвиш за листовките:)успех на всички на изпита

# 24
  • Мнения: 143
Аз листовките си ги взех вече  Peace остана ми само практическия изпит на кормуване!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 958
На мен ми обясниха, че този слух, който пуснаха, че ще се увеличават таксите е внесъл смут и всички са се юрнали да карат курсове. Това е объркало много системата. Инструктора ми показа, че има курсист, който е започнал края на октомври и чак сега му е изпита по курмуване.  ooooh!
Я да ви попитам нещичко, че не ми  е ясно. Тази такса за курса включва ли изпитните такси или те се плащщат отделно. Стрелче, каза че са и били включени в таксата за курса, други, че са си ги плащали отделно. Аз забравих да попитам Thinking

# 26
  • Мнения: 183
На мен ми обясниха, че този слух, който пуснаха, че ще се увеличават таксите е внесъл смут и всички са се юрнали да карат курсове. Това е объркало много системата. Инструктора ми показа, че има курсист, който е започнал края на октомври и чак сега му е изпита по курмуване.  ooooh!
Я да ви попитам нещичко, че не ми  е ясно. Тази такса за курса включва ли изпитните такси или те се плащщат отделно. Стрелче, каза че са и били включени в таксата за курса, други, че са си ги плащали отделно. Аз забравих да попитам Thinking

при мен не бяха,и си ги плащах в деня на изпита

# 27
  • София
  • Мнения: 1 951
Мен ме задължаваха да плащам таксата за изпита в момента на подаване на заявлението.А също не ми е ясно как така си взимате листовките ,при положение ,че имате часове по кормуване? По правилник ,нямаш право да си ги вземеш ,щом имаш часове.На мен също ми показваха паркиране,задна и т.н.Доволна съм от инструктора ,но не и от изпитващия.

# 28
  • Мнения: 352
Здравейте!При мен таксата за курмуване и за изпити са две отделни неща.
Аз ще си взимам и двата испита в един ден.
Носи се слух ,че цената на изпитите ще падне  до 35 лв.за всеки!Като събера сигурна информация ще докладвам.

# 29
  • Мнения: 1 432
Ето ме и мен в редиците на у4ещите се  Sunglasses
Сега се подготвям за листовките ,още не сум кОрмувала  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт