Плачете ли по време на филми?

  • 3 002
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 150
Ревах на сцената от "Коса" (когато стрижеха онзи, русия). Ама бях в казармата тогава и съответно страшно чувствителен по темата. После ревах на един филм за турнето на Мейдън в соц. страните (без СССР, Румъния и България, обаче). Хвана ме яд като видях от какво съм бил лишен (както и цялото поколение). Почувствах се смазан. И пак ще рева, ако гледам отново сцената с отвеждането на детето в приют от "Хлапето" на Чаплин (мисля, че това е най-вълнуващата сцена, снимана някога в киното... въпреки че е ням филм).

# 16
  • Мнения: 57
Плача си и аз. И от малка съм така. Като ви чета вас, какво ли ще стане, като родя някой ден (като му дойде времето)...  cry

# 17
  • Мнения: 2 897
Зависи в какво настроение съм, в повечето случаи рева като заклана на тъжни сцени, а и на някой прочувствен хепи-енд. Simple Smile)

Абсолютно същата съм Confused

# 18
  • Мнения: 361
сълзи ,сополи ... Whistling

# 19
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, да...
ако филма е тъже, ми трябват доста кърпички....

# 20
  • Мнения: 1 242
Рева като бугá.
Даже и на първата родителска среща ревнах.

# 21
  • Мнения: 2 070
Само като съм сама.

Иначе и аз откакто родих съм по-плачлива. Отделно разни други инстинкти и страхове ми се появиха - преди обичах високите скорости, сега не мога да гледам как се изпреварват коли, ако аз съм вътре, особено с детето. Малко и да се прибирам сама вече ме е страх, ама това сигурно е откакто ме нападаха.

# 22
  • Мнения: 494

И аз почти така. Повредих се след раждането. И ужасно се дразня от себе си, защото рев, романтика и мекушавост са последното, което бих помислила за мене си. Слава богу, на романтични и любовни сцени още не подсмърчам, но намесена ли е трогателна сцена, особено в контекст майка/дете - пресяда ми на гърлото... аха-аха да тръгна да роня сълзи...

Аз съм си била повредена значи цял живот. Откакто си се помня плача и за хубаво и за лошо .

# 23
  • Мнения: 183
чак да плача не но съм на път да се разплача понякога на някой филми Rolling Eyes

# 24
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 846
Да. Зависи много от филма, трябва да ме развълнува, да ми напомни за нещо мое, нещо което нося в сърцето си, и така...

# 25
  • Мнения: 365
Ред сълзи, ред сополи, пакетче носни кърпички и 3 часа след това червени очи като на алкохоличка.

# 26
  • Мнения: 865
Рева та се късам! smile3518Ох сигурно е от хормоните...А каката като ме види и тя почва милата да плаче.Абе луда работа!

# 27
  • Петрич
  • Мнения: 321
А аз пък цял живот съм си била ревла.Вчера ревах,та се драх на един  филм с Пенелопе Круз(или е със с).

# 28
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Чак ме е яд на себе си, плача на всичко. Не само филм, книга, дума, жест. Откакто се помня все  плача! smile3518 smile3518 smile3518

# 29
  • Мнения: 2 792
А, да...и да се оплача... и от други неща ми пресяда. Оня ден на детското тържество - децата пеят, танцуват, а на мен ми пресяда...едно умилително-тъжно, детето ми расте и вече рецитира стихчета, търцества има... Ужасно, дразня се от себе си много.

 И аз от както родих съм ревла и много се притеснявах, че в гореописаната ситуация пак ще се насълзявам, като родата на булката на сватбата й, слава богу не ми действат детските тържества така. То и без това Димана навремето ме запознаваше с цялата програма предварително и в общи линии ми беше досадно с всички блъскащи се родители. А сега пък с Момчил хептен, като се има предвид факта, че  пак са същите стихчета и на детско тържество съм в постоянно дежа вю  Mr. Green
 Иначе последно ревах на "Сбогом, Ленин" крокодилски сълзи лях, буквално  Crazy, но го гледах сама тогава си позволявам, подобни емоционални отпушвания...
  Иначе само като съм в ПМС пред мъжа ми ако се караме от яд и ярост, това ми е другата придобивка след две раждания и навършване на 30 години.

Общи условия

Активация на акаунт