"ДЕКЕМВРИйски мами и деца радват се на пролетта"

  • 13 077
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Тия гадни социални..... Споделете, моля, тази помощ от 200 лв изплатиха ли ви я вече.

сори, аз ги получих и вече изхарчих, но и аз така - януари пуснах молба и началото на март или малко след това ги получих, но на банкова сметка. мисля, че така по-бързо идвали.

# 16
  • Мнения: 183
вижте какво прочетох в книгата на Лиляна Трифонова за хранене на бебето : "В случай, че не кърмите бебето, най-добре е през първите месеци да го храните с адаптирано, а не с кисело мляко, тъй като киселото мляко е по-богато на соли и белтъци и обременява бъбреците на детето.
Водата с която приготвяте или давате на бебето, също трябва да е с с ниско и подходящо съдържание на соли. Такива води са бутилираните трапезни. Избягвайте минералните води, те по правило съдържат много соли, които са вредниза бъбреците на бебето. Преварявайте за всеки случай дори бутилираната трапезна вода, за която е гарантирно, че е обеззаразена в заводски условия.
.
Това го пиша по повод на стара дискусия сред  нас, но попаднах сега на информацията.

# 17
Айде и аз да се запиша!
Браво на Ники smile3501!
poli.jekova-моя синковец го бях оставила една седмица само на адаптирано мляко и вода горкия се запече. Сега откакто сме с киселото такива проблеми нямаме!

# 18
  • Мнения: 376
И ако не кърмя? newsm78

# 19
  • Мнения: 831
siniger4e, в Младост знам за една 250лв, всички други са от 400 нагоре, много ми идват. А от Люлин до Младост - абсурд. Rolling Eyes
Дани е жива и здрава Ники за труда, който полага за всяка нова тема!!! Благодарим ти!
Искам да знам къде е тази ясла ако може, координати нещо???

# 20
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
По повод за социялните-да,и на мен ми ги изплатиха по банков път и става по лесно.Но имам заповед за детски от януари а още нищо не са ми изплатили.Уж щяли накуп да ми ги платят,за три месеца ,пук да видим.

# 21
  • Мнения: 183

не те разбрах ?    Sad

# 22
  • Мнения: 320
Запис и аз! Благодалности на Никки!  bouquet

Пебъл, милата Моника! Но не се тревожи, често се случва доколкото знам. В къщи аз още не съм се престрашила, мъжо отговаря за маникюра. Mr. Green

Тук в Б-с пекна и ние драснахме навън веднага. Ама не щеше в количката и в кенгуруто.
Нали в новия закон като се върнеш на работа и държавата осигурява 180 лева за гледачка, имаше нещо такова, ама не помня точно. Ако някой знае, нека подсети, плийз....
Синигерче, аз не съм ходила на ясла, чак на 4 съм тръгнала на градина, но със соц контактите не съм имала никога проблеми. Рано съм проговорила и съм била общителна.  Мисля, че е въпрос на характер.

# 23
  • Мнения: 163
Да се запишем и ние в новата темичка Wink Ники   bouquet

# 24
  • София - Дружба 1
  • Мнения: 38
Запис и от нас.
Ники, супер темичка. Благодаря!!!
Ние утре сме на Пентаксим - дано всичко мине добре и бебо да е добре.

Сега трябва да се къпеме.

# 25
  • Мнения: 572
Лелеееее леле, видяхте ли новините по Нова телевизия - изпекли са едно яйце от вълните между два мобилни телефона!!!

Не случайно мъжо ми забранява да говоря близо до бебка, дори от безжичния ни телефон!!!

# 26
  • Мнения: 302
Запис

Да това за телефоните го чух и аз но ми се струва несериозно. Simple Smile

# 27
# 28
  • Мнения: 1 313
Запис! Wink
Ники, newsm51  love001 smile3525

# 29
  • Мнения: 581
Гледах Здравей, България в него беше демонстрирано това с варенето на яйце между телефоните. Имаше гост един доцент и две дами  Embarassed не им запомних имената и дискутираха, факта че е много вредно за мозъка това лъчение и че в някои страни е забранено ползването на мобилни телефони от деца. Разбира се, имаше и зрители, които реагираха доста скептично. Гостите обясниха, че когато говорим по мобилен телефон едната половина на мозъка, тази от която е слушалката се загрява ужасно много.
Водещите Лора и Кориторав казаха, че в никакъв случей не искат това да се приема като антиреклама за фирмите които внасят телефони, а да се обърне внимание за това дали децата да носят телефони и в упътването на апаратите да има обясенние за вида лъчение и вредата от него.

Общи условия

Активация на акаунт