Плачете ли по време на филми?

  • 3 010
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 818
На мен раждането ми подейства обратно. Преди това плачех за щяло и за нещяло. То филм, то песен, то сапунка, то книга, то мила/обидна дума, като лейка бях, класическа ревла.

Не знам какво ми стана, но откакто родих, вече две години се броят на пръсти разплакванията ми и то са едни ялови такива, пророня сълза и половина. Наскоро се наревах едно хубаво, но то беше по-скоро изключение. Иначе съм я загубали тази способност, много е тъпо, по-хубаво ми беше като ревях.

Иначе и мен ме стяга гърлото от детски тържества/песнички и т.н., ама само със стягането си оставам.

# 31
  • Мнения: 1 100
Понякога. Има филми, които се бройкат за тъжни, но не могат да ме разплачат. Но има и такива, за които дори да се сетя и избухвам във сълзи. На мен "Титаник" още ми държи мокро.  Embarassed

# 32
  • Мнения: 2 356
  Плача на филми като "Мис слънчице" и доста често на новините, независимо дали става дума за трагична или прекрасна новина. Плача и на кадри с бебета - почти винаги.  

# 33
  • Мнения: 1 242
На мен "Титаник" още ми държи мокро.  Embarassed

Личи ти, някакси. Laughing

# 34
  • Мнения: 1 100
  Плача на филми като "Мис слънчице"

Мис Слънчице е много сладък филм. И много странен. Редуваха се емоциите му. Ту ревях, ту се смях неистово... Мноого лудо  Crazy

# 35
  • Мнения: 1 100
На мен "Титаник" още ми държи мокро.  Embarassed

Личи ти, някакси. Laughing

Така ли... хахаха  Laughing
Междудругото аз най-много плаках там, където Джак рисуваше Роуз.. Е не знам що...  Crazy

# 36
  • Мнения: 15
А, да...и да се оплача... и от други неща ми пресяда. Оня ден на детското тържество - децата пеят, танцуват, а на мен ми пресяда...едно умилително-тъжно, детето ми расте и вече рецитира стихчета, търцества има... Ужасно, дразня се от себе си много.
о, и аз ще съм така, сигурна съм.  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 242
На мен "Титаник" още ми държи мокро.  Embarassed

Личи ти, някакси. Laughing

Така ли... хахаха  Laughing
Междудругото аз най-много плаках там, където Джак рисуваше Роуз.. Е не знам що...  Crazy

Защото я е възпроизвеждал огледално. Да, и това ти личи. Laughing

# 38
И аз доста си поплаквам-на всичко. Днес ми разказаха за едно детенце, което питало майка ми с какво може да и помогне, за да му даде някакви  парички, защото си събирало, за да отиде на зелено училище-еми скъса ми се сърцето...  Tired Face  

# 39
  • Мнения: 376
Честичко

# 40
  • Мнения: 5 877
Да не съм бременна... Кейси.

# 41
  • Мнения: 4 586
Да. То ако няма да си поревеш, защо да гледаш.

# 42
  • Мнения: 140
На хубави,лоши,с животни,че дори и на анимационни филмчета рева Joy Застава ми една буца в гърлото и карай...Старая се винаги като усетя,че ще заплача да си мисля за нещо друго или почвам нещо да хапвам,щотоо....детето се чуди какво ми става и идва и ме гушка Hug

# 43
  • Мнения: 3 447
Айде и аз към повредените  Tired На тъжни моменти не толкова, но на умилителни... ужас. Когато съм сама де, иначе ме е срам.

# 44
  • Мнения: 164
Яко си поревавам.Последно на "Брулени хълмове". Embarassed /малко сантиментална романтичка си падам/

Общи условия

Активация на акаунт