Кой кого...

  • 2 549
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Случвало се е аз първа да целуна някого - но дотогава вече по един или друг начин е станало ясно, че няма да ме отреже, така че мога да си позволя изненадваща първа крачка.

 Mr. Green Е те така заковах моя мъж. Не, че се е съпротивлявал Joy

# 16
  • Мнения: 3 447
Случвало се е аз първа да целуна някого - но дотогава вече по един или друг начин е станало ясно, че няма да ме отреже, така че мога да си позволя изненадваща първа крачка.

 Mr. Green Е те така заковах моя мъж. Не, че се е съпротивлявал Joy
Козелска им работа, ние сме по-бързи и яростни от тях  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 7 474
Правила съм първата крачка, дори и изненадващо за отсрещния Mr. Green , после тактично се отдръпвам и все едно нищо не е имало, но въдицата е пусната и жертвата се  е хванала   Joy


П.П. Това все пак зависи от конкретния човек, не с всеки върви  Wink

# 18
  • на терасата
  • Мнения: 663
Цитат
...изглежда ли действително курвенско едно такова поведение?

Според мен зависи от конкретната ситуация. Имаме една колежка, която толкова настойчиво сваля шефа ни, че е направо грозно, да, изглежда курвенско. Не само според мен, а и според другите колеги (във фирмата са повечето мъже). Ако го правеше същото в друга, неработна среда, не би ми направило такова впечатление. Вие как мислите?

# 19
  • Мнения: 184
Вече баща, съгласна съм с теб! Кефиш ме, това е и моето мнение! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 447
Правила съм първата крачка, дори и изненадващо за отсрещния Mr. Green , после тактично се отдръпвам и все едно нищо не е имало, но въдицата е пусната и жертвата се  е хванала   Joy
А, това също, да... ох, прощавай, малко съм импулсивна  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 916
Ако мога да допълня - ако чувствате, че конкретен мъж има вероятност да се превърне в значима фигура във вашия живот, това би ли ви мотивирало да действате първа? Вероятността да се `разминете`, само защото е било под достойнството ви да предприемете първата крачка, би ли имало значение за подхода ви?

Моето достойнство никога не е страдало от това, че съм предприела заградителни мерки спрямо обекта  Mr. Green Друга особеност е, че самият обект рядко е наясно, че не е бил той инициатор на свалката  Peace

# 22
  • Мнения: 10 758
Вече баща, съгласна съм с теб! Кефиш ме, това е и моето мнение! Simple Smile

Ъ? Thinking

# 23
  • Мнения: 4 473
Вече баща, съгласна съм с теб! Кефиш ме, това е и моето мнение! Simple Smile

Ъ? Thinking

К`во не разбра, ъ? За Пере става въпрос. И стига си  ми спамила темата. Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 5 877
В девети клас поканих един батко да ми оправи разваления грамофон (беше пръв приятел на братовчед ми и аз общо взето джапах след тях). Още не знам дали разбра тонкио намек.

# 25
  • Мнения: 3 405
съществува ли все още традицията жените винаги да чакаме мъжа да направи първата крачка в едно запознанство?!

Вече не е така, днешните жени (е, някаква част от тях) са агресивни, да не кажа нагли, когато трябва да завоюват един мъж, не подбират средства.

# 26
  • Мнения: 150
Когато аз тръгна да се правя на сваляч, а имаше и такива периоди, обикновено жестоко се дъня. Ама аз не мога и детски пиана да продавам (и в това се пробвах веднъж). Тъй че се оставям като последния пъзльо (или като супер модел, въпрос на гледна точка). А жените си казват (или показват) по един или друг начин какво ти мислят. То най-често си мислят и те за същото де, ама им е кратка паметта - в един момент забравят, че и за това трябва да се мисли ( Simple Smile ) и започват да се тормозят с някакви битовизми... А после тичат във форума на БГ Мама и реват за мъже... Нелогичен свят, ама аз съм за малко в него Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 418
Когато ми харесва някой си намирам
начин да му го кажа,или покажа.Не
ме интересува много как изглеждам
в очите му.Преценя ли,че става поне
за веднъж...И пак опираме до онзи
въпрос:"Защо жените,които чу.ат
много мъже са курви,а мъжете,които
чу.ат много жени са черешката на
тортата?"Е тва не мога да разбера
от много време...

# 28
  • Мнения: 2 491
Когато ми харесва някой си намирам
начин да му го кажа,или покажа.Не
ме интересува много как изглеждам
в очите му.Преценя ли,че става поне
за веднъж...И пак опираме до онзи
въпрос:"Защо жените,които чу.ат
много мъже са курви,а мъжете,които
чу.ат много жени са черешката на
тортата?"Е тва не мога да разбера
от много време...

 Peace

Моят мъж аз съм си го сваляла.

# 29
  • Мнения: 920

..И пак опираме до онзи
въпрос:"Защо жените,които чу.ат
много мъже са курви,а мъжете,които
чу.ат много жени са черешката на
тортата?"Е тва не мога да разбера
от много време...

Този свят не по женски модел е направен...

Общи условия

Активация на акаунт