Сайт с игрички и хубави награди - 3 серия "EКСПЕРТИ" :))

  • 15 301
  • 311
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 942
Аз искам да питам на първата игра на 3-то ниво как убивате чудовището или поне дами разясните какво да правя.

Скачаш отгоре му. На по-горните нива пак има такова и пак така - скачаш отначало по веднъж и бягаш, а като задобрееш по няколко пъти.

# 76
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
хмхммм току-що на сандъчето ми изписа +1.55 буби, обаче не ми се добавиха... Sad искам си ги пъъък  #Cussing out
edit: не можах да прегледам цялата тема, но - всички играем за джакпота и когато някой друг го спечели на всички ни се нулират ... нещата.. (ако ме разбирате) , т.е. изчезват зеленчуците, парченцата от dare of diabolo и т.н... на мен ми бяха останали да открия 2 парченца и сега гледам, че джакпота е спечелен и хайде пак отначало.
edit:искам да попитам за quest of 6 squares.. когато му кажете, че сте минали 1во ниво, то какво казва? на мен ми каза, че това нищо не му говори.или може би е объркано изречението( взех го от 2рата тема)

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 17:41 от absolutely

# 77
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Я ми кажете, понеже и аз съм с много акаунти  Whistling като ме хванат какво се случва, мога ли да се регна пак и да играя, или ме банват отвсякъде  Outta Joint
 Blush Heart Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 2 925
Я ми кажете, понеже и аз съм с много акаунти  Whistling като ме хванат какво се случва, мога ли да се регна пак и да играя, или ме банват отвсякъде  Outta Joint
 Blush Heart Eyes

Аз бях с 6 и ми оставиха 2 Sunglasses
Като си получа подаръците, пак ще се размножа Mr. Green

# 79
  • Spain
  • Мнения: 3 750
слу4вало ли ви се е да ви даде да играете още веднъж на някоя игра - в4ера като умрях (паднах в една дупка ) на дявол4ето ми изписа " искате ли да използвате едно съце " (или нещо такова ) и ми даде да играя нивото още веднъж  newsm78 #Crazy Mr. Green

# 80
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Ейй браво на вас бе -сърца им давали, бубзчета и т.н. ... на мене нищоооооооооо.
Искам пък и аз Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 81
  • Мнения: 1 942
Хм и на мен нищо такова не дава на никой от акаунтите  Crossing Arms За наказание ще си регистрирам още няколко  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 18
ако някой иска да се запише в някой клан ето един със свободни места  Laughing varna-family

# 83
  • Мнения: 1 448
Днес имах .77 бъбс и отидох да трия коктейла, ама никаква сикрет гейм не ми отвори, що така  Rolling Eyes

# 84
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
изписва ми +еди колко си буби, обаче не ми ги добавя... на 1 и същ акаунт като влязох 2 пъти.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Днес имах .77 бъбс и отидох да трия коктейла, ама никаква сикрет гейм не ми отвори, що така  Rolling Eyes

Трябва да имаш 7-ци на поне последните три позиции, т. е. най-малко 7.77.

И на мен нищо не ми дава... никакви подаръци ня-я-ма-а-а! Sad

# 86
  • Мнения: 1 425
Имам си Silver Rank  Mr. Green Само дето не знам какви предимства ми дава. Силве ако знаеш казвай.
Хулиганче Браво на теб  Hug На мен от два дни на дяволчето ми дава някви частици от джакпот Laughing
О сега забелязах, че ми е отворило и една от секретните игри Mr. Green Силвър ВИП  newsm44
Само не разбрах, дали ще ми я дава да я играя всеки ден. newsm78

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 08:43 от cvete_m

# 87
  • out of space
  • Мнения: 8 574
леле мацкиии, много щедрост днес! На градината ми даде 14 буби, на рибите 18 и то на първо ниво #Crazy
Да видим на другите игри колко ще отпусне...
6 бъбс на самолета

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 09:51 от Erica Free

# 88
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
за малко да спечеля джакпотчето от дяволчето от 100 буби, ама ме изпревариха за 2 парченца  #2gunfire #Cussing out иначе много се радвам на сайтчето, зарибявка голяма  Grinning акаунта ми е hristinam Simple Smile

# 89
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Хич не ми върви напоследък  ooooh! Гледам, че и бонуси имате... нищо подобно няма при мен...  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт