Обезкосмяване с конец - къде?

  • 20 780
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 210
Доводите, че е архаично са смешни, ако не е продиктувано от опит. В последните няколко години използвам почти всички методи (и най-модерните) за обезкосмяване (за лице говоря) и определено ефектът на конеца СПЕЦИАЛНО ПРИ МЕН (защото е много субективно) е най-траен. Боли повече от кола и по-малко от ел.пинсета. Но пък става бързо и се търпи. Ако сравняваме начина на действие- като на пинсетата е- изскубва се косъма от основата, без да се унищожава фоликула. За вежди пък (пак за мен) е най-добрият метод по простата причина, че ужасно ме боли от пинсетата и косъм по косъм ми е като инквизиция. Давам само лично мнение Wink. Иначе ходя в козметичен салон в Бъкстон ("Бон-Тон" или "Бон-бон" се казва, нов е , имам телефон, ако някой му е удобно мястото). Цените- 3лв лице, 2 лв. вежди.

# 16
  • Мнения: 2 759
Иначе ходя в козметичен салон в Бъкстон ("Бон-Тон" или "Бон-бон" се казва, нов е , имам телефон, ако някой му е удобно мястото). Цените- 3лв лице, 2 лв. вежди.
              Там ли с конец?

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Обезкосмяването с конец за мен е в пъти по добро от всяко друго, поне за лице, другаде на съм пробвала. И аз ходя в салона на Витошка, но щом Еми казва, че има и в Бъкстон, ще пробвам там, доста по-близко ми е. Иначе салонът на Витошка вече са го обяснили, точно преди Визажа е, жената се казва Лиана и е бивша мед. сестра, работила е в Прогов, ако не се лъжа. Метода казва, че го е научила в Ливан/или Либия, не помня Confused/. Много е интелигентна и прави невероятни вежди Peace

# 18
  • Мнения: 4 473
Иначе ходя в козметичен салон в Бъкстон ("Бон-Тон" или "Бон-бон" се казва, нов е , имам телефон, ако някой му е удобно мястото). Цените- 3лв лице, 2 лв. вежди.
              Там ли с конец?

Еми, дай координати, моля! Hug

Белинда, и теб ще помоля за координати (тел за записване на час). Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 759
Еми, дай координати, моля! Hug
              Улицата е "Вихрен", довечера мога да погледна и за телефон (минавам от там).

# 20
  • Мнения: 4 473
Еми, дай координати, моля! Hug
              Улицата е "Вихрен", довечера мога да погледна и за телефон (минавам от там).

Страхотно. Ще чакам да кажеш Peace

# 21
  • Мнения: 1 120
момичета,бях ви обещала да отида до салона на витошка,но ми е паднало кръвното.дори и на лекции няма да ходя

стрелче,ще пуснеш ли тела на този в Бъкстон-на мен ми е под носа

# 22
  • София
  • Мнения: 2 210
Телефона на САЛОНА e 855 55 71.Улица е "Вихрен" на ъгъла със "Симеон Радев". Работят до 20.00ч.

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 12:26 от Emi

# 23
  • Мнения: 1 120
Телефона на собственичката Марияна е 0887/281946-тя самата е много добра, но и козметичката също. Улица е "Вихрен" на ъгъла със "Симеон Радев". Работят до 20.00ч.

мерси много   bouquet

# 24
  • Мнения: 43
Здравейте мами,

И аз искам да подкрепя казаното от Еми и аз посещавам същия салон в Бъкстон и ползвам услугата конец за лице и съм много доволна Crazy както от собственичката на салона Марияна така и от козметичката и Неди напоследък при нея се правя.

Телефона на салона е 0877358282 има и стационарен но за съжаление в момента не мога да го кажа.

# 25
  • Мнения: 2 673
една приятелка ходи в Бъкстон за обезкосмяване с конец и е невероятно доволна...ще пробвам и аз Peace

# 26
  • Мнения: 2 759
                И аз благодаря за инфото, момичета   bouquet.

# 27
  • Мнения: 4 473
Еми Heart Eyes и Ниви, Благодаря ви!  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 2 210
Еми Heart Eyes и Ниви, Благодаря ви!  bouquet


и аз те обичам Simple Smile
Ако ходиш натам-"сФирни"- живея на две крачки и готино кафе има под нас Simple Smile Simple Smile (ама нали знаеш-м/у 10 и 18 съм на работа Sad). Но пък събота и неделя-не.

# 29
  • Мнения: 46
Момичета, а в Пловдив дали предлагат някъде? Ако някои знае, ще съм много благодарна да каже къде.
Аз пробвах сама, след като гледах клипа от нета, но ми е трудно. Иначе смятам, че е най-доброто и най-щадящо, особено за лице.

Общи условия

Активация на акаунт