"ДЕКЕМВРИйски мами и деца радват се на пролетта"

  • 13 089
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
pontes,нямах време да ти отговоря,и ето сега го правя.Ами не в началото беше много загрижен,гушкаше я вечер и я преспиваше.Това започна от около 2-3 седмици.А проблема назря когато му казах, че ревнувам от негова колежка ,че излиза на кафе с нея.Ядоса се ,че съм му нямала доверие,наговорими ги едни.Не сме ли избарзали с бебето,чувствал се не на мястото си,държал не държал на нас,никога нямало да си остави детето ,еи такива обаркани неща.Когато го попитах дали се е уплашил ,че е станал баща и има отговорности към някого,каза че е и това.А иначе обича бебето ,но аз не знам какво да си мисля и какво да направя.Разборам го ,че живота му е променен,приятелите с който излизаше вече не са на първа линия.ИМА ЛИ НЯКОЯ С ПОДОБНИ ПРОБЛЕМИ? ПОМОГНЕТЕ, И АЗ ИЗПАДАМ В ДЕПРЕСИЯ!!!!!!

# 271
  • Мнения: 572
Това е един пример за хомеопатията и "пневмонията" - но е хубаво да разгледате цялата тема и други подобни във форума. Аз като намеря другите, които съм чела тук, ще ви ги пейстна.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=169748.msg3373551#msg3373551
Ето още -  всичко за хомеопатията - тема във форума bg-mamma
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170508.0 -продължение
А тук е БИБЛИОТЕКАТА на здравния форум на бегемама, в него също има линкове за хомео

slavka gerova - това е доста типично за мъже в следродилна депресия...Да можеше да му теглиш един шут на тоя сега!?  #Crazy Във всеки случай, не показвай за нищо на света чувства като ревност и яд, а прояви разбиране и бъди ти по-силната, демек мъжът в семейството. И намери време за себе си, за външния си вид, колкото и да е трудно, направи така, че да се  почувстваш, както когато сте били гаджета преди бебчето.

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 18:32 от siniger4e

# 272
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
sinigerche,БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО ЗА БЪРЗИЯТ ОТГОВОР.Това което съветваш е направено,но колко е трудно да бъдеш спокойна ,когато те терзаят толкова много мисли и ти се иска да крещиш.Опитвам се да бъда мила и добра ,разбирам го но кога ще отмине тази мъжка депресия?БЛАГОДАРЯ ТИ ПАК!!!!!!!!!

# 273
  • Мнения: 1 768
А кога 6е стане готов колажа на декемврий4етата ни? Wink

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
колажа ще го правя като събера снимките, мисля, че повечето ми пратиха. Така, че скоро предполагам.

Моя проблем с кървенето продължава. Странното е, че нямам никаква болка  newsm78 Все едно съм чистак нова.
Незнам дали температурата има връзка с кръвта в /как да го кажа по меко и аз незнам/ акото, обаче взех да се притеснявам вече. Рових се из форума и обикновенно това са симпотми на хемороиди, ама те са болезнени в повечето случаи, а при мен болка отсъства. Оф да идва другата седмица и да се преглеждам. Някой все пак има ли идея за кво може да иде реч??

# 275
  • Мнения: 1 483
Ето ни Hug
Докладвам-станали сме 6500 и 62см.Май не сме качили много,има как още Crossing Arms SadНо тоя малкия нещо не иска да яде ти дни,направо ме побърква......
Mацка, какво те притесняват тези мерки ? ....  newsm78
Нашите са такива / с + 200 гр отгоре/ , а аз се тормозя, че отглеждам дундьо и се чудя как да го накарам да яде по-малко ??!!
Колко сте наддали от последното мерене, всъшност ?
И коя ли от двете ни има основания за тревога  newsm78 Wink

Ами за един месец сме качили 600гр,знам ли Thinking тя докторката ми каза,че това е долната граница на нормата.И аз за това се притеснявам и още повече,че той и без това не яде кат ората Crossing Arms
А за праха за пране-и аз пера със САНО,пера на 40градуса,но те дрешките не се цапат толкова още.А иначе за петна използвам едно спрейче на една фирма AMWAY ,скъпичек,ама е доста як.
Никки задължително ходи на доктор,да не ставаме на кълбета.Това не е шега работа Naughty Crossing Arms

# 276
  • Мнения: 572
Ники Иванова, много е важно гинеколога ти да узнае за температурата. Примери си я и сега, важно е да е под 37 градуса.

# 277
  • Варна
  • Мнения: 893
slavka gergova аз пък не ги признавам тея мъжките депресии  Crossing Arms
за тебе да не е по-малък шок и промяна това бебе?
на него му е лесно, утре ако реши може да си вземе чукалата а ти оставаш с детето "вързана за гащите" колкото и грубо да звучи #Cussing out
ако съм на тебе му бия шута smile3513 и му давам 1 седмица време да помисли на какво държи повече - на семейството си или на колежката, аверчетата и безгрижното си минало  bash
много ме ядосват тея глупаци!!!   Rage fight newsm61 smile3515
стресиран бил, депресиран бил, не можел да се наспива....сякаш аз мога?!
моя онзи ден се опита да ме изкара от банята защото Лора плачела   Rolling Eyes

# 278
  • Мнения: 572
Ето една интересна дискусия за хомеото във форума:
ДИЛЕМАТА ХОМЕОПАТИЯ ИЛИ ТРАДИЦИОННА МЕДИЦИНА

# 279
  • Русе
  • Мнения: 856
Момичета,това са моите предложения за колажа.Харесват ли ви?Мога да помогна на Ники с половината снимки.

# 280
  • Мнения: 302
maiche, всички предложения са супер Simple Smile

# 281
  • Мнения: 4 970
Ние се подготвяме за утрешния купон по случай 4-тия рожден ден на нашия батко. Ще идват 7-8 дечица и ще стане лудница.  Но детето да е щастливо!
Иначе моята Венета се обръща от гръб по корем още преди да стане на 3 месеца. Виждаше ми се прекалено рано, защото баткото беше почти на 4 месеца, когато се обърна за пръв път.  Сега вече очаквам и от корем по гръб да се обърне.
Отивам да чета книжка на баткото. Просто понякога завиждам на мамите с едно дете. Много става трудно с две, или повече.
Хайде, лека нощ от мен!

# 282
  • София
  • Мнения: 1 424
maiche, всички предложения са супер Simple Smile
Peace
язък че нищо не разбирам, че и аз да помогна с нещо. но ако има нещо по - лесно - насреща сме. но ще ми обясните по няколко пъти, защото виждате какви ги върша Whistling

# 283
  • Мнения: 333
Сладурки, здравейте и от нас с тримесецния Кристиян, който определено е висок ерген - 65 см така че Пепа тука сме душа  Hug
Сега за Никито Ивановата, марш на лекар че като те запукам  #Crazy  можеш да имаш кървене от гастроинетстиалния тракт хемороидите не винаги са проста работа. Ето ти живия пример - аз! Преди шест години такива бели си навлекох с отлагане че ме шиха два часа и няма да ти кажа колко се възстановявах. Миналата сряда, а ето и повода ми за отцъствие от форума, се наложи да ме шият пак че се бях цепнала от раждането  #Crazy. Няколко дена бях просната на легло и на силни болкоуспокоителни. На раждането на охнах, но тая болка ми изпива мозъка  ooooh!  на степен десет като те яхне и не пуска.Ники, не се шегувам пиле, не си играй с това моля те  Praynig
Тепърва ще ходя гинеколога да види дали са пораснали израстъците ми  #Crazy но едва събирам емоционално сили и за това  Shocked
Понтес, понеже и ние бяхме само на хапчета а сега няколкото капки кърма не ми позволяват, проблемите които ми се накачулиха не вещаят секс до рожденния ми ден тоест юни тъй че се пазим успешно  Confused
Славка, ще помисля и по твоя проблем  Hug
Невменте, ти имаше хубава лактация, давай на бебка по-често да суче в полусън.
Прегръщам ви ще пиша пак че много ми се събра да казвам  Hug  Hug  Hug

# 284
Здравейте и от мене!
 Днес слетобед докито идва в нас да ни претегли и измери и да ни боцне инжекцийката.
63см и точно 7кг. А за инжекцийката- горкото дете никога така не е плакало  #Crazy!
От както си замина докито малко поспа около половин час и от 7ч до преди малко рев и рев не мога да го успокоя. Видях се в чудо.
иначе ние и ние от няколко дена забелязвам прави  smile3534 като му се съберат малко лигички.ААА относно лигичките Ники какво става с вашето зъбче? Имахте ли много лиги и беше ли спокоен. Влади се лигави много ама много не мога да сваря с лигафите и от три дена не е спал спокойно вечер, но за сметка на това на вън в количката се наспива а мама?-кога спи пита ли я някой? smile3514 Вече не издържам и реших петък да го командировам на свекито с преспиване аз да си почина малко и да се наспя, мъчно ще ми бъде ама и аз съм човек!
Това е за сега от нас лека и спокойна!

Общи условия

Активация на акаунт