Мама вече е нетърпелива АПРИЛско бебе да повива!

  • 12 550
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Ей, честито и на San_ya!   bouquet
Много, много щастие за малката принцеса!
Ама то какво се оказа - първо се изпразни датата 5.04  newsm78 Много са чевръсти тези мами с термин на въпросната дата  Joy

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Сутринта си мислих за нея, че и е второ и... че и е време Simple Smile
Браво на Саня!!!


Веси, ама ти си от висшия шпионаж Blush

# 17
  • София
  • Мнения: 6 269
Честити бебчовци на Саня и на ani4ka 76. Честит рожден ден на ani4ka 76, не знам какъв по-хубав подарък може да си пожелае за рождения ден  Laughing

alina_nana , и аз се събудих тази сутрин точно да гледам съчетанието на Албена и Максим, перфектни бяха. Толкова се развълнувах от танца им и от спечелената титла.
 bg
И после влязох във форума и още положителни вълнения. Страхотно почва деня, нищо, че е едно такова мрачно и облачно.  

Ая , добре дошла отново wavey  smile3525

# 18
  • Мнения: 1 925
Добро утро и от мен !
Аз току що се връщам от док. Гледахме всички стари изследвания и мерихме и смятахме по всички снимки как вървят нещата. Та за сега си оставам с термина 23.04., пък да видим. Пак каза, че сме големички  ooooh! , но важното е да сме добре.  Peace Само че беборанка нещо се е обърнала с лице към корема, т.е. на предния преглед беше идеално разположена за раждане страничко, а сега е с личице нагоре и според док раждането ще е малко по-трудно и обиновено минавало с дотса шевове. Дано пак да се завърти странично  Praynig че малко ме изплаши сега.  Praynig На преглед съм на 2.04. и ще пускаме всякакви изследвания, ще мерим тонове и дано тогава се е обърнала. Praynig
Мелодия - бравос за темичката  Hug
За спането - еми ставам най-малко по 7 пъти на нощ да пишкам, все по-неудобно мие, едно непрекъснато въртене и от няколко дни съм направо скапана, заспивам права  Tired
Момичета, усещатели лекия дъжд от бебета, който започва ? Ей, много съм развълнувана и както казва Илит - "Все си мислех, че тези неща се случват на другите "
Joy

# 19
  • Мнения: 11 004
Честити бебчета на новите мами!
  bouquet   bouquet  
Няма по-хубав подарък за рожден ден за една бъдеща мама Wink

Честита световна титла на Албена и Максим, ей как се зарадвах за тях! Hug

Ая, добре дошла отново  Hug

Вчера установих нещо странно - когато шофирам, ме боли дясното ребро точно под гърдите, много е неприятно. Досега такова нещо нямаше. Нали коремчето ми се е смъкнало вече, защо ме боли толкова високо?  #Crazy

# 20
  • Мнения: 6 442
I az da se zapi6a v novate temi4ka i da pozdravq mamite!!!Bravo momi4eta!Mnogo mi e my4no za vas,no za syjalenie nqmam vyzmojnost da vlizam po-4esto!Stiskam palci vsi4ki da ste dobre(bebo4ite sy6to) !!!  bouquet

# 21
  • Мнения: 161
 
newsm81 newsm81 newsm81
Човек да не отиде до магазина и айдеееее две бебчета! newsm44 newsm44 newsm44

Честито на мама Аничка и Саня!!! Да са им живи и здрави малките госпожички и много, много да ги радват!
Розовият отбор все пак расте smile3508!!!

Честит Рожден Ден на Аничка!
По-хубав подарък не може да се направи! Много щастие и здраве!
Ех, че е хубаво newsm68!!! Бебенца, бебенца, сладички smile3522......от радост нямам думи! newsm68
Отивам да правя чийзкейк и ви черпя виртуално предварително

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Хей колко много бебенца  baby_neutral
Да са живи и здрави и много да слушкат
Аз да се похваля, че днес с нашата принцеса ни има във вестник 24 часа (старозагорската притурка)   Blush  Отделили са ни половин страница със снимки  Heart Eyes и сега бабите са на върха на щастието, а пък аз се чудя как малката да не се възгордее  Joy

# 23
  • Мнения: 187
Честито на Ани4ка 76 и на Саня!

# 24
  • Мнения: 105
Честито на мама Анишка и на мама Саня  bouquet  bouquet  bouquet
Май вече няма да има и ден без такива радостни новини, просто е супер, влизаш във форума и нови бебенца Grinning
Искам и да ви питам нещо, какво според вас трябва да включва комплекта за изписване, понеже искам аз да си го "сглобя", а тези по магазините ми се струват с много излишни неща newsm78?

# 25
  • Попово
  • Мнения: 687
Benitta, едно голямо благодаря  Hug
Честити бебчета на новите мами!

# 26
  • Мнения: 268
Ей, човек да не иде до магазина - и още едно бебе  Laughing
Честито на мама Саня за принцесата! smile3525 smile3522
Веси, ти сложи и Холмс, и Уотсън в малкия си джоб  smile3530 smile3521 ! Евала!  newsm10 smile3501

# 27
  • БГ
  • Мнения: 735
Честито  newsm30 на Аничка 76 и Саня! много да ви радват бебчетата!
аз влизам от офиса и какви хубави новини, браво!
benitta мерси за отговора, ще питам доки довечера дали ще ми направи, и дали става бързо.
Аничка 76 ,честит рожден ден!  bouquet
хубав ден на всички от мен  bouquet

# 28
  • Попово
  • Мнения: 687
Виктория 27, моят ВТР е 21.04.2007, не знам защо обаче в лентичката ми излиза 20.04, а като ме гледат на УЗ ми казват 30.03... вече не знам какво да кажа с тези дати и щуротии, важно е бебка да е добре и да се роди по-живо по здраво   Praynig

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Току що се чух със Саня! Тя изпраща много поздрави на всички! Имала е перипетии около раждането (за които ще разкаже подробно като се приберат с малката), затова не се е похвалила веднага. Но вече бебка - ЕЛИЗАРА - е добре и Саня също каза, че се чувства отлично, въпреки шевовете, които даже не усеща.

Общи условия

Активация на акаунт