"ДЕКЕМВРИйски мами и деца радват се на пролетта"

  • 13 081
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 535
И на мен ми се иска да захранвам по-късно към 6-тия месец, но водя непрестанна борба с мъжо и свеки  #Cussing out Ще видим докога ще устискам  ooooh!
Някоя мама пере ли с Sano Maxima? Имам чувство, че не изпира добре  newsm78 Все ми остават петна  newsm78 На колко градуса перете бебешките дрешки?
 Hug

# 256
  • Мнения: 376
Аз пера винаги със Сано и са ми чисти дрешките. Не че ги цапаме много. Слагай повече на по-замърсените. А градусите са си 30.

А аз нали не кърмя, та сигуно ще захраня към края на 4-тия месец.

# 257
  • Мнения: 1 212
di , aз  от Тео бебе нямам оплаквания Peace. Пера на 40 градуса , без предпране, рядко на 30.

# 258
  • Мнения: 535
И аз пера на 30 или на 40, но не се изпират добре, вече ще слагам повече от една доза  Hug
Magesta , изтеглих си някои от филмчетата, за сега от беба няма интерес, което много ме учудва, защото е голям телеман  Thinking Но може би по нататък ще ги хареса  Peace На мен ми харесват  Crazy
И моята бебка се напъва да се изправя, не е ли рано още  newsm78

# 259
  • Мнения: 376
За кои филмчета говорите? И от къде да си ги дръпна и аз?  newsm78

# 260
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравейте!
Бебе Свилена е 58 см. и 4840 гр.! Което за нея си е добре, 700 гр. за един месец, като се има предвид колко слабо наддаваше в началото. И доки каза, че сме мноого жилави! А по време на прегледа се обърнахме за първи път!
Честито на всички празнуващи!
И аз пера със Сано, и нямам проблеми на 40 градуса. Внимавайте с предозирането на прах, понеже електрониката на пералнята понякога се шашка. Аз така си мислех, че ни се е развалила новата пералня и виках техник, и той каза, че това му е "любимият" прах за пране - в комбинация с почти чисти бебешки дрешки прави много пяна и пералнята се бърка, че има още вода, при нас спря да центрофугира. И каза много да внимавам и да сипвам по-малко прах от това, което предписват.... Ако трябва отпирайте по-замърсеното на ръка предварително, аз така правя  Peace.
Жалко, че днес е студено и духа, не успяхме да се разходим...

# 261
  • Мнения: 572
Някоя мама пере ли с Sano Maxima? Имам чувство, че не изпира добре  newsm78 Все ми остават петна  newsm78 На колко градуса перете бебешките дрешки?
 Hug

di_, не им се давай ни на мъжо, ни на свеки, аааа!!! Ти майката ли си или какво! Трябва да ти имат доверие!

А за Сано - да, аз съм с него, по препоръка на моя приятелка с по-голямо дете, на 11 месеца. Но за петната от аки и повърнато първо ги пера леко на ръка, после с Vanish на петното киснат и чак тогава ги пускам в пералнята. Иначе не се махат. И пера на 40 вече, няма проблем.

# 262
  • Мнения: 3 695
И аз пера със Сано максима - от този на прах. На 40 градуса и понякога с предпране. siniger4e, Vanish-a става ли за бебешки дрешки, мен ме е страх да слагам други препарати, освен бебешки прах.  Rolling Eyes
Айде и ние в албума на 3-месечковците, че другата седмица към 4-месечните ще се присъединим Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=113612&photo=106

# 263
Здравейте всички след толкова време. Аз ви чета понякога, но все не остава време да пиша.
А какъв имен ден е днес?
И на нас днес ни слагаха Пентаксим, но много се колебах  защото съм я купила преди 10 дни и снощи установих, че съм я съхранявала на 11 вместо на максимум 8 градуса. Педката каза че е ОК , но доста се притесних.
ТЪРСЯТ СЕ ВИСОКИ ЕРГЕНИ!!! Laughing
Ние сме с манекенски разметри - 5650 и 64см. Малко ли тежим според вас? Кака ни беше с тази височина на 6-7  месеца Rolling Eyes
Според нашата педи 5-я месец трябва да давам хипоалергенна каша тъй като бързо растем и калориите ни не стигат. Аз и без това давам АМ към две хранения, но все още се чудя да чакам ли 6-я месец??
Поздравления за най редовните от вас! Как успявате да пишете непрекъснато и да смогвате със всияко останало?? Особено многодетните?

