Кажете нещо повече за Брайн Боостер

  • 35 535
  • 175
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 504
sladko pate , при нас Бустера се отразява добре, става по приказлива, повече думички и на място, съответно и концентрирана, вечер спи спокойно

# 136
  • Мнения: 588
     Росонери, аз също си купих Брейн бустер /Парапланерчето ми го донесе в Добрич/, но все още не смея да го започна. Притеснявам се да не се превъзбуди още повече, защото ние сме с хиперактивност. Сега съм на кръстопът ББ ли да започна или водораслите AFA  и Есенциалните мастни киселини /ЕМК/ на Аква сорс.

# 137
  • Мнения: 3 504
Гера я водят хиперактивна. Водораслите трябва да намериш приятен  и лек начин за детето да ги приема. Мартинче даваше преди водорасли, може нея да я питаш newsm78

# 138
  • Мнения: 1 434
Росонери    здравей   нас  сьщо  ни  водят   като  хиперактивни...  искам да ви попитам  вашите деца  шумни ли са   викат ли  тропат ли... през по  голямата  част от  времето  Cry

# 139
  • Мнения: 588
        Блувелвет, малката не мога да кажа, че вика и тропа през по-голямата част от времето, а само когато нещо не й позволим или когато й се скарам за нещо започва да удря по масата, може би така си изразява емоциите. Иначе постоянно е покатерена някъде по шкафове, на бюрото или по рафтовете на библиотеката.

# 140
  • Мнения: 1 234
Гера я водят хиперактивна. Водораслите трябва да намериш приятен  и лек начин за детето да ги приема. Мартинче даваше преди водорасли, може нея да я питаш newsm78
Давах АФА може би около 3 месеца, доста добре му повлияха. Лятото ги спрях. Но есента може би пак ще ги започнем. Първо ги слагах върху хапка хляб, но количеството в една капсула е голямо и не става...После ги разтварях във вода, получава се една тъмно зелена течност, която аз не бих опитала, но Марти я пиеше Rolling Eyes
А за ББ се чудя дали да не пробвам пак малка доза, миналата година му давах, и страшно го превъзбуждаше, възможно е и дозата да е била голяма. Нас също ни водят хиперактивни.
...  искам да ви попитам  вашите деца  шумни ли са   викат ли  тропат ли... през по  голямата  част от  времето  Cry
Зависи от много неща, например ако нещата се развиват както той очаква, в смисъл, разходката е по познат маршрут, или идем до магазина, като ме дърпа, и купим нещата които обича - не. Но ако нещо не стане на неговата - огласяме наред, тропа, реве, направо се дере, и то все по-силно. Confused

# 141
  • Мнения: 3 504
Гера не е такава шумна, играе си много и е весела, тогава от емоции може да скача, във вид на закачка може да удари по масата с двете ръце, но с усмивка на уста. Фен на чешмите и водата, много често е там и е винаги мокра и сменяме много дрехи на ден. Сега обича да е гола, топло ли й е, но не дава да я обличам, ако го направя, тя се съблича.

# 142
  • Мнения: 1 434
Да това имам предвид  шумен е ако му  се противопоставям и не изпълнявам неговите  желания.  Ако не  купя  това което  желае ... ако  не отидем там където той  желае ... вьобще   желанията  му трябва да  се изпълнят..незнам    като  тръгне на градинка    как  ще е Laughing

Последна редакция: ср, 22 авг 2007, 16:30 от bluevelvet

# 143
  • Мнения: 199
Здравейте мили мами.Редовно чета във форума какво обсъждате,ама нещо ме беше обхванало едно настроение Sickмного напрежение,много нещо.Искам да попитам Брайн Боостер влияе ли на децата откъм съня и другото,дали децата напълняват от него.Питам това,защото на моята Ана-Мария и давах няколко месеца  AD LIQUIDE на същата фирма и имам чувството че апетита и направо стана страшен,изведнъж много напълня и има едно коремче,малко страшничко.По повод на любовта към водата,Ана е абсолютно същата и непрекъснато иска да се кисне някъде.В момента по съвет на нашата хомеопатка и давам цветови капки на Бах.Те са ми повече за успокоение през ноща,за да спи и честно казано съм доволна.
Искам да изпратя специални  Hug на Rossoneri и Bluelvet,и на всички Вас че пишете във форума,защото аз нещо доста се разкисвам и Ви пращам много   bouquet  bouquet  bouquet

# 144
  • Мнения: 1 434
Оди  ние    изпихме  две шишета  от ад ликуид   да засилва апетита  но на на с ни  беше  нужно...   сега правя почивка и  мисля  да му  дам  от есента   още  едно    шише уж да засили  имунитета Flutter

