Поредната БУРГАСКА тема

  • 16 576
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 636
Момичета,иzвинявайте,че се намесвам в темата ви,но се надявам да ми помогнете.Интересува ме адресът на магаzин zа обувки на Geox в Бургас.Каzаха ми,че там има,но не zнам къде  Thinking.Благодаря ви предварително.   bouquet

GEOX    - УЛ. БОГОРИДИ №13 /близо до пресечката с Лермонтов/   - (056)840598
Благодаря ти,вече няма начин да не го намерят.Миналата год.баЩа ми трябва6е да ходи до Технополис и таксиметраджията не zнае6е къде е,та той в таксито,аz на пц и му търся и праЩам адресът. #Cussing out

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Момичета, снощи (или по точно сутринта) звънях на Бърза помощ м/у 3ч. и 3.40ч., но никой не ми отговори. В 4ч., вече бяхме в спешното отделение, и просто от любопиства звъннах отново още дна пъти, но отново никой не огтовори. Дори звънях на услуги да проверя дали не е променен телефона. Днес една от служителките на Бърза помощ, ми каза че това не е възможно и вероятно линиите са били заети. ........................ В продължение на час и то не толкова обичаен, да нямат свободна линия, та това да не е таксиметрова служба?

На Вас случвало ли ви си е?

# 32
  • Мнения: 237
Добро утро,момичета!!!
Имам една специална молба,предварително се извинявам на всички ,които сметнат ,че не и  е тук мястото  bouquetАма положението е сериозно Wink
Запитването ми е към мамите от "С-в" и "И-в".Случайно някой да знае да се дава квартира във въпросните комплекси?Проблема ни е следния - бавят ни новия апартамент(поне още 3 месеца няма да се живее вътре),а стария сме го продали още лятото.Уговорката ни с новия собственик е да му го освободим до края на март,тъй като мислехме ,че вече ще сме и забравили кога сме се нанесли.Той е наш приятел,но не ни се иска да го бавим и него да си прави ремонтите и да се нанася.
Стана много дълго и сложно,но като цяло най-важното е следното - спешно ни трябва квартира(гарсониера или двустаен) в "Изгрев" или "Славейков".
Помагайте,че другата алтернатива е да ходя при свекито Sick Laughing
Сама си побутвам питането,че остана на предната страница,а все се надявам,че някой може да помогне Wink

# 33
  • Мнения: 917
bubi4ko Блягодаря за бързия отговор , но ако някой може да ми каже къде е този Адонис , че аз малко с Бургските заведения все още не съм на ти , но за часа ще следя.
ми аз не знам точният адрес това е в една пресечка на богориди като вървиш в посока морската в ляво има табела на богориди съвсем в началото на пресечката в един двор. хайде някой който знае точният адрес да каже че съм на Ви с обясненията

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Привет от мен! Трябва ми спешно телефона на магазин Синди (този срещу Механотехникума). Моля ако някоя от вас го има да ми го прати! Мерси ви предварително!   bouquet

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 280
Ето адреса на Адонис - ул.Антим I №32







Ани /rose_madder /,  да те пиша ли в списъка ?


Миленика,много неприятно това нещо, аз 1 път съм звъняла посред нощите и ми вдигнаха веднага.Какво ли е положението с частните клиники ,дали работят нощем и въобще има ли в Б-с частна Бърза помощ ?  newsm78

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
bubi4ko Блягодаря за бързия отговор , но ако някой може да ми каже къде е този Адонис , че аз малко с Бургските заведения все още не съм на ти , но за часа ще следя.
ми аз не знам точният адрес това е в една пресечка на богориди като вървиш в посока морската в ляво има табела на богориди съвсем в началото на пресечката в един двор. хайде някой който знае точният адрес да каже че съм на Ви с обясненията
Адреса е Антим Първи 32 (пресечка на Богориди, горе долу се пада над сладкарница Роза в посока Морска Градина)  Peace

# 37
  • Мнения: 183
Много благодаря за отговорите , разбрах къде се намира , а и аз без това сега ще излизам точно натам към Богороди и най - вече към Морската градина Simple Smile Благодаря ти Галхен ще се радвам да ме впишеш в списъка - термина ми е на 15.08 Simple Smile и чакам с нетърпение да се запознае с малкото бебче, все още не знаем пола , но се надявам сега като ходя на 27.03 да го разберем.А сега излизам на разходка , че вече не ме свърта в къщи.

