Мами в Германия, или как да не се превърнем в дропли - 20

  • 23 741
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 138
я аз да напиша нещо по темата Twisted Evil
при мен другарки метаморфозата от стройно гадже-дебелеланка е факт Sick за почти 18 години се превърнах в грухчо в таз пуста германия #Cussing outто не беха швайнсхаксени, то не беха вайсбири в индустриални количества, тирамису по цели тави и какви ли не още вкуснотии. дойдох 55 кила. сега съм 84 Crazyама имаше и по-тежки моменти.........бех и 92 hahaha

от 10 години съм на непрестанни диети, сили нямам вечееееееееееееее. ходя гладна и зла. смъквам по 10 кила, после пак ги качвам. откакто се появи детето ми се отвори един вълчи апетит. ставам нощно време да ям сладко Sickабе изобщо ужас и безумие.
сега съм са 2 месеца в бг. под нас, точно до входа на блока в изток има фитнес студио-с косметик, маникюр фризьор и масаж. масажиста е едно младо момченце Crazyмняммням. та така. реших пак да обявя война на килата и дроплявоста, щото положението е трагично с тенденция към влошаване.

от мен един приятелски съвет-аз едно време, не знам защо се цинцих да ходя в германия по козметици и подобни мероприятия. сакън, не правете таз грешка и не чакайте да си дойдете в бг за да се подложите на разхубавяване. ходете си там където сте и не се занемарявайте, щото после ужас и безумие. вярно си е, че ние българките сме по хубави, обаче си трябва грижа и упорство, а годините минават. да не говорим, че сред немкините човек като качи малко и не му прави впечатление. обаче така стават белите Twisted Evil
сега като бях в мюнхен за 3 седмици качих 4 кила Sickудобства, малко ходене, не отскачаш от тротоара нон стоп да не настъпиш някое кучешко произведение, не се нервираш за почти нищо-и ей го резултата hahaha
почвам зелевата супа Sickи тръгвам на фитнес. ще докладвам кво става, а като се върна в германия и ако има среща-пу идвам да хапнем мазни хаксени и да пиинем блага ваисбира hahaha

# 16
  • Мнения: 11 315
Матакосмата, стискам ти ръката по братски, като дебеланка на дебеланка.
Моята тактика беше следната.
Докато беснеех от яд, че дебелея, дебелеех.
Като почнах да се харесвам, спрях да дебелея.
И ям, и пукам, и си седя на килцата.
Ама не ми пука вече.
Едно, че съм удобна двойна възглавница (разбирай на два етажа Mr. Green) гушлива възлгавница за децата, второ - мъжката половинка намира някакво достолепно еротично омайване от този етажен факт и се кефи.
Спри да се тормозиш!
Спри да правиш диети. Огледай се и си кажи - хубава съм, желана съм и се харесвам
Тегли една майна на кантарите и се радвай на живота. Peace

# 17
  • Мнения: 1 636
Мата,първо весело иzкарване в БГ.Пи6и кога се връЩа6,може и другите като мен да нямат ниЩо против да иzбутаме среЩата,когато си тук.
Добре,че не ми трябват диети.Бесовете тукми стигат.Скоро и ти Ще го zабележе6 по твоето дете  Mr. Green
Аz тук пари zа коzметик,фрисор и други подобни не давам,и беz тях съм достатъчно красива  Joy. Глеzя се в БГ.Предпочитам тук да купя неЩо,което Ще го имам и Ще се радвам и следваЩият месеz.
Преди ядях много сладки неЩа,сега вече ниЩо не ме блаzни.Май най_дето оЩе хапвам са на Фереро неЩата,но ако 2_3 пъти се наям до коzване Ще ги zабравя и тях  Sunglasses
А zа куче6ките проиzведения да ти кажа,че на мен ми се случва  #Cussing outЗа това ги мраzя всички кучета.

# 18
  • Мнения: 2 292
привет  Wink
май някой пише роман на немски и се нуждае от помощ  Joy http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175081.0
Диети, фигури и кг. според мен проблемките идват от наблягането на месни гоzби и кафе с кухен. НЕ се ядат много супи и салати ... плодове май само апфели и банани  newsm78
Сега е пролет. В БГ се похапват (по спомени) zелени салати, супи коприва, киселец, баница с киселец, лапад, спанак, гювеченце  ... А тук си набиваме zауер краут с тлъсти мръвки
Някой каzа , че му е мъчно zа гювечетата. Ние около 1 път седмично имаме гювечета zа вечеря. Вzимам или фета или кьорнигерфришкеzе , лук, яйце, домат, чушка, малко масло, червен и черен пипер . Хоп в гювечето, хоп във фурната и готово  Hug Върви супер със салатка и холzофенброт  Wink
С 2 думи, ако човек се храни с не толкова тежки храни , мах няма нужда от диетки. А на коzметик не ходя, на фриzьор рядко. Драzнят ме цените.
И да всея раzяснение. Вечерница може да си пише ... но не е дебела  Wink Такава енергична и дейна ... как ще напълнее  newsm78 само zаблуда всява  Wink

# 19
  • Мнения: 1 584
Аз бях писала преди, че съм на разделно ханене от вече 3 седмици. Резила е около -2кг - но се чувствам много по-добре - корема не ми е така подут, панталоните ми пооширяха Peace Е от време на време се изкушавам с нещо сладко или някоя неразделна манджа - ама не правя драми Simple Smile

За козметик - 1 път ходих на кола маска за скромната сума от 49е ooooh! Постоянно повтаряше, че не ми се виждали космите и накрая половината бяха останали #Cussing out Иначе за лицето не съм ходила - нещо с това работно време 10-18 и без събота нямам кога да сколасам Sad Фризьора тук ми взима 18е Cut&Go. Сега в наше село са отворили нов за по 11е. Още не съм ги пробвала обаче Thinking

# 20
  • Мнения: 3 880
Сега в наше село са отворили нов за по 11е. Още не съм ги пробвала обаче Thinking
Тези за 11евро ги има и при нас и съм ги ползвала 4-5 пъти за последните 2 години. Само веднъж не останах доволна, улучих някаква не много способна (да не казвам некадърна) фризьорка, остави ми полувината цъвтеж на главата и трябваше да ходя до се доподстригвам другаде. Иначе останалите бяха ок и като реша спонтанно да се подстригва ходя там, защото не трябва и предварително запазен час Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 423
Добрутро, мацки!
Вчера имах гости и напуснах форума.
Днес трябва да се обадя на Медиамаркт
и да ги почерпя, щото част от имиджа
на победителката в конкурса Мис Клю
е техен. Пък на Риен ръка ще й целувам.
Ето, вижте какви са резултатите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174011.180
Хахахахахаха. Не ви ли кефи купата?

В София вали. Леко е тъжно небето.
Нощес имаше вихри враждебные воют над нами.
Сега само вали.

Филмите за БГ не ги гледах. Но ще ги повторят.
Което май ми е все тая, щото ги гледам на живо.

# 22
  • Мнения: 2 567
Добрютро,
да взема да напиша нещо, след като Чиколинка ме е сложила в списъка на редовните  Embarassed Меткам от време на време по едно око, но не ми е много до писане, пак ми изникнаха здравословни проблеми в бременността и съм много притеснена. Дианка, хайде да отложим утре срещата, по-късно ще се чуем  Hug
Аз гледах част от 1я филм и целия втори и този път ми харесаха, мернах само 1-2 цигански каручки и ни представиха в достоверна и доколкото е възможна положителна светлина.
Мопси, много съжалявам, че не успяхме да се видим пак преди да изнесем от Бон  Embarassed Направо ми беше адски натопорчено покрай тоя умцуг..знаеш как е... Wink Ще ви чакаме на гости у Байерн  Grinning
Весел ден!   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 610
Дрюбутру!
Чико, няма я дианджели, а майра и анна в са се слели като си променила шрифта.Обаче как сме изтипосани на първа страница Shocked?! Що е този линк бе чико?Да беше линк към лични, ок, но така не го разбирам малко. Просветли ме! Party Или от  италианките тоз' акъл взе.
Не съм ходила на козметик, но не понеже се скрънзя ,а защото уж нямам време. Вчера проведохме сериозен разговор с таткото, че не може съботата да си е негов ден, а аз да нямам почивен ден. Просто не става, освен ако не планува някога в бъдещето да ми се стопи сървъра дето поддържа компромисната система и да събера багажа. Та днес ще му заявя , че искам на козметик. благодаря, че ме напомнихте!  bowuu Лице струва 30 евро, крака 25. Ръцете са ми в ужасно състояние, но като дойде маникюристката приятелка на гости ще се занимае с мен. Там проблема са пръстите , а не нокътната плочка,. Иначе е извън компетенциите на маникюриста.
Фризьор/-братовчедката. 10 евро.
Днес се погледнах обаче в огледалото. Размъкнатаи дебела. Но вчера като изядох една кутия Тофифи не се оплаквах.

# 24
  • Мнения: 3 880
Лиске, честита победа  bouquet
Със здраве да си ползваш..... упс.... да се радваш на трофея си Embarassed Mr. Green


Я някой да пробва да се регистрира в тази карта http://www.frappr.com/nemskimamiwbulgaria с местонахождението си в БГ.
Все още имам чувството, че нещо не е наред.

Шоши, гуте бесерунг Hug Вие кога успяхте да се пренесете, аз пак съм изтървала.
Как е на новото място?

# 25
  • Мнения: 2 292
теzи zа 11 Е  само крайчета подстригват . В Испания zа 40 Е супер прическа & боядисване ...

# 26
  • Мнения: 1 584
Биба, то и на тия за 18е дето ходя не трябва час. Ама привечер се струпват доста хора и чакането е голямо. Един път отивам и сядам и си чакам. След около 45мин-1 час идва моя ред ама една бабка става да сяда тя на стола преди мен. Аз най-любезно казах, че съм преди нея - не знам позната ли беше на фризьорката какво ли - ама тая докато ме подстригва така забива гребена в главата ми, че щеше дупка да ми пробие. Бая време ми държа да не стъпя в този салон.

# 27
  • Мнения: 3 880
ама тая докато ме подстригва така забива гребена в главата ми, че щеше дупка да ми пробие.
Отмъщението на фризьорката, а? Wink
Пак като не те е офъкала с машинката "аус ферзеен" Simple Smile

На мен до сега не ми се е случвало да чакам повече от 3-4 минути, даже в повечето случаи веднага има свободна. Ако трябва да ги чакам 1 час ще си ходя на човешка фризьорка с час Simple Smile Ама тя пък за миене, подстригване, сушене иска 40 евро, а онези другите 22  newsm78 а резултатът един и същ, само дето по-скъпата приказва повече с мен и оправя клюките. Аз пък много мразя да си говоря с фризьорката като не я познавам Confused а някой път улучвам на приказливи, ей не им спира устата да мели през цялото време, а аз се чудя как хем да съм учтива хем да я накарам да млъкне. Евтините фризьорки приказват само ако имат да питат нещо Laughing

# 28
  • Мнения: 1 610
Ники, ние докато оправим зелето, тук другарките се фризираха.
Биба, опитах с тази карта, но ми дава немското ми местоположение и не иска да ме мести в БГ. Знае си тя картата  Laughing!
Шошка, какви проблеми? Бързо да се оправяш! Hug
Приятелка, и на теб бързо оздравяване. Hug Аз малко късно се сетих да ти изпратя пожелания, след 5-6 постинга, но трудно и бавно обработвам информацията напоследък.

В Бг винаги ми оставят половината цъфтеж. И ми се обясняват, ами то, или косата или цъфтежа ще остане! #Crazy

# 29
  • Мнения: 1 768
Пак съм аЗ Wink
Оживяхме урааааааааа.. LaughingСложиха ни и седемте ваксини.. Peace
Първата ни6о не усети,ама ве4е при втората не можахме да я иЗлъжем...Такъв рев настана.. :cry:4е и аz с нея..Но важното,4е мина и сега  спинка тиииииф унд фесттт. Tired
Да се похваля zа килцата..Добро постижение с кърменето..Тежим ве4е 6640..Докито каЗа,4е е много добре и колкото по -дълго кърмя толкова по- добре.А аЗ се притеснявах,4е като така връ6а мляко слабее... JoyЗа дължина сме 59 см..Нормално според стаистиката и,въпреки 4е о4аквах да е над 60 см..Ама нито аЗ,нито татито сме високи,та 6е е джудженце като нас. Heart Eyes
Като се върнем от БГ 6е сложим пак ваксините.

Общи условия

Активация на акаунт