Давате ли от гранулираните закуски?

  • 2 512
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 524
смятах да ви питам как се справяте- у нас и трите са луди на тема "барабонки"  Embarassed и  "люспички".Чела съм им съдържанието-като че ли нищо вредно, никакви Е-та, ама знам ли...Защо са така пристрастени към тази храна?

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
купували сме, но не ми допадат...

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2г. и половина щерката закусваше всеки божи ден със зърнената закуска на Нескуик - шоколадова.
Научи и брат си и сега и той е върл фен.
Но само тази. Друга не лизват.

# 18
  • Мнения: 5 183
А моите не ги ядат. Ама изобщо.

И моят син е така. ве4е е на 4 години. Опитвал е разни, не ги ще. Баща му ги дояде няколко пъти и край. Това беше. Не ще. Ама и аз не настоявам.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Големият ги хапва с удоволствие, но нещо захитря и не ги иска с мляко, а само така да ги хрупа. Скоро мисля и на малката да предложа като разнообразие.
В момента имаме корнфлейкс - с киселото мляко става ли и добавя ли се захар?

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моите ги ядат, въпреки, че аз не ги харесвам особено и рядко купувам. Ядат ги с прясно мляко и сухи(шоколадовите на Нескуик), а другите "люспите" - с кисело.
 Не бях купувала около месец и онзи ден като купих - ядоха по две купички за закуска, и после за следобедна закуска...харесва им.

 Лиляна - нашият малкият ги яде с кисело мляко(аз не му слагам захар, но майка му слага и сякаш така го хапва с повече апетит).

# 21
  • Мнения: 2 768
Обожават ги! И двете са фенки на "топчетата".
Зверих се и аз да открия нещо вредно, но освен различни зърнени култури, захар и какао нищо друго смущаващо не открих в съдържанието им.

# 22
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Щерката признава само кафявите варианти. Като пазаруваме, винаги взема "Шокапик", но всъщност най-харесва едни чешки или словашки люспи, със силен дъх на канела (аз ги слагам в картонената кутия от "Шокапик", че те са само в целофан, но тя май не се усеща, пък и не съм се сетила да я светна:lol:). Залива ги с прясно мляко (киселото го яде само натюр, в манджа или с мюсли).
Много са ми удобни, защото може сама да си ги приготви в събота или в неделя, ако на мама и татко им се спи или ги примързява. През седмицата обаче, преди училище, закусва ябълка и мляко с обикновени бисквити или пълнозърнест кроасан без пълнеж.

# 23
  • Мнения: 1 919
gargamela от къде взимаш тези пълнозърнести кроасани без пълнеж.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 867
В момента имаме корнфлейкс - с киселото мляко става ли и добавя ли се захар?

На нищо не добавяме захар. (С килограм захар изкраваме у дома около половин година)
Виктория предпочита комбинацията с кисело мляко, а Габриела - с прясно.

# 25
  • Мнения: 5 877
Избягвам да купувам, че ги опуквам аз.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Купувала съм но не ги харесва много. Зърнените закуски не и допадат предпочита филия или макарони за закуска.
Иначе кроасани харесва, но само с шоколад. ooooh!

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Скоро една майка ми подхвърли, че в ДГ можело да им вкарат в менюто мусли и корнфлейкс. Ами те моите ще умрат гладни...

# 28
  • Мнения: 1 512
Да, давам от медените кръгчета Honey Nut Cheerios, забравих да спомена това в темата за любимите храни. Обожава.
Веднъж купихме и Нескуик, пълна отврат, дори аз и баща й на можахме да го изядем и замина в кофата.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Купувам-със зайчето на Нескуик са ни любимите.

Общи условия

Активация на акаунт