Кой кого...

  • 2 555
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 983
В повечето случаи аз свалям, и то защото ако трябва да ги чакам тях (мъжете)....., не ми се чака, затова действам, пък хич не ми пука как изглеждам в очите на някой

# 31
  • Мнения: 125
Аз съм си сваляла гаджетата. Като си харесам някой си го свалям. Няма да си пропускам шанса я. Още повече че така свалих и мъжа си за ужас на моите приятелки. Simple Smile Grinning Laughing

# 32
  • Мнения: 8 999
Да, безкомпромисна свалячка съм ...мммм бях! Номерът е да ги свалиш така, че да си мислят, че те са те свалили. Обикновено аз съм била инициаторът, само два пъти в живота ми се случи да ме изненат мъже /в смисъл - те първи да ме набележат, а не аз тях, а и да си допаднем/. Моя мъж го преследвах като диверсант, докато го сваля, а после безогледно го ... изнасилих! А после си го взех в къщи и го ожених за себе си. Струваше си да съм агресивна, защото той никога не би предприел първата крачка, сигурна съм.  Мисля, че все още е доволен. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 891
Не знам дали се брои за свалка от моя страна, но аз пускам флуиди с размери на тикви да обикалят около мен  Mr. Green , като се старая да го цапнят по челото. Чела съм, че жените пускат най-много през косата си и за това мъжете предпочитат дългокоси.  Wink Така че от утре, всички да развяват косите  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 534
Според мен няма нищо странно и неприлично да поканиш
мъж на кафе    Crossing Arms
ако той е по-срамежлив и се притеснява,не означава че не е мъж  Naughty
а че жената е поканила някой не означава че е лесна   Naughty
и в крайна сметка живеем в 21век  bowuu

# 35
  • Мнения: 254
Правила съм първата крачка, дори и изненадващо за отсрещния Mr. Green , после тактично се отдръпвам и все едно нищо не е имало, но въдицата е пусната и жертвата се  е хванала   Joy
А, това също, да... ох, прощавай, малко съм импулсивна  Mr. Green
newsm10
Мисля, че жената избира с кого да си легне, кого да целуне и т.н. Понякога е по-лесно да се задейства първа. Дали ще са флуиди, дали ще е по-директна, няма време в цялата схема. После дете, мъж, съвест...

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
Аз не зная как се сваля мъж.
Никога не ми се е налгало.

# 37
  • Мнения: 2 716
Не я разбирам тая работа с феминизма. Жена съм си и не искам да мога сама да си сменя гумата на колата, да си оправям изгорелите бушони, да бачкам яко за пари... Никога не ме е привличала перспективата да си меря чукалото с другите чукачи. Кокетнича доволно често. Постоянно се усмихвам, което се приема от другият пол за свалка  Mr. Green Щото в сбъркания ни свят приветливостта се приема за к.рвалък. Та на въпроса: свалям всички постоянно. С усмивка. И когато откликнат (щот те се отзовават на криворазбрана покана) се налага да ги попарвам. И тогава, сещай се, се оказвам злобната гаднярка. Егати света  newsm78

# 38
  • Мнения: 3 268
Ако някой мъж много ми е харесвал,винаги го е разбирал.Аз мъже не свалям,но правя всичко възможно с типично женски трикове,той да дойде при мен.До сега не съм удряла на камък,но това е сигурно защото преценката ми в дадената ситуация е била правилна.Просто интуитивно усещам дали ще стане или не.Аз съм за женската еманципация в това отношение,че то ако чакаме само на мъжетеее Hug

# 39
  • Мнения: 251
Според мен няма нищо странно и неприлично да поканиш
мъж на кафе    Crossing Arms
ако той е по-срамежлив и се притеснява,не означава че не е мъж  Naughty
а че жената е поканила някой не означава че е лесна   Naughty
и в крайна сметка живеем в 21век  bowuu

 И аз съм на същото мнение! Не намирам нищо срамно жената да  предприеме първата крачка. Аз така направих  Laughing и не съжалявам  Laughing

# 40
  • Мнения: 17
... пускам флуиди с размери на тикви да обикалят около мен ...

 Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 765
 Не бих обърнала внимание на някой , ако той не се навре в полезрението ми ...и заради  мързел , и заради принципи . Не ми харесват мъже , които не харесват мен , а тези с които би могло да се получи го разбират някак си .
 Никога не бих "преследвала " някой , не ми е в стила , не ми харесва да плащам сметки , аз моите не харесвам да плащам какво остава да си играя на "хайде да те черпя едно...". Не е от наивност , така ми е по вкуса . Бих сваляла някой на майтап , но мисля че няма да е приятно накрая ., а не съм лош човек . Не каня никой "на кафе" , освен ако наистина не ми трябва за нещо . И винаги си е било така .
 След 10 -ина години мога да започна да свалям 20 годишни момченца с цел секс .
 Май не съм еманципатка.

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това за момчетата с цел секс е добра идея. Дава цвят на живота Mr. Green

# 43
  • Мнения: 677
Това за момчетата с цел секс е добра идея. Дава цвят на живота Mr. Green
...и пациенти в травматологията.

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз си говоря по принцип, Тони... Не конкретно за жена ти Whistling

Общи условия

Активация на акаунт