# 38
  • Мнения: 598
Сама си побутвам питането,че остана на предната страница,а все се надявам,че някой може да помогне Wink

Побутвай, побутвай  Grinning Абе ти тук видя ли www.realestates.bg Дано си харесаш нещо  Wink

Миленика ние последно звъняхме миналата година като раждах, в четири сутринта им звъннахме и вдигнаха. Казаха да отиваме в родилното, щом ми била паднала тапата и тва беше. Но сега доста се заговори пак за Спешна помощ-Бургас, особено около този инцидент, тройната катастрофа до Несебър оня ден. Даже вчера в някое предаване по тв им се обаждаха, като говориха на английски, за да пробват дали ще им приемат заявката и ония им затваряха телефона. Не вдяват какво им говорят чужденците въобще. Друго казаха, че писали сега до министър Гайдарски ( Sick голям бухъл е тоя), че им трябват линейки, нови компютри, нов телефон (този не засичал номера от който им звънят) и хиляда други работи. Абе тя работата е, гледай да си здрав, че иначе си е е..... ма..мата  Money #2gunfire #Crazy

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 14:57 от Танина

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 280
Ани ,за срещата те писах, а в другия   списък в началото C-3PO / Цачи/ ще те добави .

# 40
  • Мнения: 1 701
Побутвай, побутвай  Grinning
Абе ти тук видя ли www.realestates.bg Дано си харесаш нещо  Wink

И аз щях да предложа същото. Порови из нета или си вземи в-к Ало Бургас! Ако ти се работи с фирма свиркай за да те насоча!

Направо не мога да повярвам, че се е наложило пак модератори да се намесват в темата!
 Момичета, вие нямате ли си друга работа, че се заяждате с тези, с които не трябва?

Много е грозно това, което се случва!
Преди ми беше смешно а сега обидно!
Дано бързо отшуми и момичетата, които подхванаха спора да се успокоят! Има правила във този форум и модераторите са за това за да следят да се спзват. Никой от тях не е отправял лични нападки или е целял да обиди някой лично! Друг е въпроса, че някои сметнаха случващото се за лична обида...


Айде отивам да си прибера детето от терасата че много задуха!

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 14:45 от wish

# 41
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Привет от мен! Трябва ми спешно телефона на магазин Синди (този срещу Механотехникума). Моля ако някоя от вас го има да ми го прати! Мерси ви предварително!   bouquet

801140  Peace

# 42
  • Мнения: 237
Побутвай, побутвай  Grinning
Абе ти тук видя ли www.realestates.bg Дано си харесаш нещо  Wink

И аз щях да предложа същото. Порови из нета или си вземи в-к Ало Бургас! Ако ти се работи с фирма свиркай за да те насоча!
Ох ,и там гледах ,даже и обява пуснах!!!Ама благодаря все пак,така поне разбирам,че се е видяло,пък може да изскочи нещо Wink

# 43
  • Мнения: 5 183
Привет Бургаски мами!
Позволявам си да пиша тук, тъй като съм родом от Бургас и сърцетои ми е там, но от 5 години живея в 4ужбина и ми се свива души4ката от носталгия.
Преди няколко месеца бях писала тук, но спрях, тъй като ми ставаше още по-мъ4но.
Сега пак ми е дошла музата да си полафя по Бургаски и мисля, 4е този път трайно ме е гепил мерака.
Планираме скоро да си идвам с моя юнак, който е на 4 годинки. не сме решили за колко време, но определено ще е за по-дълго. Аз съм от Славейков, татито ни - също, а и двамата живяхме там, след годежа, а се оженихме в странство, но домът ни е в "Славейков", както и домовете на родителите ни.
Имам много питанки, но не искам да досаждам с много въпроси наведнъж.
Моята голяма ме4та е да си се приберем завинаги. КАК Е положението в прекрасния Бургас? Как стои въпроса с детските градини? Ако си дойда примерно сега есента на 2007, с дете на по4ти 5 години, и реша да поостана, лесно ли ще му намеря детска градина? Има ли списъци с 4акащи и т.н.?
Имам още много питанки и 4уденки, но за сега - толкова! Дано някой има желание да ми отговори.
Как ми е домъ4няло само!!!
НЕ съм си идвала от лятото на 2003, когато прекарахме 4 прекрасни месеца удома  Heart Eyes

# 44
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409

......................................

И тук да питам аз за храненето. Започна много да ми омалява рълата като го държа за да го храня. Рамото ми направо отказа и вече трудно вдигам ръка да си вържа косата. Болката е толкова силна и пареща че понякога ми се струва че ще го испусна докато го вземем или слагам в кошарата ... Мисля да започна да го храня в кошчето за кола. Хем не е съвсем легнал хем не ми е връцете... Вие как си хранете децата?

Ти кърмиш, нали  newsm78
Ако е така, а дори и да се храните с шише, ако си на леглото /поседнала или полегнала/, пробвай да си сложиш възглавница под ръката с която го държиш ... И при мен имаше един такъв период  Rolling Eyes Другата възможност /най-вече за кръмене/ е полегнала на една страна, на тази от която ще цока  Grinning и вместо да се облягаш на ръката си, му я подлагаш под главичката  Grinning ... Оххх и аз едни обяснения дадох, но какво да се прави като не ме бива особено да обяснявам, все пак се надявам да ти свършат работа  Peace От голямо значение е като го храниш, все пак и на теб да ти е комфортно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт