Констанца

  • 34 042
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Днес си намерих бележката от БГ за моста- 12 лева съм платила, но за Румъния съм сигурна,че беше 8 евро.

# 16
  • Мнения: 11 747
Ох,аз пуснах темата,а никъде не съм отишла - ни Констанца,ни Букурещ!
То ние се отказахме от Констанца,общо взето и сме на вълна Букурещ,та инфото за моста ми е доста полезно! PeaceНадявам се тука до няколко седмици да се хванем и ний най-накрая и да я видим тая Румъния,че тука под носа ни е!
То вчера минахме по центъра,та все едно бях в Румъния,че 80% от хората из улиците,както и колите бяха румънски! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 13 512
Аз бях един ден в Букурещ  миналата седмица. Има ИКЕА от 10-на дни.Не е много голяма, но-става. На много лесно място е - по пътя за PLoesti-към летищата. Там има и няколко много хубави търговски центъра. Откъм магазини му държат края, но заведения- не могат да се мерят с нас. Иначе се строят пътища и магистрали на поразия, няма задръствания. Смятам да отидем към края на месеца до ИкЕА пак.

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз бях един ден в Букурещ  миналата седмица. Има ИКЕА от 10-на дни.Не е много голяма, но-става. На много лесно място е - по пътя за PLoesti-към летищата. Там има и няколко много хубави търговски центъра. Откъм магазини му държат края, но заведения- не могат да се мерят с нас. Иначе се строят пътища и магистрали на поразия, няма задръствания. Смятам да отидем към края на месеца до ИкЕА пак.


Монда,с извинения,че ще разводня темата ме интересува темата "ИКЕА".Ако прецениш те моля да ми отговориш на лични.Интересуват ме  главно цените.Ако можеш и някакви примери да ми посочиш.Мъжът ми заминава към 25-ти този месец и мисля ако мога този път и аз да отскоча до Букурещ.
Случайно да знаете как стои въпроса с автобусния превоз до съседите?

# 19
  • Мнения: 13 512
От Русе има и автобуси , и таксита до Букурещ..не знам за цени, но сигурно са нормални като за такси. потърси в нета, има много оферти за транспорт.
Икеа в Букурещ е по-малка от тази  в Солун например, а цените...като в другите икеи. Можеш да ги видиш в сайта на икеа, за Румъния е www.ikea.ro

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
От Русе има и автобуси , и таксита до Букурещ..не знам за цени, но сигурно са нормални като за такси. потърси в нета, има много оферти за транспорт.
Икеа в Букурещ е по-малка от тази  в Солун например, а цените...като в другите икеи. Можеш да ги видиш в сайта на икеа, за Румъния е www.ikea.ro

Kakто винаги си много точна.Благодаря.  bouquet

# 21
  • Мнения: 11 747
Момичета "начесах си крастата" ходихме до Констанца,сега следва Букурещ! CrazyГраницата наистина се минава не за минути,а за секунди само с лични карти!
Eто малко снимки,които не са нищо особено...

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 11:07 от pina

# 22
  • Мнения: 5 622

 И ние мислихме да ходим до Констанца, гледах даже, че имат някакъв мол- Томис мол (не мога да сменя на латиница....) и си помислих, че ще да са по-добре от нас  Crazy

До Букурещ ще вземем да отидем и ние, сигурно има какво да се види+ това, че 100% имат хубави търговски центрове и ИКЕА(Така и не успях да отида да видя турската Икеа...  ooooh!)

А цените в моловете(ако някой е ходил) как са? Тук, в Бг е скъпо, ако там е още по-скъпо, май по-изгодно е да се ходи до Истанбул на пазар...  Thinking

# 23
  • Мнения: 13 512
Ние пък вчера хоихме за пореден път до Букурещ! Страшен шопинг си направихме. до 3 часа ИКЕА, после 3 мила обрисахме- до 10 часа, а имаше и още, ама следващия път- с преспиване, че много ни дойде за един ден.
Имат наистина много хубави  молове, с хубви марки и нормални цени. 

# 24
  • Мнения: 11 747
Да,имат Мол - точно този дето казваш,доста големичък ми се видя,но не влизахме в него.Гледах цени по магазини по улиците и не ми се стори да е по-скъпо от тук,противно на всеобщото мнение!Ама да подчертая,че никак не съм се вживявала в пазарната тематика...

# 25
  • Мнения: 5 622
Ние пък вчера хоихме за пореден път до Букурещ! Страшен шопинг си направихме. до 3 часа ИКЕА, после 3 мила обрисахме- до 10 часа, а имаше и още, ама следващия път- с преспиване, че много ни дойде за един ден.
Имат наистина много хубави  молове, с хубви марки и нормални цени. 

Аха. Много ценно инфо, благодаря много!

Моловете са в същата посока като ИКЕА, така ли?

# 26
  • Мнения: 13 512
най-големият е в цетъра, там има още два, а други 2 има в посока Икеа. единия е дизайнерски аутлет- с 2-3 магазина- Byblos, versace, Rocco Barocco, ferre i Armani , ima[e i detski Biblos, -неща от нови колекции, но няма много номера. А другия е до ИКЕА- не е голям, но има Tosca Blu  и Le Petit bateau , ako не се лъжа. Имаше и Orchestra  детски, а цените бяха по-ниски от Лондон. Има няколко Sephora също така. w tretiq ima mnogo hubaw magazin na Guess  и  така...

# 27
  • Мнения: 5 622
най-големият е в цетъра, там има още два, а други 2 има в посока Икеа. единия е дизайнерски аутлет- с 2-3 магазина- Byblos, versace, Rocco Barocco, ferre i Armani , ima[e i detski Biblos, -неща от нови колекции, но няма много номера. А другия е до ИКЕА- не е голям, но има Tosca Blu  и Le Petit bateau , ako не се лъжа. Имаше и Orchestra  детски, а цените бяха по-ниски от Лондон. Има няколко Sephora също така. w tretiq ima mnogo hubaw magazin na Guess  и  така...

Звучи доста добре. Много благодаря!

А как се оправяте там?(как намерихте всичко това) С питане?На какъв език?

# 28
  • Мнения: 13 512
Аз познавам Букурещ.

# 29
  • Мнения: 5 622
Ясно. МИсълта ми беше дали с питане(на английски примерно?  Thinking) ще могат да ни упътят към всичко, което ни интересува. НИкога не сме ходили с кола някъде извън страната и изпитвам известни притеснения  Rolling Eyes

Все пак твоите бяснения са доста добри и смятам, че ще са от помощ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт