Констанца

  • 34 152
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Не говорят никакви езици...много рядко съм попадала на някой,който да говори нглийски. Иначе са много отзивчиви, само дето не могат да обяснят. Ще направя  нова тема за Букурещ,нека тази си остане за Констанца.

# 31
  • Мнения: 13 512
Това са магазините в Tomis Mall:
Bigotti,Body Shop,Braiconf & Sergio,BSB,Byzette,Dinasty,Donna M,Guess,House of Art,Kenvelo,Luca,Massini,Oxette,Polo Garage,River Woods,Rutti,Stefanel, Steilmann,Stone Creek,Swatch,Time Out,Tina R,Trendy
sportni-Lotto,Nike,Reebok & O'Neill,Sergio Tacchini
обувки:Cory's,Gianni,Il Passo,Office Shoes,Otter Stonefly

# 32
  • Мнения: 2 839
Сакън! Не си заслужава ходенето. Нищо няма в Томис.

# 33
  • Мнения: 13 512
А...знам аз, знам-  затова и не съм си правила труда да ходя до там

# 34
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Понеже събота вероятно ще ходя в Констанца , а пък в цялата тема намерих повече информация за Букрещ....Simple Smile

Та, в крайна сметка, пътят от Варна към Констанца край морето ли минава, през Каварна нагоре или през Кардам ? И от къде по-точно се взема дневната румънска винетка и наистина ли е 60 цента?

Също така на центъра има ли Мол или нещо подобно от където си струва да се пазари? Защото ми се струва, че ако не е в централната част няма да го открием..  Rolling Eyes

А в неделя работят ли магазините в Румъния?

Монда, Томис Мол в Констанца или в Букурещ е, че се обърках.. ?

# 35
  • Мнения: 13 512
в неделя моловете работят, но този в Констанца не си заслужава- боклуци,а по-скъпи от тук. няма марки и стоки,каквито в Букурещ.Има освен това и Метро и Карфур/ подобно на Метро/. В центъра е томи мол, но не си заслужава, ако за него ще  ходите. Винетката се купува от бензиностанцията на границата. Минава се през ГКПП Дуранкулак

# 36
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ахаааа. Видях, че си писала магазините в Томис Мал ама помислих, че е в Букурещ.

По-принцип отиваме да видим за какво става въпрос в Констанца.. Да види г*з път, дето се вика. Щом е в центъра, предполагам , че ще видим къде е Мола и няма да го подминем :>

В Метро едва ли има смисъл да ходим. Тази седмица нашето беше пълно с румънци.  Rolling Eyes

Мерси за информацията и за границата  bouquet

# 37
  • Мнения: 13 512
Та, в крайна сметка, пътят от Варна към Констанца край морето ли минава, през Каварна нагоре или през Кардам ?
Да, покрай морето се минава-балчик,Шабла, Дуранкулак, Мангалия, Ефорие Суд, ефорие Норд, Констанца.Около 160 км са. до Дуранкулак са  100 и още 60 до Констанца.

# 38
  • Мнения: 2 839
НИе минахме през Кардам. Ама тя Монда го проспа  Mr. Green

# 39
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Решихме днес да отидем до Констанца, че през работен ден има по- голяма надежда да има признаци живот там сякаш. И до по-късно вечерта да сме там. Ама взех да се разубеждавам нещо сякаш, след всички коментари..

# 40
  • Мнения: 1 937
НИе минахме през Кардам. Ама тя Монда го проспа  Mr. Green
И аз за Кардам мислех да рекна, ама си мълча, Монда е авторитет безспорен.

Във всеки случай бягайте от Мамая бийч  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 13 512
Ами минете през Кардам- аз май не съм минавала  по този път, но знам,че е с 5-6 км. само по-краък от крайбрежния..Добре  е да се мине през курортите им и тогава ще  ви стане ясно защо идват тук да купонясват.

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 02:49 от monda

# 42
Бих искал да попитам дали някой знае за директни автобусни линии от БГ (независимо от кой град) до Констанца. Предполагам, съществуването на такива е по-вероятно в Русе, Варна или Добрич примерно..Силистра също. Много ще съм благодарен за полезна (за мен) информация.

# 43
  • Мнения: 13 512
Бих искал да попитам дали някой знае за директни автобусни линии от БГ (независимо от кой град) до Констанца. Предполагам, съществуването на такива е по-вероятно в Русе, Варна или Добрич примерно..Силистра също. Много ще съм благодарен за полезна (за мен) информация.
Прочетох във вестник/ 24 часа май/, че има авт. линии от Добрич до Констанца- 30 лева в двете посоки. Както и таксита- 10 лева на човек в едната посока.

# 44
Благодаря за инфото...аз също бях попаднал на подобна информация

http://bulgaria.actualno.com/news_102911.html

Общи условия

Активация на акаунт