Мама вече е нетърпелива АПРИЛско бебе да повива!

  • 12 554
  • 315
  •   1
Отговори
# 30
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте мами  bouquet  bouquet

Чстита нова темичка и дано се пълни всеки ден с нови бебенца smile3521

Честит рожден ден на  Аничка 76 и  честити им бебенца на нея и Саня  ylinfant  ylinfant

Аз от 2-3 дни спя като пън Rolling Eyes едвам издържам до 22:00 часа вечерта и ставам в 11 сутринта,а и през деня много ми се спи, но немога да лягам, защото няма да свърша никаква работа JoyВчера и аз оправих моя и на татито гардероб и доста се изморих,полегнах си и зачаках с надеждата бебчо да реши да тръгне,ама не Crazyосвен че кръста ме заболя и корема ми се постегна, друго нищо ooooh!Вече се чудя какво да направя за да тръгне,време му е вече Crazyискам да го гушкам,а и да ми олекнат малко тия килограми,че вече едвам ходя Crazy
Ако знаете някоя хитринка да го прилъжа да тръгне да излиза-казвайте Joy Crazy

# 31
Честито на мами Марая 75, Аничка 76 и Саня! Много здраве, щастие!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 925
ягодка - аз мисля да взема : ританки, боди с дълъг ръкав, гащеризонче, шапка, ръкавички и порт бебето. Мисля да взема и по-тънката пелена, която мие към комплекта, но това зависи колко топло ще е. Peace

# 33
  • Мнения: 105
А дали няма да му е топло и некомфортно с ританки и отгоре с боди newsm78, ей това ми е чуденката на мен Rolling Eyes

# 34
  • Попово
  • Мнения: 687
Искам и да ви питам нещо, какво според вас трябва да включва комплекта за изписване, понеже искам аз да си го "сглобя", а тези по магазините ми се струват с много излишни неща newsm78?
Аз съм приготвила боди с дълго ръкавче, ританки с блузка, шапчица, буйки, порт бебе и евентуално ако свие студ имам и плюшено гащеризонче...  Бодито е под ританките, облича се на голо само в/у памперса

# 35
  • София
  • Мнения: 9 111
Явно мъжките мами ще има да почакаме.... Момчетата се оказаха по-мързеливки- поне дотук Simple Smile А госпожиците нямат търпение и взеха да излизат.

# 36
  • Мнения: 29
Привет,мами.ЧЕСТИТИ МОМИЧЕНЦА НА АНИЧКА76 И САНЯ-да са им живи и здрави и много да ги радват.Знаете ли,че преди малко се сетих-ами не знаем как се казва госпожицата на Пенелопа,а както вече споменах аз съм много любопитна за тези неща.Дано скоро се включи и ни каже.Като гледам как вървят нещата аз сигурно пак ще си преносвам като първия път,много е изнервящо.Нямам никакви симптоми за раждане още,та се замислих,че ако се появи още една родила пловдивска мама,сигурно има нещо във въздуха там и ще трябва да намина на гости,та дано и аз зараждам по-рано Joy Hug

# 37
  • Мнения: 105
Охххх вместо гащеризонче съм написала боди ooooh!, къде ми е главата. Мисълта ми беше за ританки и гащиризон в комбинация?

# 38
  • Мнения: 6
 Честито на новите мами! Да сa здрави и послушни бебетата!  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Леле колко много бебета изкочиха изведнъж Simple Smile Обаче marraya е рекордьорката, близо 4 кила ще трябва да разказва после как се ражда такова голямо бебе Simple Smile Някой знае ли със секцио ли го е родила или нормално?
Хайде весел week end на всички и които е наред за раждане да казва Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 925
ягодка - ами аз така реших, пък и на у-щето ни казаха, че това е подходящото облекло за преходния сезон. Ако е топло може и без ританките и да е с по-тънка пелена, а не с порт бебето, защото то е много плътно. АЗ ще ги взема всичките неща, които ти казах, пък в зависимост от времето акушерките ще преценят как да го облекат.  Peace

# 40
  • на североизток
  • Мнения: 285
Честити бебенца на Аничка76 и Саня!Да са ви живи и здрави и много да ви радват!
На мамите - бързо възстановяване
!
Честита ни нова темичка,момичета -започва със страхотни новини!
Чета за новите бебенца и все още не мога да осъзная, че почти не ни остана време Rolling Eyes и скоро и ние ще си гушкаме нашите слънчица!
Прегръщам ви всички и ви пожелавам приятни почивни дни! Hug

# 41
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Честито на всички обебили се мами Марая 75, Аничка 76 и Саня!
[/size]
           bouquet   bouquet   bouquet
Колко е хубаво, че априлският отбор се множи! Давайте мъжки мами, че изоставате!  Joy
Ауа, добре дошла отново сред нас!
Хубав ден на всички!

# 42
  • Мнения: 354
Честити бебенца на Аничка76 и Саня!Много да ви радват и да са ви здравички , умнички и късметлийки! И ЧРД на Аничка, ти получи най-желания подарък!
ХемоглобинМоят също е спаднал пак на 100 и почвам ферофолгама, отоците ми са "чисти".
Качела съм 23кг, направо съм.... хипопотам, а ми викат не ти личи да си качила толкова Shocked , едва дишам вече, ама стига съм хленчила малко остана!
Хубав следобяд ви желая и още нетърпеливи бебенца да се появят!

# 43
  • Мнения: 63
Честито на всички нови мами!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Аз съм малко болна и се притеснявам да не предам вируса (или каквото е там) на бебката. Иначе тя изглеждаше добре на консултацията преди 2 дни - вече е 2500. Simple Smile
Ще раждам във ВИТА (дано се засечем със Страчи).
 

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Честито на Аничка и Саня!!!
Да са живи и здрави малките човечета и много да слушат мама и татко!!!
newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт