Икаров

  • 28 080
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 788
Използвала съм само стимуланта за коса на Икаров, но не съм забелязала някакъв видим ефект.

# 46
  • Мнения: 1 063
От много години ползвам масло от пшеничен зародиш на Икаров. Доволна трябва да съм. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 12 662
zigizagi, благодаря ти за бързия отговор   bouquet
Сега остава да се наканя да си го взема и да почна да се мажа редовно.
Той милият ми, горкият, само с такова не ме е виждал да се цапам преди да си легна  hahaha

# 48
  • Мнения: 4 053
От много години ползвам масло от пшеничен зародиш на Икаров. Доволна трябва да съм. Simple Smile

Ив,за какво точно го ползваш този зародиш  Thinking

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 576
zapis

# 50
  • Мнения: 1 063
[Ив,за какво точно го ползваш този зародиш  Thinking

Мони*, прибавям го към маски за лице, за коса, а също така и в лосион за тяло, знам от масажистка, че това е най-доброто срещу стрии, вероятно, защото съдържа много вит. Е, отговарящ за еластичността на кожата.
Помага и при  кожни проблеми – акне и разни други. Намерила съм му приложение и за малки пъпчици, които се появяват по клепачите, забравих как се казват, но внимателно докосвам с маслото и те изчезват. Подходящо е за околоочен контур.
Изключително добре ми понася  пшеничното масло и винаги има в къщи, изненадана съм и от действието му.

Опитът ми с други масла на Икаров еднократно:
Масло от авокадо – в приложението пише, че е за чувствителна кожа, но аз получих алергия.
Бадемово масло –  преди в маски за коса, след като започнах да се боядисвам - не.
Масло от жожоба - експериментирала съм в шампоан по съвет на фризьор, сега не.
Сусамово масло – с масажна цел, вече не.

# 51
# 52
  • Мнения: 1 063

дай някоя рецепта за лице  Rolling Eyes


С хума и масло. На мен ми действа страхотно!

# 53
  • Мнения: 4 053

дай някоя рецепта за лице  Rolling Eyes


С хума и масло. На мен ми действа страхотно!

какво масло бе душа Crazy

# 54
  • Мнения: 5 671
Ползвам бадемовото масло за коса и масло от пшеничен зародиш за лице!

# 55
  • Мнения: 1 063

  Simple Smile Масло от пшеничен зародиш. Писах, че само него ползвам, останалите масла  на Икаров - не.
Смесват се (малко) хума и малко капки масло (от пшеничен зародиш), но достатъчно.
Правя го рядко, поради липса на време, ползвам предимно готови маски, но тази от домашно приготвените, много добре ми се отразява на кожата.

# 56
  • Мнения: 1 339

дай някоя рецепта за лице  Rolling Eyes


С хума и масло. На мен ми действа страхотно!

какво масло бе душа Crazy
Може да опиташ и с краве масло  Whistling  Laughing 

Аз иначе си взех стимуланта за коса. Все още не очаквам резултати, че е малко рано.
Дано има видими резултати и да ми стане още по-хубава косата  Crazy Flutter

# 57
# 58
  • Мнения: 636
И аз да споделя. През цялата си бременност съм ползвала маслата на Икаров, всичките ги изредих едно след друго и съм много доволна. Не знам дали те ми помогнаха, но нямам нито една стрия  Peace.
Сестра ми също няма стрии- използваше Икаров. А аз дето се престарах с какви ли не скъпи мазила се нацепих по гърдите и бедрата Cry
Така че явно наистина са добри.

# 59
  • Мнения: 263
И аз съм много доволна от Икаров, ползвала съм почти всичките им масла, но стимуланта е прекрасен. Миналата година се сдобих някак си с ужасен пърхут и само стимуланта ми помогна. Преди всяко миене на косата се мажа с него, а ако имам възможност дори преспивам така.

Общи условия

Активация на акаунт