Как Кобургготски нос се превръща в Майкълджексъновски

  • 4 668
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Хирургът просто си е оставил ръцете. Чиста гавра си е тва!

# 16
  • Мнения: 7 186
Кой ли е "хирургът"? Съмнявам се да се е оперирала в БГ, пък едва ли се е оставила и на някой случаен да я работи Thinking

# 17
  • Мнения: 6 167
аз имам една теория за тия носове.
майкълджексъновите.
явно като ги клъцнат, клиентите не са доволни и искат още.
да, ама още и още и още - резултата е ... този. сигурно не е един майстора,
просто клиентите е с еднакви отклонения. 
освен това този нос е претърпял не една и две драматични интервенции.


на мен момичето ми харесва 'преди' 100 пъти повече.
ама... господ дава, но в кошара не вкарва.

# 18
  • Мнения: 7 186
аз имам една теория за тия носове.
майкълджексъновите.
явно като ги клъцнат, клиентите не са доволни и искат още.

Да, права си за тази теория. Майкъл Джексън е живият пример... Но дори и в такива случаи, хирургът трябва да прецени кога да спре. Трябва да се съобрази с желанието на пациента, но доколкото то е реално, последната дума би трябвало да е негова.
А е възможно и още при първата ринопластика да те окепазят едно хубаво и после няма връщане назад Confused

# 19
  • Мнения: 3 576
Имаше слух, че корекцията на носа й била по здравословни причини, някакво запушване ли.... не знам точно.
Жалко, че така са я оплескали.
Не я намирам за грозна, по-скоро сама се прави такава - с тази къса коса и ужасен стил на обличане .....

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 227
странно, мислех, че само българските хирурзи са некадърни. по принцип това е рутинна операция , трябва да си супер идиот, за да не я направиш като хората, при положение, че не е имала някакъв поразяващ дефект преди.
като за току що родила си е ок.

# 21
  • Мнения: 7 723
Доста неуспешна корекция  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 5 622
Добре де... в други случи сте коментирали доста как на някоя и бил дълъг носа, бил грозен, нам си кво, сега пък, като си го е оправила, дълъг бил по-хубав....Нищо не разбирам.... newsm78

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 227
ми това ако е оправено... newsm78

# 24
  • Мнения: 2 550
Ами Бубе...наистина преди е бил по-хубав.
Аз съм склонна да мисля, еч има някакъв проблем с тоя нос...а не, че хирурзите са некадърни, но все пак...какъв трябва да е този проблем, че да е в това състояние  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 7 474
 Rolling Eyes Аз мислех, че е преживяла катастрофа или нещо такова  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 104
Може би трябва да се замислим добре ,ако решим да се подлагаме на корекции,особено на лицето.  newsm78

# 27
  • Мнения: 5 622
Според мен е прекалено скъсен и вирнат, затова е така. МОже би е искала малко, кукленско носле, но практически е невъзможно, ако нейният и нос, като основа, не е позволявал подобна корекция  Thinking

Не знам, но грозна и груба, не бих казала, че е Калина. Напротив. Има нещо изтънчени и интелигентно в излъчването и...без значение от формата и големината на носа  Peace

# 28
  • Мнения: 5 622
Мен по-скоро ме шокира името на бебето- Симеон ХАСАН  Stop

# 29
  • Мнения: 7 186
Добре де... в други случи сте коментирали доста как на някоя и бил дълъг носа, бил грозен, нам си кво, сега пък, като си го е оправила, дълъг бил по-хубав....Нищо не разбирам.... newsm78

На мен на снимките преди корекцията не ми се вижда дълъг, а нормален нос, който стои нормално на лицето и. Не знам на живо как е. Затова се учудих, че е опряла до ринопластика.

Общи условия

Активация на акаунт