# 264
  • Мнения: 572
] Vanish-a става ли за бебешки дрешки, мен ме е страх да слагам други препарати, освен бебешки прах.  Rolling Eyes

Става. Но проблемо. Само че, преди да ги сложиш в пералнята!

Аз пак да си пробутам идеята за следващата тема:
Папкай ДЕКЕВРИЙЧЕ сладко, радвай маминка и татко!

deteliiiiiniiiii?????[/b]

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 17:03 от siniger4e

# 265
  • Мнения: 320


Аз пак да си пробутам идеята за следващата тема:
Папкай ДЕКЕВРИЙЧЕ сладко, радвай маминка и татко!

Peace Peace Peace

# 266
  • София
  • Мнения: 1 424
здравейте, мами!
да ви се похваля, ако някой не е разбрал, че във вашата  темичка се намира НАЙ -ГОЛЯМАТА ОВЦА НА ВЕКА - визирам себе си -   animal085  animal085  animal085
от миналата седмица бебето ми е настинало и в петък ни дадоха антибиотици - по 2 мл на 8 часа. и понеже с мъжа ми сме такива шматки, решихме да го даваме с една пипета за по - лесно. пипетата е 0.5 мл.
и ние, простаците, сметнахме, че трябва да и даваме по - малко от половината пипета - тоест 8 пъти по - малко - тоест нищо doh и го даваме така барабар със сиропа - него го даваме половин пипета вместо 5 пипети  newsm53 и се лекуваме иначе. добре, че бебка се оказа куча марка и се оправи. днес идва лекарката и като погледна по колко даваме, се хвана за главата.
сега, ако нещо се влоши, ще трябва да даваме друго, защото била изградила резистентност към този АБ.
представяте ли си!!! а иначе се смятам за горе долу интилигентна Embarassed newsm57
просто нямам думи за собствената си глупост   Banghead smile3514 smile3511

# 267
  • Мнения: 572
А защо за настинка да се дават антибиотици!?!?! #Crazy
Може би правилно не сте давали!
Я минете на хомео най-добре!

# 268
  • София
  • Мнения: 1 424
А защо за настинка да се дават антибиотици!?!?! #Crazy
Може би правилно не сте давали!
Я минете на хомео най-добре!

то не беше баш настинка. киха и кашля 3 дена и не се оправи със сиропи и затова. и темп вдигна. и взе да кашля доста кофти Sick

# 269
  • Мнения: 163
Здравейте, мами!!! Hug
Ние вчера ходихме да ни изтеглят, че на консултация преди една седмица, за месец бяхме качили само 200гр. Cry(5700) и много се бях притеснила (бяхме само на кърма и с едно хранене вечер с АМ)....Та педи каза да започвам да и давам на всяко хранене.В крайна сметка моята кърма по принцип беше много намаляла, а сега вече почти я няма(около 20-30 гр.), защото на бебка така и харесва шишето, че не ще да чуе за цици....НО какво да се прави....като няма, няма....за сметка на това за 8 дни е качила 400гр #Crazy...и сега е 6100  и 62 см и аз съм много ЩАСТЛИВА Grinning....Сега обаче се чудя кога и с какво да започна захранването. newsm78Мисля да изчакам да стане на 4 месеца и тогава да започна с плодово пюре, но не зная...ако някой е като мен моля да сподели...
Честито на всички празнуващи!
Много целувки на бебоците!!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт