Икаров

  • 28 074
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 271
Леле, вие ме запалихте....
Сега се чудя къде съм гледала голям избор от асортимента на Икаров  Thinking
Мисля, че беше на Лъвов Мост в един павилион, малко след спирката на автобусите, идващи от Младост?!!? Някой сеща ли се?
Ще опитам и аз някои, които споменавате.
Аз до сега съм ползвала само бадемовото масло, но не съм отдавала ефекта му на фирмата, а на самото масло...

# 61
  • София
  • Мнения: 2 381
Леле, вие ме запалихте....
Сега се чудя къде съм гледала голям избор от асортимента на Икаров  Thinking
Мисля, че беше на Лъвов Мост в един павилион, малко след спирката на автобусите, идващи от Младост?!!? Някой сеща ли се?
В много от аптеките имах богат избор. В аптеката на спирката на Окръжна болница от страната на М. Бриколаж, в аптеките Ремедиум - на "Граф Игнатиев", "Шишман" и т.н.

# 62
  • Мнения: 4 770
  А как точно ползвате стимуланта за коса?  Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 526
На опаковката има упътване Wink
Понеже няма смисъл да се прекалява с количеството(целта е етеричните масла да въздействат на скалпа най-вече),най-често момичетата го слагат като допълнение към маски.Например 1с.л. стимулант...и каквото друго решиш да си забъркаш.

# 64
  • Мнения: 3 782
Преди всяко миене на косата се мажа с него, а ако имам възможност дори преспивам така.
Аз също се мажа със стимуланта,но когато съм преспивала с него косата ми много бързо се омъзнява, явно не трябва да стои повече от 10-15 мин.

# 65
  • Мнения: 208
Аз ползвам бадемовото масло за кожата и масло от жожоба за косата.

# 66
  • Мнения: 108
Много съм доволна от бадемовото масло по принцип,сега разбрах че може да се ползва и в маската на Деси с тривитаминола  Wink
А съм чувала,че бадемовото масло премахва петна по кожата при ползване всяка вечер преди лягане...

# 67
  • Мнения: 4 358
Ползвам само бадемово масло.
Веднъж си сложих стимулант за коса, но не повторих - миришеше ми ужасно неприятно  Sick

# 68
  • София
  • Мнения: 7 023
Използвах това за стрии на Икаров, доволна съм - нямам нито една стрия през бременността.

# 69
  • Мнения: 1 339
Използвах това за стрии на Икаров, доволна съм - нямам нито една стрия през бременността.

А да те питам нещо за това за стрии. Дали е ефикасно за заличаване на вече появили се стрии. Знам, че не може да изчезнат ама дали се заличават поне малко  Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 6 164
Само стимуланта за коса.

# 71
  • Мнения: 5 362
Маслото против стрии и стимуланта за коса-друго не съм ползвала.
Много съм доволна от тези два продукта Peace

# 72
  • Мнения: 4 076
Бадемовото-в домашни маски за лице и коса.
Жожоба+розова вода за разгримиране.
Гроздовото ми е лосион за тяло(икономично е),понякога мажа и лицето(не около очите,защото щипе).

Общи условия

Активация на акаунт