Отзиви за дражетата Мерц

  • 31 676
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз ги пих преди няколко години, но не видях никакъв ефект. Confused

# 16
  • Мнения: 2 723
И аз ги пих преди няколко години, но не видях никакъв ефект. Confused

същата работа Tired

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Пила съм ги и съм останала много доволна.

Най-ве4е ме интересува имат ли ефект в/у кожата?! Crazy

Оооо да, поне върху мойта ефекта беше  #Cussing out Това чудо ми предизвикваше по пъпка на ден. Sick

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Пих ги преди години, не забелязах някакъв ефект. Иначе сега пия Калмацин.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 580
Пих ги преди 2 години някъде...много ефект не видях.Сега пия Дермабион-съдържат витамини В и А и бирена мая.Много съм доволна-косата се сгъстява отпеределено,кожата ми също е много по-добре....А,и цената е повече от прилична-пет и нещо струват и стигат за месец.

# 20
  • Мнения: 154
Аз също не видях никакъв ефект от  дражетата на Мерц, и се чудя дали да не почна да пия калмацин.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Сега  тъкмо привършвам първата опаковка МЕРЦ...едно мога да кажа...не предизвиква по-голям апетит Naughty...явно е до организъм... Rolling Eyes
нямала съм проблеми с ноктите, но забелязвам, че са по-здрави и растът по-бързо...
за коса и кожа...не мога да кажа  Blush
чудя се дали да продължавам да ги пия...или ида сменя...
пила съм и ревалид...пак мога да кажа само за подобряване състоянието на ноктите... Blush

# 22
  • Мнения: 3 622
За мене МЕРЦ нямат никакъв ефект. Аз си взимам вече две опаковки на "Вижънс" и съм доволна, но цената им е по висока. 

# 23
  • Мнения: 1 540
Аз не съм доволна от Мерц. Ефект забелязах по ноктите си докато ги пиех, ноктите ми се втвърдиха. Но когато ги спрях, ноктите ми сякаш изсъхнаха и се изпотрошиха, ама много чупливи станаха. И се беше появила по една бяла линия на всеки нокът, която сякаш отбелязваше момента, когато съм започнала да пия витамините. Чудесии!

# 24
  • Мнения: 1 885
За кожа - бирена мая!!!
за коса - пантогар - най-доброто!!!  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 7 798
При мен видим ефект от Мерц нямаше.

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
При мен поне също нямаха никакъв ефект  Confused

Пантогар е наистина страхотен продукт, но идва малко скъпичко.

# 27
  • варна
  • Мнения: 564
на мен също ми откриха анемия-и аз като теб имам проблеми с ноктите и косата.Когато родих пиех матерна дълго време и желязосъдържащи табл и като че ли се чувствах добре.Сега май пак нещо трябва да направя за себе си и да започна да пия нещо,защото освен че ми капекосата и се чупят ноктите взех и да не мога да се средоточавам което вече найстина ме безпокои.Чудя се какви витами ни да си взема-като че ли искам нещо по силно от Ревалид и Мерц

# 28
  • Мнения: 311
При мен видим ефект от Мерц нямаше.
и при мен Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 16
Не ми трябваше много да се навия да си взема Мерц. За косата и за кожата не забелязах никакъв ефект, но ноктите ми,които никога преди това не се бяха разделяли на пластове, станах ужасни.Видях си всички възможни пласчета на ноктите. Спрях хапчетата и след по малко от месец се оправиха.

Общи условия

Активация на акаунт