Икаров

  • 28 087
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Стимуланта на Икаров за коса и маслата съм ползвала само.

# 31
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
И аз да споделя. През цялата си бременност съм ползвала маслата на Икаров, всичките ги изредих едно след друго и съм много доволна. Не знам дали те ми помогнаха, но нямам нито една стрия  Peace.

# 32
  • Мнения: 648
   Стимуланта за коса, бадемовото масло,- редовно и съм много доволна, но скоро си взех маслото на Икаров за нокти и кожички и след третото намазване се сдобих с кръвонасядане на единия пръст отстрани Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 4 751
Използвам бадемово и от гроздови семена .. идвете ги добавям в разни маски. Като чета се замислям дали да не си взема и стимуланта за коса  newsm78

# 34
  • Мнения: 287
и аз съм ползвала хвойновото против стрии ама наистина нещо гадничко мирише... #Crazy newsm78

# 35
  • Мнения: 250
и аз съм ползвала хвойновото против стрии ама наистина нещо гадничко мирише... #Crazy newsm78

Поне ефект има ли? Нека да мирише, но да прави чудеса. Wink

# 36
Използвам бадемовото , маслиново и пшениченото масло. Доволна съм много! Мисля да пробвам и стимуланта за коса...

# 37
  • Мнения: 2 159
аз съм ползвала бадемовото и против стрии когато бях бременна

# 38
  • Мнения: 54
Използвам бадемовото и съм доволна. Сега като чета какво сте писали мисля да си взема против целулит.

# 39
  • Мнения: 1 906
Използвам бадемовото и съм доволна. Сега като чета какво сте писали мисля да си взема против целулит.

 Peace  Peace  Peace

# 40
  • Мнения: 142
Използвам масло за нокти и съм много доволна. 

# 41
  • Мнения: 10 604
Ползвам и съм доволна от стимуланта за коса на Икаров  Peace

От него ми поникнаха вежди - моите бяха доста светли и редки - сега си ги скубя.  Миглите ми се удължиха, но трябва много внимателно да се нанася с върховете на пръстите, защото е гадно да ти влезе в окото. За косата също има ефект, но не може да се сравнява с Тривитаминола.

Антицелулитните съм ги пробвала, но действат само с добър масаж от друг човек, като се клепах сама нищо не ставаше.

# 42
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Отскоро ползвам бадемовото, чакам резултати. Ползвам го за коса и тяло.

# 43
  • Мнения: 12 726
Ползвам и съм доволна от стимуланта за коса на Икаров  Peace

От него ми поникнаха вежди - моите бяха доста светли и редки - сега си ги скубя.  Миглите ми се удължиха, но трябва много внимателно да се нанася с върховете на пръстите, защото е гадно да ти влезе в окото.
...
Това наистина ли? Колко време се маза, за да ти се отрази на веждите и по колко време престоявяше намазана?
Имам същия проблем - редки и светли вежди, които не смея и да оскубя, за да ги оформя, понеже нищо няма да остане от тях. Не им харесвам формата, но и като реша да ги оформям, съвсем не се забелязват после  Sad Много ме обнадеждаваш, да знаеш

# 44
  • Мнения: 10 604
Ползвам и съм доволна от стимуланта за коса на Икаров  Peace

От него ми поникнаха вежди - моите бяха доста светли и редки - сега си ги скубя.  Миглите ми се удължиха, но трябва много внимателно да се нанася с върховете на пръстите, защото е гадно да ти влезе в окото.
...
Това наистина ли? Колко време се маза, за да ти се отрази на веждите и по колко време престоявяше намазана?
Имам същия проблем - редки и светли вежди, които не смея и да оскубя, за да ги оформя, понеже нищо няма да остане от тях. Не им харесвам формата, но и като реша да ги оформям, съвсем не се забелязват после  Sad Много ме обнадеждаваш, да знаеш

Мажех ги вечер преди да си легна, но честно казано не помня колко време ми трябваше, за да видя ефекта.

Общи условия

Активация на акаунт