Пиши по  често  .. за дребните  неща от ежедневието  ...    на мен ми стана като наркотик  форума Laughing  bouquet

# 145
  • Мнения: 199
Извинявай че пропуснах няколко буквички в името ти EmbarassedНякой може ли да ми каже как да кача няколко снимки,че нещо не схващам как да ги публикувам newsm78.По повод на тази добавка ефекта,наистина го има.Днес ходихме на комисия за ТЕЛК, и направо ме убиха,ама няма начин.Оказа се,че в нашият град е сформирана програма за обучение на деца с проблеми чрез езда.Обаче за да кандидатстваме трябва да има решение,тъпо ама няма как,защото като ходим самостоятелно- 1 час си е 20 лв.,а през програмата имат по 2 часа седмично,което е супер.Пишете ми как се справяте с превъзбудеността на децата в определени моменти Praynig

# 146
  • Мнения: 1 434
Ами как  с търпение и любов ...  старая  се  да не  викам наравно с него  ..и така   май  друг начин няма.Търпение  :  Цля  месец  тук   е  цирк  Балкански    водихме   го  Данчо и като  цяло    го изтърпя   представлвнието  беше много   впечатлен. Там    даваха  две обиколки  с кон     мисля  че  5 лв  дадохме    беше много   доволен  и  вьобще не го  беше страх bouquet:

# 147
  • Мнения: 3 504
Гера и тя се налага, и тя става лоша като не й се угоди, дърпа се, удря, напада, ааа аз си я посмотвам на моменти, защото не я издържам. То са бели едно след друго. Сега е седнала на терасата на столчето, гледа изгледа и нещо си бърбори.

Наблюдавам я извествестно време и си мисля, че Дороти правилно каза, че нашите деца говорят по спомени, по картинки, ох как беше израза, нещо ми убягва. Гера се е впечатлила от някои неща и си ги говори често на ден, днес ми казва "тук стоиш", "пава/права"/ и застава права, "гожата"/госпожата/ явно госпожата в градината им говори така и тя го е запаметила и като се сети ей така за нещо, някаква случа и си го казва.

Но картинката беше много по-различна преди да взима Бустера. Гера си е апетитна също, но го залагам на ген-а й. Баща й е едър, 115 кг и си похапва, аз също съм от тези с апетит Wink. Не съм се замисляла дали й влияе Бустера в това отношение. Но за 2 години Гера е изпила 3 Бустера и в говорно и в поведенческо поведение има промяна.
Спи спокойно, но късно заспива, вече започна да си казва дори, че й се спи "спът, спът сички" "тати чао", даже се опитва да казва "лека ощ", а на малка гушка казва "мааушка" нещо такова.
Разбъбрих сееее

# 148
  • Мнения: 474
Здравейте  и от мен . А з също забелязвам че има огромен апетит а и доста понапълня от Бостера. Ние го пием вече три години близо сега в момента е почивка но мисля от другият месец като тръгне на училище пак да започна да му го давам,И друго забелязвам при него много рядко боледува  а ако все пак истине всичко преминава в по лека форма.  Изобщо има много голяма промяна и съм много доволна от него но незнам сега дали ще има някакво увеличение или ще си е пак на тази цена.

# 149
  • Мнения: 199
Мили момичета,страшно много се радвам че сте сродни души,защото става все по-трудно/сигурно аз се промених/ да комуникирам с майки на деца без проблеми.Не знам дали при вас това се случва,ама като че ли предпочитам Ането да я събирам с деца като нея,защото с майките се разбираме и така.Даже доскоро мои приятелки,някак с времето ги чувствам далечни и нямам желание за контакт.Може би съм станала  Crazy Crazy, Tired по-лош човек след като  Twisted Evilзавиждам до известна степен.
Иначе преди малко четох темата за Сандански,но не я дочетох,обаче това е добра идея да се съберем на едно място,наистина лятото почти мина,но все пак има и други сезони.По повод на Бустъра,ако някой идва към София нека ми пише,аз работя близо до централният офис на фирмата която го дистрибутира.
Искам и да ви питам татковците ви как реагират на децата,защото нашият напоследък го удря  Crazyи става доста раздразнителен.Сигурно и него ще го подлагам на хомеопатия,щото #Cussing out.От една страна много се радвам че учебната година,защото сега смятам да натоваря Ането с уроци при психоложката и логопедката,пък с помоща на Бустъра дай боже да станем ученици от догодина,щото ми писна да обяснявам,че се отлагаме от първи клас.
Ама,че съм пискало, Tired ,ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ И Hug

Общи условия

Активация на акаунт