свекърва ми пак прекали - незнам как да постъпя

  • 6 827
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 650
Eva23, ако можеш да намериш твоето спокоиствие по някакъв начин-истината е че даже да се изнесете пак ще има отдалече приказки които ще те ядосват.Аз съм чела и други твои теми-права си-вбесяващо е но е "хубаво" понякога и ти да ги вбесяваш-те няма да се оправят нито променят-приеми ги такива и другия път заключи вратата ако можеш и даже и постави капани за да се почуства тя неудобно LaughingВъпроса е ти да си по комфортно-аз също едвам ги понасях с техните въздухарски мисленета(моите) Laughing но сега не ми пука-но за това си трябва време. Следжай си интересите на семейството и хич да не ти пука-ако сега ви е изгодно да живеете с тях-гледай да си по комфортно поне Peace

# 46
  • Мнения: 2 271
Ооо,аз отдавна не и цепя басма,както се казва.Напълно игнорирам.Опита се ,когато се роди Вероника да надделее,направи ми няколко номера,получи си заслуженото и винаги ще помни.Ако не ще я подсетя Mr. GreenПрави се на няколко пъти на разсърдена,за което пак не и обърнахме внимание.Ами и до сега ми прави на пук.Например-казала съм и да не купува обувки на малката по ред причини.Но тя упорито го прави.Като я върнах 3 пъти с поредния чифт,мисля да си е взела поука.Убежденията,че на нея много и харесват,или може да са и удобни,или реших,че този номер и е по-тамън от тези ,които си купила ти,нищо че са от мушама и ред други,не минават.Въщам и ги и до там!

# 47
  • Мнения: 1 233
Като чета истории подобни на твоята винаги мисля, какво правиш в такава къща където за всяко нещо могат да ти кажат в очите 'Ти си в моята къща и ще става каквото аз кажа' ? Аз такова нещо не мога да изтърпя и секунда. Но пък аз живея отделно от нашите от 18 годишна, приятеля ми също, сега пак живеем двамата на квартира сами, ако тръгнем да създаваме деца и семейство пак ще е така... Свекърва ти явно е човек, с който разбиране не може да има. Намерете начин -- бъди сигурна че ИМА начин - и се махнете оттам.

 Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 843
Това не е живот!  Ако имаш възможност изплащаи апартамент, каща или каквото и да е отколкото да ги даваш същите пари за квартира, ако не по-добре на квартира. Няма да имаш спокойствие докато, не ги докараш до положение идваики у вас да се обаждат една седмица предварително с предварително  уговорен час и престои не по-далаг от 2 часа /и това на 6 месеца веднаж/. Никога няма да се разбереш с нея, но можеш да я ограничиш максимално и при всяка следваща грешка и намаляваи информацията за вас и вазможноста да ви вижда.
 Може и да съм много краина, но подобни неща ме изкарват извън равновесие!!!

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 729
Ева, какво стана?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 345

Здравейте благодаря ви за подкрепата на всички. А какво стана ли - сега не си говорим изобщо подминаваме се като пътни знаци и пр. Лошото е че все още не можем да намерим жилище в което да се махнем и това ме убива. Не искам изобщо да стоя там повече. Дано скоро излезе оферта,че ще полудея.

извинявам се за забавянуто но два дни нета беше толко гаден,че неможах да отговоря   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 771
Не прочетох всичко писано, но моето мнение да се изнесете.
Успех в намирането на удобно и практично жилище.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 345
Ох момичета дайте идеи. Мъжа ми не ще под наем неиска и в моето жилищи искал да купи собствено което за момента няма как да стане. Какво да го правя #Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 1 603
Ох момичета дайте идеи. Мъжа ми не ще под наем неиска и в моето жилищи искал да купи собствено което за момента няма как да стане. Какво да го правя #Crazy

Ако ясно осъзнаваш, че в момента няма как да се купите собствено жилище, а той не щял под наем, ми май е повече от ясно, че на него всъщност хич не му се мести толкова, просто се измъква. Помисли върху това  Thinking и сериозно си поговорете. Само да не стане, че само си говорите ...и така 3-5 години.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Аааа, че то това е най-хубавото бре! Щом иска, нека да купи собствено жилище. Мислили ли сте за жилищен кредит? Щото квартирата е малко кофти-хем плащаш всеки месец, хем това не е твое. Може да се наложи и някакви ремонти да правите. Доколкото разбрах твоя апартамент е в друг град. Нормално е мъжа ти да не иска да сменя града.
С моя мъж обмисляме вариант за жилищен кредит. Вярно, че всеки месец ще плащаме, но поне жилището ще си остане за нас. За съжаление първо трябва да изплатим кредита, с който правихме ремонт на сегашното ни жилище (в което основен дял за собственост има свеки).  И ние така живеем заедно с нея и като гледам с теб изпадаме в доста сходни ситуации.

# 55
  • Мнения: 1 364
Ако имате възможност се изнесете.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 345
Ох момичета дайте идеи. Мъжа ми не ще под наем неиска и в моето жилищи искал да купи собствено което за момента няма как да стане. Какво да го правя #Crazy

Ако ясно осъзнаваш, че в момента няма как да се купите собствено жилище, а той не щял под наем, ми май е повече от ясно, че на него всъщност хич не му се мести толкова, просто се измъква. Помисли върху това  Thinking и сериозно си поговорете. Само да не стане, че само си говорите ...и така 3-5 години.

точно това е клони ми само на оправдания  защото ме знае колко съм луда и че може наистина да се махна. Ох незнам  newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 1 345
Аааа, че то това е най-хубавото бре! Щом иска, нека да купи собствено жилище. Мислили ли сте за жилищен кредит? Щото квартирата е малко кофти-хем плащаш всеки месец, хем това не е твое. Може да се наложи и някакви ремонти да правите. Доколкото разбрах твоя апартамент е в друг град. Нормално е мъжа ти да не иска да сменя града.
С моя мъж обмисляме вариант за жилищен кредит. Вярно, че всеки месец ще плащаме, но поне жилището ще си остане за нас. За съжаление първо трябва да изплатим кредита, с който правихме ремонт на сегашното ни жилище (в което основен дял за собственост има свеки).  И ние така живеем заедно с нея и като гледам с теб изпадаме в доста сходни ситуации.



То хубаво ама ясно се вижда,че няма как нито кредит с тия доходи можем да теглим нито иска да се мести в друг град а аз  също неискам, но като няма друго жилище съм склонна да рискувам за спокойствието на семейството си

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Това вече е много кофти. В такъв случай остава да го убедиш да излезете на квартира. Или трябва много сериозно да поговорите по какъв точно начин смята да купи собствено жилище, от къде ще дойдат парите и най-вече кога смята да стане всичко това. Защото времето лети, а нервите, които ще изхабиш са ценни и никой няма да ти ги върне.

# 59
  • София
  • Мнения: 843
Ева, незнам с какви доходи разполагате, но всеки проблем си има решение. Не трябва да се отчайваш, и нетрябва да се отказваш. Ако си решила със сигурнос просто гони нещата до край. А supi4ka е много права в случая. Седнете и поговорете сериозно, ако той иска ново жилище "ок" - кредити се отпускат и до 25 - 30 години. За квадратен метър може да се пазариш и да смъкнеш  и цената и т.н. Мисалта ми е, че ако наистина иска ще намери решение!
 Успех  и здрави нерви!

Общи условия

Активация на акаунт