Давате ли от гранулираните закуски?

  • 2 515
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 315
Пробвала съм с Нескуик, но не го хареса и го изядох аз  Laughing.

# 46
  • Мнения: 17 407
Купувам, да. Обича ги с прясно мляко(иначе трудно пие), или ги хрупка без нищо.

# 47
  • Мнения: 11 317
Купувам им. Обичат ги.
Вземам им само пълнозърнести. Нарязвам сама плод, заливам с прясно или кисело мляко.
Тя предпочитат прясното, аз ги ям с кисело - да ми хрупат.

# 48
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сетих се Василена как коментира мляко с мюсли: Аууу, мама пак яде мляко със семки Sick

# 49
  • Мнения: 7 837
И при Самуил това е единственият начин да поема и мляко. Купувам само пълнозърнести. Тези с какао, все още ги отлагам.

# 50
  • Мнения: 1 896
Тези на Нестле съдържат хидрогенирани растителни мазнини според мен. Пише палмово масло, но палмовото масло нехидрогенирано е супер скъп и рядък продукт и бих била силно изненадана ако е такова.
Звъняла съм и на телефона им за клиенти, но не знаеха дали е хидрогенирано или не, момичето отсреща мисли, мисли, ходи да пита и на края двете с колежката й заключиха, че "не би трябвало" да е хидрогенирано. Но това след като два часа им обяснявах какво аджеба е туй хидрогенирана растителна мазнина и защо е гадно, не бяха чували изобщо, но накарая естествено не признаха да има. Не ме убедиха, с други думи.
Иначе моят син ги харесва, но не прекаляваме с яденето. Повече си играе с тях всъщност, отколкото да ги яде.
Между другото, преди 4-5 години помня, че в Дания забраниха храните с добавени синтетични витамини и минерали. Беше станал скандал, защото означаваше, че продукти като Келогс трябва да се махнат от пазара, а е страна от ЕС все пак, другите членки бяха обидени. Сега съм виждала продукти за деца, на чиито опаковки като чета на различните езици, примерно на английски пише съдържание на витамини, но на датски и норвежки пише че ако в тези две страни се продават, значи не съдържат добавени витамини и минерали. Това го споменавам просто заради идеята, че трябва да има някаква причина да се забраняват тези храни, явно ползата от добавките в тях е доста спорна.

# 51
  • Мнения: 315
моят син обича само шоколадовия нескуик корнфлейкса както го купихме така го изхвърлихме

# 52
  • Мнения: 11 317
Сетих се Василена как коментира мляко с мюсли: Аууу, мама пак яде мляко със семки Sick
А, чакай, то мюсли е друго.
Моите не го кльопат въобще мюслито. Sick

# 53
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да бее, знам, че е друго Laughing Ама физиономията е почти идентична Joy

# 54
  • Мнения: 1 877
Боян много ги обича и, щем-нещем, му купуваме...

# 55
  • София
  • Мнения: 7 047
Скоро започнах да купувам, малкият не ги харесва много.

# 56
  • Мнения: 135
Синът ми закусва само това вече две години, а дъщеря ми изобщо не ги обича  Laughing

# 57
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
вторите от ляво са му любими Heart Eyes сам си ходи в кухнята и си ги иска. ако питам него само тях ще яде сутрин Mr. Green

# 58
  • Мнения: 398
Да, купувам от скоро тези
   
Лора ги яде с кисело мляко  Crazy
Големи фенове са им.Обичат и Фитнес  да хрускат.Цял ден могат само това да ядат.

# 59
  • Мнения: 4 390
Да, но рядко.
Купувам , защото
само това харесва.
Хрупа ги като снакс тези топчета, без мляко,
затова избягвам често да й взимам.

Общи условия

Активация на акаунт