Какво изпуска един не употребяващ алкохол човек?

  • 2 404
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Ако става съпрос за напиване, няма какво да си говорим -гадно си е наистина, напивала съм се няколко пъти  Crazy Ама ако си пийва човек докато му се замае леко главата ей така за кеф, оооопределено непиещите губят много....
Ние пък с моя мъж нито сме алкохолици ,нито се напиваме, ама през ден си пийваме биричка и ракийка, с хубаво мезе....друго си е .....интересна тръпка е .....няма какво да говорим ,пиещите ще се съгласят с мен....ледено студена ракия с една готина шопска или овчарска салата, ммммммммммммммм разкош ....да не говорим и за бирата и препечените и цвърчащи още от мазнината цацка и картофки.....не ги ли полееш така да поплуват във 1-2 бири не е си работа .....ако е и лятото покрай някоя рекичка така и под дебелата сянка на някое дърво,аууу още по сладко е чувството Grinning  
И отново уточнявам ,че нямам предвид пиене до повръщаници е тем подобни идиотски изпълнения .......

# 16
  • Мнения: 5 877
Вкуса на хубаво вино. Комбинацията с разни сирена.
Гладката приказка по някое време. Отпускането.
Това върви до 2-3 чаши.
Нататък не знам, доспива ми се и прекратявам. Или пия кафе.

Специално препоръчвам разходка из Ботаническата в Балчик след отбивка в наскоро откритата винарна - до алеята с кактусите, има мостри от най-различни редки вина.

# 17
  • Мнения: 3 447
Не е верно... в продължение на три години не пих алкохол (21-24 г) и установих, че успявам да се забавлявам не по-зле, без неприятните последици... Това танци, мъже Mr. Green няма проблеми.
Тцъ, не говоря изобщо за забавления, танци и мъже  Simple Smile А за възможността да заявиш на някого "Отдавна искам да ти кажа, че си ебати тъпото лайно", евентуално и да се посбиете после, а на другия ден да кажеш "Кой, аз???  Shocked Не е възможно,  нищо такова не си спомням  Naughty"

# 18
  • Мнения: 5 877
Или да разкажеш вица за зайчето  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 447
Или да разкажеш вица за зайчето  Mr. Green
Бягай да обърнеш едно вино на екс и разкажи вица за зайчето, че не го знам  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 877
Цъ. Довечера може.

# 21
  • Мнения: 46 526
От тая тема ми се отвори глътка, ама ще стискам до довечера  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 152
Според мен нищо, освен удоволствието от самия вкус..но пък щом не пие, значи не му харесва този вкус
Иначе само печели, едно от печелившите неща е да стоиш и гледаш сеира на пийналите Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 405
Хубаво е лекото опиянение, на ръба на напиването, точно преди него. Олекнало тяло, лека душа. И да не е често, а само понякога.
Иначе, човек неупотрбяващ алкохол може да си набави тази еуфория и по други начини.

# 24
  • Мнения: 7 112
Понеже в природата празно няма - от не пие, не пуши остава да се ходи по мъже.
Или да се появят сърбежи в областа на плешките.  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 978
Не мисля, че изпускам нещо.
А че някой е тъпо лайно, мога да му го кажа и без алкохол в кръвта. По- добре на трезво, а не после да се чудя що всички ме гледат тъпо.

Аз съм си лигня и никога не ми е скучно...не ми липсва повръщаното, не ми липсва и замаяното..аз съм си завеяна и без това Mr. Green

# 26
  • Мнения: 677
От една пицария носят бира фрий,та да ви кажа наздраве!
Нямам представа какво изпуска някой,поради причината,че аз винаги го хващам..
А най-мразя да съм трезвен,а всички около мен пияни..Отвратително е и се старая да не го допускам!

# 27
  • Мнения: 2 495
Хубаво е лекото опиянение, на ръба на напиването, точно преди него. Олекнало тяло, лека душа. И да не е често, а само понякога.
Иначе, човек неупотрбяващ алкохол може да си набави тази еуфория и по други начини.
Абсолютно съм съгласна Peace

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Олеле, Божеее, тук само ценители сте се събрали ooooh! Довечера няма да влизам, за не ми налети някой. Утре ще се правите на  Innocent

# 29
  • Мнения: 4 678
За съжаление имам познат ( близък за още по-голямо съжаление, но не роднина), който е алкохолик. Та той от алкохола загуби приятелите си, елементарното уважение на околните, отношенията в семейството си, ученето , после работата си, за съжаление най-голямата загуба в живота му е момичето с което искаше да остане, но уби в катастрофа ( карал пиян) , на следващата нощ след абитуриентския и бал, след дълги години създаде нова уж здрава връзка с момиче, което също го изостави. Отговора ми на въпроса е : Човек които не пие , не е застрахован от лошите неща, но няма да загуби всичко хубаво по най-гнусния начин! Алкохола е нещо ужасно, отвратително, гнусно, долно, унизяващо, погубващо,смазващо, отдалечаващо ви от всичко хубаво ! И да....аз пия по половин ракия на някой празник. Не се чувствам "спечелила", дори тогава.
Алкохолът е упойка,която помага да се изтърпи операцитя,наречена ЖИВОТ smile3521Така,че всеки има избор дали да е с местна или пълна!!!

Общи условия

Активация на акаунт