"ДЕКЕМВРИйски мами и деца радват се на пролетта"

  • 13 075
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 212
Аз пак да си пробутам идеята за следващата тема:
Папкай ДЕКЕВРИЙЧЕ сладко, радвай маминка и татко!
A , НЕЕЕ !!!  Naughty Naughty Naughty
Да ги нямаме тия, аз на моя не мога да му насмогна, а ти папай та папай ! Wink Mr. Green
Не, не и не !

Уф, да се оплача моя кротък син, както всички казват....., днес луда ме направи #Crazy
Цял ден мрънка, после плаче, врещи , иска на ръце и ....гледен естествено!
Накрая взех, че почнах да мисля какво ли не, дали му няма нещо на детето.
Никки  не отлагай прегледа !
ива бебе ето  го линка за детските филмчета : 

http://store2.data.bg/drina/Baby%20Einstein/
maiche  , това с фотошоп ли се прави? Много са хубави... Peace
slavka gergova - не им е лесно и на мъжете... К'во да ги правиш , кат' са по-слабия пол....освен да им прощаваш... Mr. Green .Стискам палци да се оправите, всички имаме своите трудни моменти Peace
Хайде лека от мен  Hug

# 286
  • Мнения: 320
Моето чоре се държи за сега сякаш ваксина не е бита. Хили се, спинка си, даже е по-кротка  и спокойна от обикновено. Пак казвам - за сега.
Ние не се обръщаме, опитваме се обаче от по гръб, по корем, ама ръчичката ни пречи и не можем да се сетим къде да я дянем. newsm78
Иначе почна да се набира на ръчички. Лигави се , ама много. Страшна работа, не мога да смогна на лигавници.
Иначе мадамата като се събуди и сме на вън, повче в количката не ще! Рев, рев! И се принудих да нося кенгуруто винаг с мен и сега като е будна в кенгуруто. Като захленчи, значи и се спи - в количката.

Лека нощ на вас мами и на сладурите ви. smile3524

# 287
  • Мнения: 1 483
slavka gergova аз пък не ги признавам тея мъжките депресии  Crossing Arms
за тебе да не е по-малък шок и промяна това бебе?
на него му е лесно, утре ако реши може да си вземе чукалата а ти оставаш с детето "вързана за гащите" колкото и грубо да звучи #Cussing out
ако съм на тебе му бия шута smile3513 и му давам 1 седмица време да помисли на какво държи повече - на семейството си или на колежката, аверчетата и безгрижното си минало  bash
много ме ядосват тея глупаци!!!   Rage fight newsm61 smile3515
стресиран бил, депресиран бил, не можел да се наспива....сякаш аз мога?!
моя онзи ден се опита да ме изкара от банята защото Лора плачела   Rolling Eyes
ЕВАЛА Peace

# 288
  • Мнения: 572
Ох, момичета, много съм разтревожена. На Еличка й е пресипнал гласа, говори с "х" в него..., ако може изобщо така да се обясни...хрипти често, а като й чистя носа, не излиза винаги... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Praynig

# 289
  • Мнения: 125
Боже, човек докато мигне, и вие сте изписали 100 стр., не сварвам да ги прочета!
slavka gergova, трай си, ще му мине. Моичкият с баткото 3 месеца го заобикаляше, да не го ухапе, а аз тайно ревях, че не го иска. Като се има в предвид, че не се ожених бременна,т.е. не се оженихме заради това. Искаше да му обръщам внимание и се заигра с Мончо чак като седна. Страх го било да не го счупи, не правел номера, не му било интересно. Сега малкия го мачка и целува и през нощта. Като е вкъщи се опитай да му го вземеш от ръцете. Twisted EvilВси1ко ще си дойде на мястото.Предложението на siniger4e е супер! Предложенията за колажи също! Влюбих се в този с кламерчето, но който и да изберете ще е красота! Nikki-Ivanova,вземай се в ръце, не е шега! Пиши после какво става! Иначе за високата девойка - не се тревожи - ние преди 40 дена бяхме 61 см, а сега очевадно е станал дълъг като жираф, но педката била в болница с майка си и що да каже! Всеки ден сестрата пише бележка: "Днес Д-р Иванова няма да приема бебета за консултация" Ами пиши до кога, не в студ и пек майките да трамбоват през 2 квартала с надеждата да смят после бабите с постиженията! Ама-ха!Оплаках се, сега отивам да си обуя чорапи, че се вцепих! smile3503

# 290
  • Мнения: 669
момичета Ники е пуснала новата ни тема ето я http://:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177359.0

Общи условия

Активация на акаунт